Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 34634683453153415351

czy nie uwazacie ze to dziecinne troche?

Polecane posty

Gość 34634683453153415351

zaznacze moze na poczatku ze chodzi o faceta w wieku 27 lat jest jakas tam znajomosc, ale nie uklada sie i znajomosc konczy sie, brak rozmow i jakiegokolwiek kontaktu od 2 - 3 tygodni. az facet blokuje te kolezanke na gg, ona wcale do niego nie pisze, nie narzuca sie, ani nic, przeciez mozna usunac kogos z listy gg zeby nie kojarzylo sie? ale blokowac jak juz sie nawet nie gada? chyba ze to proba jakiegos"zwroc na mnie jeszcze uwage" no bo jak ktos kogos zablokuje na gg to jesli ta osoba ma nadal ta piersza na liscie znajomych to wie ze zostala zablokowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34634683453153415351
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjhkhkhk
niekoniecznie. osoba zablokowana może być zanim została usunięta z listy znajomych a blokada może nadal być. po drugie facet nie chce, żeby ona cokolwiek pisała do niego. tak w razie "w".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz25___
Wiesz są ludzie którzy bardzo dziecinnie reagują na emocje. Dziewczyna z którą kiedyś się spotykałem, jak coś zrobilem nie tak w jej mniemaniu usuwała zawsze swój numer gg i konta na naszej-klasie. Ja po ktoryms tam razie dałem sobie spokój, bo żeby tak się zachowywała 24 letnia kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34634683453153415351
w ostatniej rozmowie bylo jasno wylozone ze to koniec znajomosci i obydwie osoby nie zycza sobie kontaktu ze strony tej drugiej. gg to jeden z kilku sposobow komunikacji, jest jeszcze telefon, mail, to nie byla tylko znajomosc z gg, dlatego troche dziwi mnie ta blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę głupoty niektórych
a co za różnica czy ma zablokowaną ją (czy też ciebie)? skoro koniec znajomości, to powinna też usunąć jego numer i by o jakiejś blokadzie nie wiedziała. jak koniec znajomości to po co ma wciąż jego nr gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ma jakas dziewczyne
i to ona.. nie chce zeby zobaczyla wiadomosci ktore moglabys do niego napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×