Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Gość SZTALUJ SIĘ
14:32 [zgłoś do usunięcia] Kici_kici Może Ty najpierw podumaj nad sobą-- przrekroczyłaś pewne konwenanse,nie przystoi Ci.Ubolewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZTALUJ SIĘ
?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze oczy że żyjesz jeszcze;i że sie uśmiechasz,bo widzisz mam wrażenie ze jedziemy na tym samym wózku.... Fanfi nie sztaluj sie:))proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie na co mnie dziś naszło? Na pastę z makreli i właśnie się nią zajadam ;) A zaraz potrzebuję spore ilości winka :) U nas ciągle zimno, ale dziś pięknie więc spacer z psem czysta przyjemnością! Joki jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie naszło na gin z tonikiem i figi :P Jak tam barbórkowy wieczór wam się zapowiada? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Przepoczwarzył się w "Sztaluj się" i poszedł robić furorę na innych topikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czmu tak uciekł a mi go brakuje... U mnie, Kiciu nie chcę mówić o szczegołach ale troszkę mnie życie doświadcza szybko rozczarowaniami. A nie sądziłam że mnie to będzie kiedykolwiek dotyczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się. Wszystko jest po coś. Wyjdziesz z tych zawirowań mocniejsza i mądrzejsza :) I głowa do góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kicia - to prawda z tą siłą. Wczesniej czułam się bezsilna mała i bezbronna. Dziś każdy dzień daje więcej siły - trzeba tylko jeszcze popracować nad wiarą w siebie - ale jestem na dobrej drodze :) Jak Twój tydzień minął? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chętnie wymazałabym kilka ostatnich dni ;) Zresztą tak mi szybko zleciały że sama nie wierzyłam że już weekend! :) Wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×