Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emin

ciaza po 40 szok!!!!!

Polecane posty

Gość emin
Sabusiu kurde szkoda:(przykro mi ,ale musisz byc dobrej mysli. Wiem,ze bardzo chcesz i napewno za ktoryms razem musi sie udac. Slyszysz uda sie.Wspomagacze nie zaszkodza,a moze pomoga. trzymam kciuki. Co do moich miesniakow,to chyba juz za stara jestem na ich usuniecie,powiem szczerze ze lekarze jakosc nic nie mowia o usunieciu , bo ja nie myslalam juz o dzidzi...a oni caly czas mnie uswiadomiali ,ze nie mam najniejszysz szans na ciaze i tak zostalo;( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloniknikos
nie chce mi sie czytac calego tematu ale napisze tak: moja mama urodzila mnie w wieku 40 lat! mam 2 starsze siostry (o 15 i 17 lat), dziwnie bylo w szkole bo wszscy mysleli ze to moi dziadkowie hehe to taki minusik.. no i ten ze jestem ich oczkiem w głowie i chodz mam juz swoja rodzine to oni nadal traktują mnie jak 10cio latke :) to taka uwaga dla Ciebie :) z tego co widze po datach to napewno juz sie urodziło :) powodzenia ! i gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Emin :) wiesz to podobnie było ze mną ? Ja juz nie myslałam o drugim dziecku, jak okazało się ze jest szansa udroznic jajowód to mysl wrociła, i teraz juz wiesz co było dalej. Może daj szanse losowi usun mięśniaki a pozniej zobaczysz co bedzie, co los przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama urodzila mnie w wieku 42 lat. na poczatku panika a podczas ciazy i po urodzeniu wielkie szczescie. czuje sie mlodsza bo mimo tego ze ma ponad 60 ma 19 letnia corke ;) gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
:(:(:(:(:(:(:(:( Na mnie juz za pozno,Sabuniu kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu co tam u Ciebie?? A jak studia???uczysz to sie cosik????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emin, uczę się od czasu do czasu, egzaminy zaliczyłam wszystkie :) staranka też są prawie codziennie, a dzisiaj mam owu i staranka za chwilkę :) zaczęłam jeszcze pić zioła ojca Sroki nr 3 może coś pomogą. Mam cichą nadzieję że tak, to już mój 3 cykl........ A co u Ciebie ? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Hello:) No Sabusiu mysle ,ze teraz to bedzie strzal w 10...;) Trzymam kciuki!!!!!!! Super , ze pozdawalas wszystkie egzaminy TAK TRZYMAJ!!!! U mnie po staremu.Spokoj i cisza:) Buziaki Aha daj znac co i jak.czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emin :) ja na razie czekam, w sumie to żadnych zmian nie zaobserwowałam u siebie. Mam niebawem miec urodziny i tak po cichu myślę że fajnie by było taki prezent dostać od losu i to dokładnie w dzień urodzin mam dostać @ albo i nie :), no zobaczymy co będzie. Pozdrawiam Cię gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po nadzieji, dzisiaj przyszła @, :( oj smutno mi już nie wiem czy jest sens dalej się łudzić że kiedyś się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exclusive
Ba! To trzeba świętować :) Niech Cię mężczyzna zabierze na romantyczną kolację. Nie ma pomysłu gdzie -> wejdźcie na www.exclusive-places.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu nie smuc sie PROSZE Nie mozesz tracic nadzieji. Wiesz co ,pomyslalam sobie,moze zrob badania hormonow? Jak bylas ostatnio u gin,to powiedziala,ze wszystko ok,to moze z hormonami cos nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
WESOLYCH SWIAT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Emin, ja jakoś odpuściłam całkiem zaglądanie na forum, nie wiem coś mnie tak przyłamało... Nawet życzeń Ci nie złożyłam świątecznych, przepraszam, taka gapa ze mnie. Znowu mam nadzieję że ten cykl będzie szczęśliwym ale jeszcze trochę czasu muszę odczekać. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu nie mozesz sie zalamywac!!!! Daj znac gdyby co,ja czekam to twoje szczescie;) U mnie bez zmian,w niedziele bylam w Rzymie na Beatyfikacji. A po za ty nic ciekawego;( Pozdrawiam i czekam na wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabciu ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, kolejna @ przyszła. Nie wiem czy jest sens dalej się starać. Za chwilę będzie czerwiec a u mnie nadal nic. Nawet nie chce mi się pisać o tym że cały czas nic nie wychodzi. Emin fajnie, że mogłaś być na Beatyfikacji Ojca Swiętego w Rzymie. Ja ogądałam w telewizji.... U Ciebie wszystko w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabciu sprawdz hormony!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu nic w tym cyklu !! Jutro rano jadę zrobić badania hormonów. Jak będę znać wyniki to zaraz napiszę do Ciebie Emin. Pozdrawiam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu a mi sie juz 4 dzien spozna@,boje sie test zrobic. Poczekam jeszcze pare dni,boje sie strasznie ,nie chcialabym znow przez to przechodzic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Dzis tez nic,czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
dalej nic.... dalej czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emin, to znowu niepewność u Ciebie ? a J zrobiłam kilka badan i wyniki wyszły raczej dobre, nie konsultowałam ich ale porównałam z takimi które wiem że były dobre. No a Ciebie to może być ciąża ? A może ostatnio jakiś stres był albo leki, a może zmiana klimatu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabciu wszystko wskazuje na ciaze,ale testu nie robilam,bo bardzo sie boje,poczekam jeszcze,mialam dostac@ dokladnie 4 czerwca i nic... Przeciez chyba na starosc nie zostalam chyba tak bardzo plodna. Wczesniej nic , tyle czasu minelo,i nic.zreszta wiesz. A teraz co by sie moglo tak zmienic.Mam 41 lat. Cieszylabym sie bardzo,ale tak strasznie sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabciu jesli porobilas badania hormonow i wszystko dobrze to musisz isc do lekarza i to wszystko omowic,i posprawdzac jeszcze raz. Musisz Sabciu tez troche dac na luz,bo to nie jest tak ciach trach i juz.... Ja tez tyle czasu wczesniej probowalam , potem juz nie moglam zdaniem lekarzy a sama widzisz jak jest ze mna. Badz dobrej mysli. Pisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu jest jeszcze cos co mnie bardzo niepokoi:( mam czasami takie lekkie klucie z lewej strony w okolicy jajnika,tylko takie klucie ,tak jakby powietzre sama juz nie wiem;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
@ dalej nie ma.Sama juz nie wiem,piersi mnie bola jakies chyba ze 3 tygodnie,mam strasznie nabrzmiale,i te delikatne klucia w dole brzucha. Zsatanawiam sie tez nad menopauza,bo mam juz tyle lat,ze wszystko mozliwe.Tylko nigdzie sie nie doczytalam czy moze tak z miesiaca na miesac zatrzymac sie sie @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×