Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhdbnxjhduhnj

Czy są tu jakieś mamusie które cierpią na owrzodzenie jelita grubego

Polecane posty

Gość hhdbnxjhduhnj

A co najważniejsze czy chorowały przed ciążą, czy możliwa w ogóle ciąża kiedy cierpi się na to świństwo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtęciowa panna
Nie wiem, czy tutaj znajdziesz kogoś do rozmowy na ten temat. Jest takie forum dla chorych na CU , Leśniowskiego i inne choroby. Tam na pewno znajdziesz kogoś, kto podzieli się z Tobą swoimi doświadczeniami. To to forum : http://crohn.home.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam. trzy tygodnie temu urodziłam dziecko. właśnie wybieram się na wizytę kontrolną, bo ciąża dała się we znaki i mam nawrót choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdbnxjhduhnj
Tak naprawdę moja znajoma bardzo bliska leczy się od jakiś 12lat, a jeżeli chodzi o chorobę to nigdy o tym nie mówiła....ciężki temat:( Wiem że teraz bierze chemie w tabletkach-----co to takiego? O czym to może świadczyć? Przechodzi jakiś kryzys? Nic nie wiem na temat tej choroby, planowała kiedyś ciąże, z tego co wiem to choroba powinna się najpierw wyciszyć, potem jakieś pół rok oczyścić organizm z chemii a a potem się starać. Czy to wiąże się z rakiem, aż wstyd że nie mam pojęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta choroba może przerodzić się w raka jelita grubego w wyniku powikłań. Nie można tego świństwa wyleczyć, ale zaleczyć. Niewiadomo czy kiedyś będzie remisja choroby i ile będzie trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w ciazy
i właśnie mam podejrzenie tego. Wyszła mi krew w kale. Mam od miesiaca nieustającą biegunkę po wszystkim. Byłam kilkakrotnie w szpitalu , ale niewiele mogą mi pomóc bo nie da się teraz ani zrobić badań (endoskopia, gastroskopia, kolonoskopia są niewykonalne w ciąży) ani podać leków bo wszystkie szkodzą maleństwu. Nie wiem co będzie dalej. Na razie co kilka dni zgłaszam się na kroplówki żeby mnie nawodnili. Podobno podczas ciąży często się ta choroba ujawnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważna mamuśka
A u kogo się leczy Twoja znajoma? Moja bratowa jest po operacji wycięcia jelita grubego - miała CU i doszło do takiego zaostrzenia choroby, że o mało co nie umarła. Odratowali ją w Poznaniu - szybką operacją wycięcia jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważna mamuśka
Do lekarza mojej bratowej przyjeżdżają ludzie z całej Polski, niektórzy w bardzo ciężkich stanach zaostrzenia choroby. Niejednej osobie uratował życie, więc zamiast chodzić od jednego lekarza do drugiego - najlepiej przyjechać do Poznania, do doktora Kościńskiego. To nie jest reklama, piszę poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×