Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

termin marzec 2011

Polecane posty

czesc kobitki zacznę od tabelki skopiowalam dopisalam i wklejam nick wiek miasto data porodu płeć imię MALWKA7....25.......Śląsk..........23.03.....1........ ..SYN.....DAREK GABULEC.....27.....LONDYN.........03.03.....1.....CORKA.. ...L ILIANA MISZANKA7.....30.....WARSZAWA.....15.O3.....1.....SYN.... .NIKUS NATALIA.....20........LUBLIN........04.03.....1.....CORKA .....OLA MAZIAA.......33......PODHALE.......17.03.....1.......SYN. ....ADAŚ PURPELINKA......30....MANCHESTER....13.03...1.....SYN....kUBUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Maziaa powiem tak zwierzaki kochane, pocieszne, ale maja swoje charakterki. Moja też zazdrosna i tego się obawiam. I mam nadzieję ze Nikus nie będzie miał alergii bo nie potrafiła bym sie rozstać z moją sunią:) I nie nie przejmuj się ja też stara dupka i 1sze dziecko, czasem świruję i myślę że lepiej było rodzić jak byłam 20tką:) Ja to już mam jakieś filozoficzne przemyslenia , obawy, dylematy. Ciekawe czy jest to przypadłość dojrzałego(czyt. 30letniego) myslenia.jak myślicie, wiek tu robi różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...MIASTO....TP OM.....TP USG..DZIECKO....PŁEĆ...IMIĘ MALWKA7....25....Śląsk....23.03...24.03....1....SYN....DAREK GABULEC....27....LONDYN...03.03....1....CORKA...ILIANA MISZANKA7.....30....WARSZAWA..15.O3....1....SYN...NIKUS NATALIA......20....LUBLIN......04.03....1...CORKA....OLA AGA_MARZEC11.32..WARSZAWA..01.03...12.03...2..CORKA..PATRYCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaa ,a jak się okarze ,że dzidzia bedzie uczulona na sierść kocią , to co wtedy ??? My chcieliśmy pieska ,ale postanowiliśmy poczekać troche,aż synek podrosnie. Chociaż już chiałabym mieć zwierzaczka w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWKA7....25.......Śląsk..........23.03.....1........ ..SYN.....DAREK GABULEC.....27.....LONDYN.........03.03.....1.....CORKA.. ...LILIANA MISZANKA7.....30.....WARSZAWA.....15.O3.....1.....SYN.... .NIKUS NATALIA.....20........LUBLIN........04.03.....1.....CORKA .....OLA MAZIAA.......33......PODHALE.......17.03.....1.......SYN. ....ADAŚ PURPELINKA......30....MANCHESTER....13.03...1.....SYN.... KUBUŚ AGA_MARZEC11.32..WARSZAWA...01.03..12.03...2..CORKA..PATRYCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWKA7....25.......Śląsk..........23.03.....1........ ..SYN.....DAREK GABULEC.....27.....LONDYN.........03.03.....1.....CORKA.. ...LILIANA MISZANKA7.....30.....WARSZAWA.....15.O3.....1.....SYN.... .NIKUS NATALIA.....20........LUBLIN........04.03.....1.....CORKA .....OLA MAZIAA.......33......PODHALE.......17.03.....1.......SYN. ....ADAŚ PURPELINKA......30....MANCHESTER....13.03...1.....SYN.... KUBUŚ AGA_MARZEC11.32..WARSZAWA...01.03..12.03...2..CORKA..PATR YCJA DZIEWCZYNECZKA...25...Małopolska..01.03 Syn ...Wojtuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWKA7....25.......Śląsk..........23.03.....1........ ..SYN.....DAREK GABULEC.....27.....LONDYN.........03.03.....1.....CORKA.. ...LILIANA MISZANKA7.....30.....WARSZAWA.....15.O3.....1.....SYN.... .NIKUS NATALIA.....20........LUBLIN........04.03.....1.....CORKA .....OLA MAZIAA.......33......PODHALE.......17.03.....1.......SYN. ....ADAŚ PURPELINKA......30....MANCHESTER....13.03...1.....SYN.... KUBUŚ AGA_MARZEC11.32..WARSZAWA...01.03..12.03...2..CORKA..PATR YCJA DZIEWCZYNECZKA...25...Małopolska..01.03 Syn ...Wojtuś maryjka......33.....Kraków........22.03........1........syn......??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWKA7....25.......Śląsk..........23.03.....1........ ..SYN.....DAREK GABULEC.....27.....LONDYN.........03.03.....1.....CORKA.. ...LILIANA MISZANKA7.....30.....WARSZAWA.....15.O3.....1.....SYN.... .NIKUS NATALIA.....20........LUBLIN........04.03.....1.....CORKA .....OLA MAZIAA.......33......PODHALE.......17.03.....1.......SYN. ....ADAŚ PURPELINKA......30....MANCHESTER....13.03...1.....SYN.... KUBUŚ AGA_MARZEC11.32..WARSZAWA...01.03..12.03...2..CORKA..PATRYCJA DZIEWCZYNECZKA...25......MAŁOPOLSKA....01.03 SYN ........WOJTUŚ MARYJKA.............33.........KRAKÓW......22.03........1...... SYN......? JANICZKA............35...........USA..........05.03.......1........AMELIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Dziewczyny ja uwazam ,ze kazda kobitka musi byc gotowa na dziecko ja mam 27 lat wszystkie moje kumpele z Polski rodza juz drugie dziecko a ja wiem że to jest najlepszy czas spelnilam z męzem swoje marzenia zwiedzilismy troche swiata moja kochaną afrykę bylam w miejscach w ktorych nigdy bym nie mogla sie wybrac z dzieckiem nawet starszym nie wyobrazam sobie zostac mama 5 lat temu wiem że teraz jestem gotowa poswiecic wszystko dla mojej córeczki wiec nie wytykajcie sobie wieku bo wiek nie jest najwazniejszy tylko to co ma sie w glowie i wiem ze moge cos dziecku zapewnic jakies fajne zycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Maryjka czy Ty dalej nie masz imienia dla dzieciatka:) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczko tak, ale u mnie bardziej prawdopodobna jest ta z usg 12.03, wiem, że później miałam jajeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Aga w Św. Zofii na Żelaznej, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWKA7....25.......Śląsk..........23.03.....1........ ..SYN.....DAREK GABULEC.....27.....LONDYN.........03.03.....1.....CORKA.. ...LILIANA MISZANKA7.....30.....WARSZAWA.....15.O3.....1.....SYN.... .NIKUS NATALIA.....20........LUBLIN........04.03.....1.....CORKA .....OLA MAZIAA.......33......PODHALE.......17.03.....1.......SYN. ....ADAŚ PURPELINKA......30....MANCHESTER....13.03...1.....SYN.... KUBUŚ AGA_MARZEC11.32..WARSZAWA...01.03..12.03...2..CORKA..PATR YCJA DZIEWCZYNECZKA...25......MAŁOPOLSKA....01.03 SYN ........WOJTUŚ MARYJKA.............33.........KRAKÓW......22.03........ 1...... SYN......? JANICZKA............35...........USA..........05.03...... .1........AMELIA BAGDAD CAFE ......23..........ŚLĄSK........20.03........1.....KALINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagdad A co ja mam powiedziec ? :) Na szczescie nie daleko mi do Ciebie.. wiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszanko, ja tam, gdzie mam nabliżej, czyli na Madalińskiego i biorę położną. Julę rodziłam na Żelaznej, z uwagi na dobre opinie, ale się zraziłam. Położne były super, ale kładą tam duży nacisk na poród naturalny. Wywoływali mi wszystkimi możliwymi metodami. Przez to poród był bardzo bolesny i trwał bardzo długo. No i na koniec wyciskali mi Julę z brzucha, w pewnym momencie okazało się, że jest okręcona pępowiną, a pępowina jest za krótka i przecinali ją jak wyszła tylko główka, nawet mąż nie mógł tego zrobić. Tak się ucieszyli, że jest już po wszystkim, że położyli mi córkę na brzuchu bez sprawdzania czy wszystko ok. W pewnym momencie zorientowali się, że wogle nie oddycha, chwycili ją i w nogi, krzyk na cały szpital, szybko się zbiegła ekipa i reanimowali Julę. Na szczęście udało się. Obok w sali rodziła dziewczyna, którą źle wymierzyli i nie była w stanie urodzić, pocięli ją na całego a dziecko dostało 3 punkty.Oczywiście tak nie musi być, to tylko mój przypadek. Moja psiapsiółka też tam rodziła i była zadowolona ,tak samo bratowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
No własnie ja tam ze względu na dobre opinie idę:) moje kolezanki bardzo zadowolone. właśnie wszyscy mówią że tam stawiają na poród naturalny. Ale myślę sobie co ma być to będzie. Słyszałam o położnych że bardzo oddane , a dobra położna to 90% sukcesu. Mam nadzieję że wszystkim nam się ułoży niezależnie gdzie rodzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że w rok 2011 należy do chłopców. Pare moich znajomych rodzi w tym roku i same chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Remont łazienki mi sie w koncu konczy... jeszcze tylko fugowanie, gniazdka i moge wreszcie wziac spokojnie prysznic ;p;p W koncu zadbam o siebie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia 20 masz dobrze, u mnie remont kuchni.... Prostowanie scian,malowanko i panele. Jak na razie męczymy sie ze ścianami.. Na tych angielskich chatach nic się nie chce trzymać,a termin porodu coraz bliżej.... Mój facet już cały spanikowany i boi się,że urodze mu za nim skończymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzę w marcu8888
MALWKA7....25.......Śląsk..........23.03.....1........ ..SYN.....DAREK GABULEC.....27.....LONDYN.........03.03.....1.....CORKA.. ...LILIANA MISZANKA7.....30.....WARSZAWA.....15.O3.....1.....SYN.... .NIKUS NATALIA.....20........LUBLIN........04.03.....1.....CORKA .....OLA MAZIAA.......33......PODHALE.......17.03.....1.......SYN. ....ADAŚ PURPELINKA......30....MANCHESTER....13.03...1.....SYN.... KUBUŚ AGA_MARZEC11.32..WARSZAWA...01.03..12.03...2..CORKA..PATR YCJA DZIEWCZYNECZKA...25......MAŁOPOLSKA....01.03 SYN ........WOJTUŚ MARYJKA.............33.........KRAKÓW......22.03........ 1...... SYN......? JANICZKA............35...........USA..........05.03...... .1........AMELIA BAGDAD CAFE ......23..........ŚLĄSK........20.03........1.....KALINA , RODZĘ W MARCU8888......27......ŚLĄSK.......23.03....1........HANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpelinka Wiem jak to jest... Kuchnie tez mam w remoncie...a dopiero etap zacierania scian, z porodem chce wytrzymac ile sie da, bo jeszcze cały dom musze wysprzatac... a wy w Anglii mieszkanie kupiliscie, ze remoncik robicie czy domek macie?... Jak to u was wygląda? Moj maż tez spanikowany ;d jestem baaardzo ciekawa co mi odpowie na hasło " RODZE "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaa20 Mamy duże mieszkanie, które chcemy wykupić,ale potrzebujemy 10% wkładu. Tak wiec jak na razie wynajmujemy od miasta. Ale im dłużej bedziem tu mieszkać tym mniej zapłacimy przy wykupie na własność. Co do remontu to my go mamy już prawie pół roku. Najpierw 2 pokoje,korytarz potem salon,a teraz kuchnia . Została jeszcze łazienka,ale za nią weźmiemy się w przyszłym roku. Bo jestem już cała obolała i mam dosyć latania z mopem 2x dziennie .Teraz chce skupić się na dziecku. Mój facet cały czas prosi synka aby jeszcze tam troszke posiedział,a panika w oczach straszna gdy stęknę lub chwyce sie za brzuch to już myśli,że zaczeło się.Ja się nie boję porodu . Podchodzę do tego na luzie. Wiem, że bedzie boloeć bo musi,ale da się przeżyć, Boję się tylko,że podczas porodu zamiast dostać wsparcie od faceta to ja bede musiała go wspierać...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego FACECI są bardziej przerażeni pordem niż kobiety ??? Przecież to kobieta odwala całą robotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie jak wasi mężowie, faceci przeżywają nadchodzący poród....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Mój na ten przykład wcale nie przeżywa. Optymista jakich mało- cały czas powtarza że dobrze będzie. a mnie to też wnerwia, bo jak by się trochę podenerwował to może mnie by ulżyło. Ale nie- on taki luzak- jak by co najmniej sam już z 5 razy rodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Tyle się napisałam i gdzieś znikło. Więc się powtórzę. Mój mąż optymista całe życie i tym razem się nie przejmuje. Wszystko będzie dobrze, zdążymy oczywiście na czas, urodzę szybko, bezboleśnie. I wszystko będzie super i żebym się nie denerwowała bo małemu się udziela:) Więc chociażby po to potzrebne mi było forum,żeby pogadać z kimś kto ma podobne obawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×