Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Fanfi -Ty jak cos powiesz;););))) sie nie martw ,wiem jak sie dzieci robi heh oczy -no nic nie stoi na przeszkodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 parki a co za granicą ho ho!!! Nie ma sprawy najwyżej karawanem pojadę z Szczecina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sobie używacie a ja gore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sobie używacie a ja goooooooooooooooooooorrrrrrrrrreeeeeeeee:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sobie używacie a ja goooooooooooooooooooorrrrrrrrrreeeeeeeee:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOPIOWAĆ TRZEBA GDYŻ ZNIKAJĄ POSTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sobie używacie a ja goooooooooooooooooooorrrrrrrrrreeeeeeeee:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki przygotujcie sie na częste takie zawieruchy cafeteryjne.Teraz dopiero jest początek.Wymieńcie miedzy sobą adresy maili i tym sposobem się porozumiecie.Lub konferencje na GG>już takie coś przezyłem w ub.r.Nie było cały tydxień a jak sie pojawiało to na krótko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno dziś wróciłam, w trybie ekspresowym zrobiłam obiadokolację, a teraz sączę winko i nadrabiam zaległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×