Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość valerianna młoda panna

Mam chłopaka Anglika, bariera językowa niszczy mi psychikę ;/

Polecane posty

Gość valerianna młoda panna
nasze tematy to: my nasze rodziny polityka, np tragedia w smoleńsku, stosunek Rosji do Polski itp II wojna światowa (bo akurat miałam z tego kolokwium) zwierzęta pogoda to że mi wieje z okna w bursie film muzyka i naprawdę wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerianna młoda panna
pozycji psa? co to za podejście? zazdrościsz czegoś? ja się cieszę że mogę połączyć przyjemne z pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nawet jak jest
nie badź zakompleksiona! odwagi! uda wam się, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerianna młoda panna
heh, dzięki :) poprawiłaś mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boga za nogi zlapala
anglik! ladies, anglik! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam meza Anglika i nigdy
wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucket czy wiadro
Ja tez zrozumialam, ze mieszkasz zagranica i masz trudnosci jezykowe. Wyglada jednak na to, ze to Anglik ma trudnosci z polskim w Polsce. Oczywiwcie mozesz sobie cwiczyc angielski z nim a on polski z toba :-) i glowe daje, ze jego wymowa polskiego jest rownie urocza i nieporadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może warto zapisać się na jakis kurs językowy? Język angielski nie jest tak bardzo trudnym językiem, szczególnie na takim podstawowym poziomie żeby pogadać o pogodzie i jakichś przyziemnych sprawach. Poza tym najlepiej jest się uczyć rozmawiając właśnie więc chłopak anglik powinien być pomocny w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle, ze dla niego to nie pro
blem, ja sama lubie sluchac obcokrajowcow, ktorzy ucza sie polskiego, akcent jest uroczy,a pomylka wiadomo, ze sie nie mysli wtedy zle o takiej osobie. angielski znasz przeciez, moze nie super, ale nie jestes kompletnie zielona, wiec nie czuj sie zle z tego powodu.gorzej, gdybys malo co rozumiala, tak jak ja:) glowa do gory, daj sobie czas, za jakis czas bedziesz biegusiem myslala po angielsku i ubierala to w ladne zdanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!1
Zazdroszczę Ci baaardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimo..,.
Przede wszystkim nie ma sie co przejmowac, ze nie umiesz, tylko probowac :) Chodzic i mowic po polsku tez nie umialas;) A czy poddalas sie wtedy? Nie sadze ;) Wiec zamiast miec jakies zahamowania-cwicz. Cwiczcie razem. On polski a Ty angielski. Ja mysle, ze Twoje obawy wynikaja raczej z tego, ze Ty sie uczysz jezyka na studiach i uznalas, ze "musisz" go znac na tyle dobrze , ze powinnas porozumiewac sie nim plynnie. Tylko pomysl, ze on tym jezykiem mowi juz kilka ladnych lat i nie musi myslec nad gramatyka, czy slowami, tak jak Ty nad jezykiem polskim. Poznawajcie sie dalej a przyszlosc Wam pokaze co bedzie :) Moze bedziesz chciala sie za jakis czas uczyc wloskiego albo poznasz uroczego Polaka :) Do gory glowa, usmiech i dzialaj :) Homer Simpson rzekl kiedys: "If you don't do anything, you'll never make mistake":) Popelniaj wiec bledy i ucz sie :) Powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucz sie jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×