Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

termin marzec 2011

Polecane posty

Gość Miszanka
hehe przeszło na następną stronę i nie zauważyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sie bardzo przejmuje. Wrażliwy jest na każdy mój jęk... W nocy nie moge sobie chwile posiedziec bo sie budzi i pyta co mi jest... Albo czy coś mnie boli... hehehe A ja chce sobie poprostu posiedziec. Nie chce byc przy porodzie, mówi, że wstydu mu narobie ale tak naprawde to wydaje mi sie, ze biedaczysko nie da rady zniesc mojego bólu... Ja tam sie nie przejmuje, jestem nastawiona optymistycznie, pogodzona z losem... :) Bardziej martwi mnie to jak oswoic sie pozniej z nowa sytuacja..... I cholernie nie chce lezec w szpitalu ;/ wole swoj dom........... :) I swiety spokoj... Bez babc, i cioc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tabelka fajnie uzupełnione teraz tylko czekać aż będziemy sie rozpakowywać i kto będzie pierwszy:) RODZĘ W MARCU8888 masz taki sam termin jak ja :) Mój mąż też oczywiście luzik Miszanka podobny do Twojego :) bo on uważa, że wszystko pójdzie gładko i raz, jakby sie dało to on może iśc nawet za mnie urodzić :P też mnie to czasem wnerwia ale cóż taki już jest :) Jestem ciekawa czy jak przyjdzie co do czego to też będzie taki wyluzowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
u nas jest tak ze moj maz bardzo duzo czyta i chce byc jak najbardziej przygotowany bo polozna powiedziala ze facet ktory idzie i nie wie zupelnie co go czeka lepiej aby zostal w domu i nie przeszkadzal bo zazwyczaj jest tak opowiadala ze jak facet widzi jak kobieta cierpi to personel zostaje nawet zwyzywany przez partnera rodzacej bo niespodziewal sie ze to tak wyglada i nie interesowal sie mowila ze to facet ma znac wszystkie techniki oddychania i masazu aby mogl przejac choc troszke inicjatywe i przypominal rodzacej ktora o niczym innym nie mysli tylko o tym aby nie bolalo my z mezem wszystko razem robimy oddychamy nawet pakowalismy torbe razem aby wiedzial gdzie co jest dziewczyny bardzo WAM polecam szkole rodzenia internetowa juz wczesniej wysylalam linka ale podaje jeszcze raz warto ogladnoc tylko musicie sie tam zalogowac. http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/register/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaa20 skoro już poruszyłąś ten temat babć i cioć to ja sobie tak myślę że bym najchętniej na przynajmniej tydzień zamknęła się w domu tylko z męzem.Coś mi się jednak wydaje że moja teściowa będzie co chwile mnie nachodzić bardzo bym tego nie chciał mimo że ją lubię, nie wiem czemu ale mam też wrażenie że bardzo będzie mi chciała doradzać co i jak a ja należę do osób które tego nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec dzięki za linka :) Ja tam bardziej sie boje że mój mąż odwali jakiś numer na porodówce ma bardzo duże poczucie humoru i śmieszną gadkę prowadzić co w sumie na plus bo rozładuje atmosferę ale boje się jego reakcji jeśli by mnie miał badać facet albo powiedzmy tylko oglądać już mi zapowiedział że on za siebie nie ręczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwka7 Ja tez sie boje RAD i złotych mysli .. Oczywiscie warto jest cos wcielic w zycie jezeli jest to cenne ale bez przesady... Moja tesciowa mieszka pietro nizej.... zobaczymy jak to bedzie.. staram sie byc dobrej mysli... A tez naleze do tych co wiedza najlepiej... Dobrze, ze moj maz ma wlasne zdanie ;p i nie trzyma strony tylko i wylacznie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
DZIEWCZYNY macie racje ja tez bym sie zamknela w domu bo juz mam dosc rad przez cala ciaze a pamietaj nie bierz goracej kapieli nie rob tego nie jedz tamtego w koncu powiedzialam dosc i ze wiem co dla mnie jest najlepsze to samo jak juz moja Lilunia bedzie wiem ze od samego poczatku wyznacze granice to ja bede z dzieckiem przez 24h na dobe i bede wiedziala co jest najlepsze dla niej juz teraz jak slysze rady wychowawcze to mam az siersc na klacie heheh powiedzialam tesciowej ze teraz sie inaczej wychowuje dzieci niz 30 lat temu i nie bylo tematu jestem bardzo stanowcza i wszyscy to wiedza ze jezeli z czyms sie nie zgadzam to mowie to odrazu i sie nie drecze oczywiscie wszystko jest w bardzo kulturalny sposob powiedziane ale dosadnie. Moja mamuska przylatuje do mnie 5 marca ale bardzo bym chciala urodzic wczesniej to jest tak intymna sprawa ze chcialabym przezyc to tylko z moim mezem tym bardziej z e w anglii sie idzie do szpitala prawie wtedy jak glowke widac wiec caly cyrk bedzie w domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma jakieś 15 minut do mnie piechotą ale mąż nie powiem żeby był za mamusią co bardzo mnie cieszy tylko on w kwietniu musi wyjechać na pół roku i wiem że jego mama będzie wtedy będzie chciała mi pomóc a ja jestem dorosłą dziewczynką i nie potrzebuje mamusi tym bardziej że moja wyjechała za granice pare lat temu i jestem nauczona samodzielności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec mnie jak slysze te rady typu szerokie pieluchowanie, kaftaniki a nie body itp to zaraz się nóż w kieszeni otwiera mimo że teściowa jest bardzo pomocna to ja sama będę wiedzieć co jest lepsze ale może to przez to ze to jej pierwszy wnuczek będzie i się kobieta przejęła ale podobnie do Ciebie nie pozwalam wejść sobie na głowę i z góry mówię co mi nie pasuje itp myślę że ona wie że mimo że jakieś mi rady daje to zrobię po swojemu a te hasło o sierści na klacie hahaha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
I jeszcze jedna sprawa:) Słyszałyście może że jak jest pełnia księżyca to statystycznie jest więcej porodów? Przyznają to doświadczone położne, a nawet co sprytniejsze nie biorą wtedy dyżurów. Sprawdzałam, u nas pełnia wypada na 19/III. Ja jednak mam nadzieję że mój synek nie będzie czekał do pełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest słyszałam o tym i wiem, że położne tez o tym mówią fajnie by było żeby mnie już wtedy wzięło i mały szybciej się urodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mogę 19 marca urodzic:)dwa dni po terminie a mój ma wtedy urodziny to mialby cudowny prezent hi hi co do pomocy przy dziecku to na szczęście mam mamę niedaleko i siostę także w razie potrzeby skorzystam:) teściowie też są super ale na szczeście mieszkają 100 km od nas he he ja już tradycyjnie od 7mej nie śpie-zaraz jakieś sniadanko i może wezmę sie za porządki. milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze tak wtrące odnośnie tego, że któraś z Pań napisała, że teraz to wiekszośc chłopców sie rodzi a u mnie taka sytuacja, że mam dwie siostry jedna 8lat a druga 6 mieś. Wszystkie miałyśmy byc chłopcami i moja mam się naśmiewała, że ja też będe miała córcie... A ja jej na zlośc, że ja wam pokażę jak sie rodzi synów ;d I okazało się, że dziewczynka.. To teraz przy okazji świąt, czy jakiegoś wyjazdu same psity w koło... no wiadomo, że z chłopakiem mniej problemów jest ... Miłego dnia kobietki .. moje samopoczucie dzisiaj 10/10 :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ Kobietki :) ja dopiero oczka otworzyłam, za oknem okropna zima śniegu dużo a ja chce wiosnę :P Moje nastroje ostatnio są bleee chyba nie służy mi końcówka porodu i nie wiem jak się ze mną da wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez byłam nieznośna... Czasami sama nie wiedziałam o co mi chodzi.. dużo było nerwów, wyładowywałam sie na mężu.. ale on stawał i mówił : "wiem kochanie, wiem, że to minie! " haha a ja czarownica byłam ;d;d ale juz mi się to wszystko uspokoiło... zobaczymy jak to będzie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cos juz pobiera, wieczór miałam skurcze, w nocy bolał mnie krzyż i brzuch jak na okres wiec pewnie ta pełnia się zbliża....Ale jestem spanikowana. Co do tego jak maż reaguje to bardzo przezywa mój ból...biedaczek Ja tez mam nie remont co prawda ale wczoraj wprawialismy okna do nowego domku, są śliczne po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
DZIEWCZYNECZKA nie stresuj sie ja mam tak caly czas a mala nie chce do nas wyjsc juz mam dosc tego bolu bo nie moge nic zaplanowac bo nie wiem czy to poczatek porodu czy nie do tego mam biegunke DZiewczyneczka czy zauwazylas odrywanie czopu??? bo u mnie sucho jak na pustyni!!!! Lekarz mowil ze moze nawet odpasc godzine przed porodem powiem Ci ze juz wywolujemy z mezem naturalnie heheh i nic ;) ananas i maliny tez nie pomagaja ide na zakupy bo kupilam miesiac temu koszule do szpitala i okazuje sie ze teraz nie zaslaniaja mi nawet posladkow heheh buziaczki dziewczyny milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabulec mi juz chyba odszedł czop, 2 dni temu zaczęło mi byc "mokro" i odchodziło takie hmmm geste białko kurze do wczoraj (fuuuj ale jestem dosłowna:) dziś nadal mokro i czuje się taka "rozpulchniona" Wczesniej w nocy nie bolał mnie krzyż ani brzuch jak na okres. Mama moja mówi, że mi sie wszystko rozchodzi w srodku i to normalne. Posiedziałabym w domu jeszcze w weekend, maz mój jutro idzie do pracy, jak bedzie godzina 0 to tata ze mna pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na koleżankę i mi się nudzi więc postanowiłam zrobić nam tabelkę chronologiczną jeśli chodzi o termin porodu :) Z tego co widzę to tylko AGA_MARZEC11 będzie drugi raz mamą a reszta czeka na pierwsze Dzidzie :) no to może byc całkiem wesoło a AGA się chyba od pytań nie odpędzi :) Dziewczyneczka nic się nie bój będzie dobrze :) trzymam kciuki w razie czego informuj nas, że się zaczęło :) NICK...................WIEK.......MIASTO.......TP ..DZIECKO....PŁEĆ.....IMIĘ DZIEWCZYNECZKA....25.....MAŁOPOLSKA....01.03......1......SYN ......WOJTUŚ AGA_MARZEC11........32......WARSZAWA.....01.03......2.....CÓRKA.....PATRYCJA GABULEC................27......LONDYN........03.03......1.....CÓRKA.....LILIANA NATALIA.................20........LUBLIN........04.03.....1......CÓRKA ....OLA JANICZKA................35........USA............05.03......1.....CÓRKA.....AMELIA PURPELINKA.............30....MANCHESTER....13.03......1.....SYN.........KUBUŚ MISZANKA7..............30.....WARSZAWA......15.O3.....1.....SYN.........NIKUS MAZIAA...................33........PODHAL......17.03......1.....SYN.........ADAŚ BAGDAD CAFE ..........23......ŚLĄSK...........20.03.......1.....CÓRKA......KALINA MARYJKA.................33......KRAKÓW.......22.03.......1.....SYN..........? RODZĘ W MARCU8888.27.......ŚLĄSK......... 23.03.......1.....CÓRKA.....HANIA MALWKA7................25.......ŚLĄSK......... 23.03.......1.....SYN........DAREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwka póki co nic się nie dzieje, wolałabym, zeby Wojtuś poczekał jeszcze bo maż jutro idzie do pracy a chciałabym, żeby był wtedy przy mnie. Najgorsze sa wieczory dla mnie zawsze coś mi "strzyka" Fajna ta tabelka, duzo chłopczyków bedzie. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
hey ja wlasnie wrocilam z zakupow ledwo zyje wpadlam do centrum jak dzikus i co wycielam taka glebe ze mnie moj maz zbieral naszczescie tylko kolana obite brzucholek caly ale odechcialo mi sie juz wszystkiego moj maz kupil ogrodniczki dla niuni z nowej kolekcji disneya i buciki takie same jak chcialam kupic takie ladne rajtuzki ze zlota niteczka ale sie nie zgodzil bo moill ze beda drapac heheh Dziewczyneczka trzymam za CIEBIE kciuki kochana jestes pierwsza na liscie wiec musi isc wedlug kolejnosci nie nadarmo Malwka sie napracowala heheh Powiem WAM ze ja bardzo chcetnie moge byc ta pierwsza juz sie nie moge doczekac!!! MILEGO WIECZORKU KOBITKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
A ja też mogę już i się nie pogniewam. Dziś miałam skurcze dosyć częste ale nieregularne , no i czopek żaden nie odpadł:(. Ale jak by się udało w pierwszym tyg marca to było by super. Aha a na naszej liście mamy po równo: 6 synków i 6 córeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
pozwólcie ze tez sie dopisze do tabelki NICK...................WIEK.......MIASTO.......TP ..DZIECKO....PŁEĆ.....IMIĘ DZIEWCZYNECZKA....25.....MAŁOPOLSKA....01.03......1..... .SYN ......WOJTUŚ AGA_MARZEC11........32......WARSZAWA.....01.03......2.... .CÓRKA.....PATRYCJA GABULEC................27......LONDYN........03.03......1 .....CÓRKA.....LILIANA NATALIA.................20........LUBLIN........04.03.... .1......CÓRKA ....OLA JANICZKA................35........USA............05.03... ...1.....CÓRKA.....AMELIA PURPELINKA.............30....MANCHESTER....13.03......1.. ...SYN.........KUBUŚ MISZANKA7..............30.....WARSZAWA......15.O3.....1.. ...SYN.........NIKUS MAZIAA...................33........PODHAL......17.03..... .1.....SYN.........ADAŚ BAGDAD CAFE ..........23......ŚLĄSK...........20.03.......1.....CÓRKA ......KALINA MARYJKA.................33......KRAKÓW.......22.03...... .1.....SYN..........? RODZĘ W MARCU8888.27.......ŚLĄSK......... 23.03.......1.....CÓRKA.....HANIA MALWKA7................25.......ŚLĄSK......... 23.03.......1.....SYN........DAREK GUNNIA..........29............22.03.............1......córkA....? Mam tysiąc mysli na minute odnosnie porodu!!czuje ze to sie nie zmieni do terminu:)) ale i tak nawet szybko leci ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gunnia :) Milo, ze jest nas coraz wiecej... Dzisiaj strasznie rwie mnie w łydce, chyba sie wczoraj przeforsowałam.. I mam juz dosc tego nocnego biegania do toalety co chwila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie porówno w tej tabelce. Ja własnie ubrałam posciel dla maluszka i czekam...... Data zobowiazuje:) też mam dość wycieczek do toalety pare razy w nocy. Mały ma urocze łóżeczko napiszę nieskromnie, jakbym mniej wazyła chetnie bym je przetestowała:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Witajcie mamuski!!! Teraz to juz mamy przewagę malutkich kobitek!!! Ja dzisiaj przespałam cała noc jestem w szoku bo ju zapomnialam co to znaczy spac!!! Dziewczyneczka widze że Ty jeszcze z nami meczy Cie tak jak mnie hehe cirkawa jestem co z Janiczka bo sie nie odzywa!!! Gunia nie masz jeszcze imienia dla swojej Coreczki wiem trudny wybor!!Dziewczyneczka czy Ty w Wojtusia lozeczku masz baldachim??? Ja mam tylko my na początek kupiliśmy kołyske wiem troche szkoda kasy bo kolyska tylko do 3 miesiąca ale ponoc dzieci lepiej spią bo mają mniej miejsca a mi bedzie lepiej wyciagac do karmienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec tez miałam wyjatkowo spokojna noc, brzuch mnie nie bolala, skurcze też się nie pojawiły.Byłam tylko ze 3 razy w toalecie. Mam baldachim, chętnie bym tam małego już włozyła:) Faktycznie u janiczki cisza czyzby....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w zimne popoludnie-brr :( aż sie nie chce nosa spod cieplej kolderki wychylać:) Noce u mnie jakoś w miarę-budzę sie średnio dwa razy na siku,wpijam mleko i wracam do lożka także o dziwo przesypiam:) co do łóżeczka dla dzidzi to my na razie mamy tylko sama kolyskę-myśle że z pol roku posloży a potem pomyślimy o lożeczku:) maly będzie z nami w sypialni na razie a kolyska malo miejsca zajmuję także super sprawa jak dla mnie:) i baldachim też mam ale duży do lóżeczka to nie wiem czy sie teraz przyda... córeczka gunni sprawila że na forum przewaga jak na razie dziewczynek he he oj mój synek mialby w czym przebierać ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a dla dzidzi macie cążki czy takie zaokrąglone nożyczki? czy to i to? bo siedzę wlasnie na allegro i sie zastanawiam co lepsze... a termometr jaki kupilyście albo zamierzacie? tyle tu tego że nie wiadomo na co sie zdecydowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×