Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

termin marzec 2011

Polecane posty

Co do zgagi tez nieźle dała mi w kośc, ale od 2 tyg nie mam pewnie dlatego, ze troszke brzuch się obniża, i zmniejsza sie ucisk. To swędzenie jest chyba normalne bo ja tez mam prawa łydkę cała podrapaną:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez całą ciąże nie miałam żadnych zgag i ani teraz. Jest taki przesąd że jak ma się zgagi to włosy dziecku rosną. No to moje bedzie łyse ...hihihi.ale za to strasznie wymiotowałam miałam alergie na wszelkie mieso, niejadłam przez ponad 3 miesiace,ale i tak wielokrotnie lądowałam z głową w muszli :P Mówią, że pierwsze 3 miesiace i ostatnie 3 miesiace są najgorsze. Ja całą ciązę źle wspominam . Nikt mi nie mówił,że to sielanka i jak narazie o drugom dziecku nie myśle. Musze zapomnieć co przechodzłam w tej ciąży;P Co do drineczków to zostało mi tylko wąchanie..hehe aajajajaj ale bym się napiła amaretto z colą :P Piwko z soczkiem wypiłam,ale tylko okazyjnie :) a jeśli chodzi o jakieś wysypki to co jakiś czas pokazuje mi się w pepku i na podbrzuszu,cholernie swedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio robilam sobie badanie na paciorkowca, odebralam wyniki wczoraj i dzis o 8 juz bylam u lekarza.... przepisał mi tabletki doustnie 3x2 i przed porodem tez koniecznie antybiotyk mam dostac.... Co do palenia to nie pale ale pije duzo kawy.. dziecko jest juz napewno uzaleznione od kofeiny wiec po porodzie tez nie bede stronic od malej czarnej.... Tak samo jest z papierosami, jak matka pali w ciazy to po porodzie dziecko tez ma ochte na macha .......... i matka musi zapalic... bo inaczej nie ma spokoju z dzidzia.. Od czasu do czasu wypije troche wina ... teraz duuuzo spie. jak mops. :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY !!!! Jak to u was wygląda z owłosieniem łonowym, przecież brzuszki przysłaniają nam nasze pitki czy w szpitalu będą was golic czy zlecacie to waszym mężom :P ??? jeszcze jakoś daje rade golić się - robię to na ośllep, ale przed samym porodem mam zamiar prosić o pomoc mojego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najgorsze były pierwsze 10 tygodni a o ciązy dowiedzialam się w 7 tyg więc tylko 3 tyg sie męczyłam z mdłosciami i ogolnym rozbiciem, które przechodziłam przez najgorsze upały w lipcu. Potem czułam się bardzo dobrze już. Alkoholu nie piłam w ciąży nie licząć szampana po obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
ja sobie stawiam lusterko na wannie i jakos idzie to golenie :) ale ogólnie to się troche namęcze przy tym myślałyscie o naturalnym przyspieszeniu porodu,...?? właśnie czytam na necie jak dziewczyny przyspieszaja poród jak juz są w terminie. Ponoc bezpieczniej samemu przyspieszyc niz zdac sie na oksytocyne. Jest np "koktajl połóżnych" , picie naparu z malin, seksik, kąpiele itd. Trochę kontrowersyjne ale przeciez nie zaszkodzi a faktycznie może przyspieszyć skurcze. ... Hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Ja tam codziennie o tym przyspieszeniu myślę:) I co noc z mężem seks. Piję herbatę malinową, ale podobno ma być to napar z liści malin.Nie myje tylko podłóg i nie robie przysiadów , bo jak kucnę to nie wstane:) Ale małego nic nie wzrusza, jak się zaparł tak mocno tam siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczynki :). Znow nieprzespana noc ale nie jest tak zle bo juz sie przyzwyczailam ze nie spie dobrze od dawna. Rece i nogi cale spuchniete, dobrze ze moge jeszcze klepac na klawiaturze :) We wtorek jesli nie urodze wczesnie, ide na wizyte do lekarza i pogadam o wywolaniu ciazy. Zostalo mi jeszcze tylko 7 dni do porodu. Tez staram sie krecic po domu i nie siedziec za wiele, po schodach chodze pare razy bo mam pietrowy dom i duzo schodow. Dzis szukam na internecie biustonosza do karmienia bo jeszcze o tym zapomnialam. U mnie bardzo slonecznie, ide wziac prysznic to moze poczuje sie lepiej i sie rozbudze, bo u mnie wciaz przed poludniem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jescze taka jedna mala dygresja. Jesli moja doctorka bez problemu wyczuwa dziecka glowke wkladajac tylko palce nie tak gleboko. Jak sie to ma do seksu ?? Moj maz sie smieje ze dziecko moze dostac mocno po glowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Mój lekarz powiedział że sex na tym etapie dziecku nie zaszkodzi. I koniecznie bez gumki bo w nasieniu są jakieś coś co działa na macicę że przyspiesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy dziewczyny przyspieszacie a ja chce jak najdluzej w tym stanie wytrzymac.. mam duuuuuzo do sprzatanie, nie wiem w co rece wsadzic.. Jutro zaczyna generalne czyszczenie wszystkiego łacznie ze scianamie itp. mam nadzieje, ze moja oleczka nie postanowi wyjsc jak bede taka zmordowana.... Purpelinka Jak mialam juz zarost taki juz dluuugi to poszlam do tesciowej na dol i na wanne z lusterkiem... jakos dalo rade..... U siebie mam prysznic i chyba bede musiala na posadzke sobie zasiasc nogi na sciany i po skosie ciac ... ;d A jak nie... to w szpitalu musza sobie z tym fantem poradzic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
hey laseczki wlasnie nadrobilam caly dzien!! Naszczescie problem z nalogiem papierosowym mnie nie dotyczy,nigdy nie palilam wiec jestem szczesliwa. Dziewczyny ja mam termin za 6 dni i juz wczesniej pisalam ze probuje wszystkich naturalnych sposobow niestety nic nie dziala,bylam dzisiaj u lekarza cale 3 minuty sprawdzil mi cisnienie i powiedzial powodzenia szkoda bylo mojej fatygi !!! co do depilacji do do tej pory radzilam sobie sama nie jest to latwe a z lusterka nie kozystam bo paruje hehehe jednak teraz juz poprosze meza!!! Widze ze zaczyna sie podsumowanie ciazy ja bym zgrzeszyla jak bym powiedziala cos negatywnego,cala ciaze przesmigalam nie wiem co to wymioty ani nudnosci bylam bardzo aktywna pracowalam chodzilam na kolacje ze znajomymi i nawet na imprezy z mezem potanczyc przez cala ciaze wypilam 3 kieliszki wytrawnego wina i chyba 3 piwa karmi.Wiec podsumowujac moja ciaza trwa tylko jeden miesiac ten 9.Co do drugiego dziecka to bym bardzo chciala jedno po drugim ale pewnie zmienie zdanie po porodzie wiem ze dla dzieciaczkow i dla mnie bedzie to najlepsze sama mam siostre o 7 lat starsza i nie wyszlo nam to na dobre bo nie mamy dobrego kontaktu jestesmy jak dwie jedynaczki,wiec chcialabym tego uniknac i wiem ze dzieci lepiej sie wychowuja jak jest nie wielka roznica wieku.Narazie marze aby jedno urodzic zdrowe i sliczne. Kobitki jak macie duze brzuszki to pamietajcie o pasie poporodowym ja sie zaopatrzylam bardzo bym chciala wrocic szybko do formy mam kilka waznych uroczystosci w tym roku najpierw komunia chrzesniaka potem chrzciny malutkiej i slub przyjacolki wiec chcialabym jakos wypasc i mam dobra motywacje.Powiem WAM ze w moje spodnie sie mieszcze bez problemu tylko nosze je na gumce do wlosow heheh znacie taki sposob bardzo malo kupilam ciszkow ciazowych bo we wszystko wchodze oczywiscie z sukienek zrobily sie tuniki ale cale szczescie ze tak modne sa getry. pozdrawiam WAS SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodze w marcu8888
GARBULEC gratuluję figury! ja moje już 22kg. niewiem kiegy zrzucę mam nadzieję że chociaz to 10 zemnie wypłynie po porodzie bo mam ponoć bardzo dużo wód a z reszta to może mała zemnie wyciągnie jak będe karmić ale to taka moja cicha nadzieja., umnie to chyba rodzinne ponieważ wszystkie w ciąży siostra.kuzynki miały ponad 20 nadwagi ale w sumie pare miesięcy po porodzie ważyły mniej niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodze w marcu8888
gabulec miałam napisać a nie garbulec:-) przepraszam ale staram się szybko pisać i robię byki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff, a już myślałam, że jestem jedyna która przytyła 20kg yyyy tyle przybrałam do zeszłego tygodnia :( Teraz aż boje się wejść na wage.... Również mam nadzieje, że szybko to zrzuce . W zeszłym tyg kupiłam pas na siłownie .Mam zamar zakładać go jak najszybciej i wypocić zbędny tłuszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brzucha jak co niektore w 6 miesiacu wiec nie narzekam.... zaczynalam z 63kg teraz 81 kilo ale rozeszło sie po....... kościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mój brzuch nie jest duży. Jak ktoś się pyta w którym miesacu jestem to są zdziwieni,że mam taki brzusio . Moja waga wyjsciowa była 64 kg przy wzroscie 178cm - do zeszłego tygodnia ważyłam 84kg :P Na twarz wyglądam jak kotlet,a do noszenia zostały mi tylko dresy lub leginsy, w nic innego już od dawna nie wchodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie z ciekawości weszłam na wage i nie jest aż tak źle 83.3 kg byle już waga nie rosła :D Dobranoc obecne i przyszłe mamuski :) życze aby ta noc była lepsza od poprzedniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
dzien dobry:) nieprzespana nocka.....ale nie o tym nie o tym chcialam:) wiecie jak to jest z tymi palcami i rozwarciem????? jak jest np rozwarcie na 2 palce to ile to cm???pytam bo zzo do porodu dostaje sie w moim szpitalu jak jest 4-5 cm rozwarcia, to jak jest na palce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam koszmarna noc, teraz jestem strasznie słaba i czuje się jak na poczatku ciąży; mdli mnie raz mi ciepło raz gorąco... Wyglada na to, że jestem tutaj strasznym chudzielcem ważę....61 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
Dziewczyneczka tylko pozazdroscic wyjdziesz z porodowki jak modelka kochana tak myslalam o Tobie w nocy ze juz bys miala swoje malenstwo kolo siebie a swoja droga cieszmy sie ze luty nie jest przestepny bo znam moje szczescie to by moja corcia miala urodziny raz na 4 lata buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK.......MIASTO.......TP ..DZIECKO....PŁEĆ.....IMIĘ DZIEWCZYNECZKA....25.....MAŁOPOLSKA....01.03......1..... .SYN ......WOJTUŚ AGA_MARZEC11........32......WARSZAWA.....01.03......2.... .CÓRKA.....PATRYCJA GABULEC................27......LONDYN........03.03......1 .....CÓRKA.....LILIANA NATALIA.................20........LUBLIN........04.03.... .1......CÓRKA ....OLA JANICZKA................35........USA............05.03... ...1.....CÓRKA.....AMELIA PURPELINKA.............30....MANCHESTER....13.03......1.. ...SYN.........KUBUŚ MISZANKA7..............30.....WARSZAWA......15.O3.....1.. ...SYN.........NIKUS MAZIAA...................33........PODHAL......17.03..... .1.....SYN.........ADAŚ BAGDAD CAFE ..........23......ŚLĄSK...........20.03.......1.....CÓRKA ......KALINA MARYJKA.................33......KRAKÓW.......22.03...... .1.....SYN..........? RODZĘ W MARCU8888.27.......ŚLĄSK......... 23.03.......1.....CÓRKA.....HANIA MALWKA7................25.......ŚLĄSK......... 23.03.......1.....SYN........DAREK GUNNIA..........29............22.03.............1......c rkA....? Edyta ....37..... Leszno ( wielkopolskie) .......7.03.2011 - syn ......FILIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Brzuszki :) Ja dziś wyjątkowo na nogach od 8 rano co mi się nie zdarza bo sypiam średnio do 11 no ale mężuś na weekend przyjechał więc wstaje z nim i przez weekend nie będę za bardzo aktywna bo muszę wykorzystać czas z nim :). Zaliczyłam już dziś targ musiałam biustonosz kupić bo zostałam przy jednym ale strasznie brzydkim w którym czuje się dobrze :) chciałam kupić do karmienia ale jakoś tak te targowe mi nie podchodzą zresztą mam 2 takie tylko kupiłam na allegro i są za duże więc wybrałam taki z odpinanymi ramiączkami też się nada a wybiorę się do sklepu i tam kupie jeden taki lepszy typowy do karmienia tzn o ile będę karmić :) Teraz chwilowo odpoczywam ale już te chodzenie dało mi się we znaki z ledwością z łóżka wstaje dlatego zrezygnowałam z oglądanie wózków bo może zdecyduje się na inny :) Chociaż mój D mnie wkurza bo stwierdził teraz, z on wybierze wózek ponieważ wszystko kupuje pod siebie i tylko mu pościel dałam wybrać haha oczywiście nie daje za wygraną bo wózek to będzie mój pojazd :P Dziś koleżanka opisała mi swój poród i powiedziała że straszny że raczej 2 dziecka nie chce i że tego bólu nie da się zapomnieć, przeraziła mnie. Zaczynała rodzić normalnie a skończyło się cesarko. Takiego porodu bym nie chciała bo jak już się męczyć to do końca a nie pół na pół no ale to od nas nie zależy niestety. Pisałyście o pasie poporodowym czytałam trochę na ten temat i miałam wątpliwości czy kupić czy nie jednak kupie ale podobno rozleniwiają się po nim mięśnie brzucha i nie zaleca się częstego stosowania. Jak tylko dojdę do siebie to będę też brzuszki robić Aerobiczną 6 Waidera, którą już robiłam kiedyś i efekt jak dla mnie piorunujący więc polecam bardzo !!!! Mam nadzieję że szybko wrócę do siebie Aa tak szczerze mówiąc to postanowiłam na prawdę wziąć się za siebie bo jak w ciąże zaszłam to miałam nadwagę więc chciałabym bym ją też stracić to takie moje marzenie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciężarówki... Z powyższych danych wynika, iż jestem najstarszą przyszłą Mamą, z wielkim bagażem doświadczeń po pierwszym małżeństwie , już jedną ciążą donoszoną 8 lat temu, i jednym poronieniem. Kiedy okazało się ,iż jestem w ciąży obecnej, bardzo się bałam , by wszystko dobrze się zawiązało, a najlepsze było to, iż w dniu ślubu nie dostałam okresu hahahaha, i czułam , że to to. Zaraz potem pojechaliśmy na wakacje do Włoch, i te upały powodowały, że spałam gdzie popadnie. Zgaga , ból w mostku, ból w plecach....a teraz brzusio ciąży i mam ból w pachwinach. Przytyłam 15 kg - obecna waga 75 kg. W pierwszej miałam prawie 20 kg. Schudłam wtedy po 2 miesiącach do 54 kg. Nieprzespane nocki, spacerki, karmienie piersią, a do tego ograniczone menu, bo wiele posiłków odrzuciłam, by Kuba nie miał problemów z kolkami . Ponieważ był to początek lata - jadłam arbuzy, lody, kisiel , kiedy Mnie ssało , i jeden ważny - ciepły posiłek . Fajnie było widać, jak zmienia się waga. Teraz też mam zamiar szybko wrócić do swojej wagi, bo nie wyobrażam sobie ciałka wielkiego, jak i zmiany garderoby. Każda zapewne z Was ma swoje sposoby na powrót do swojej wagi, napiszcie proszę, co bedziecie robić w tym zakresie. Nadmienię tylko, iż nie lubie ćwiczyć, a Mój drugi mąż to typ sportowca, hahahaha. Dobre , co nie? Życzę miłego sobotniego popołudnia, Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się rozpisałam :):):) ale to chyba przez to, ze nastrój mi też wrócił (zobaczymy na jak długo) ale to zasługa męża :P:P Jakbym się nie odezwała już to do poniedziałku Dziewczynki i życzę Wam miłego weekendu takiego przytulaśnego :P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że do nas Edytko dołączyłaś no i racja jesteś najstarsza i masz już jedno dziecko :) będziemy się miały kogo radzić :P Jeśli chodzi o powrót do wagi to licze po części na lato, karmienie, spacery, ćwiczenie tej A6W no i stawiam na dietę proteinową, którą też stosowałam z fajnym efektem tylko jest mały problem bo przy karmieniu piersią to troszkę inaczej ona wygląda i myślę że efekt nie będzie już ten sam co normalnie więc się pomyśl jeszcze :):P Edyta a jak karmi się piersią to można jeść arbuza ? bo właśnie chyba gdzies wyczytałam że nie a ja uwielbiam :) ? wiem, ze truskawek też nie można :( Skopiowałam jeszcze raz tabelkę i umieściłam Cię według daty porodu :) NICK...................WIEK.......MIASTO.......TP ..DZIECKO....PŁEĆ.....IMIĘ DZIEWCZYNECZKA....25.....MAŁOPOLSKA....01.03......1..... .SYN ......WOJTUŚ AGA_MARZEC11........32......WARSZAWA.....01.03......2.... .CÓRKA.....PATRYCJA GABULEC................27......LONDYN........03.03......1 .....CÓRKA.....LILIANA NATALIA.................20........LUBLIN........04.03.... .1......CÓRKA ....OLA JANICZKA................35........USA............05.03... ...1.....CÓRKA.....AMELIA Edyta ......37..... Leszno ( wielkopolskie) ..07.03.......2.....SYN ........FILIP PURPELINKA.............30....MANCHESTER....13.03......1.. ...SYN.........KUBUŚ MISZANKA7..............30.....WARSZAWA......15.O3.....1.. ...SYN.........NIKUS MAZIAA...................33........PODHAL......17.03..... .1.....SYN.........ADAŚ BAGDAD CAFE ..........23......ŚLĄSK...........20.03.......1.....CÓRKA ......KALINA MARYJKA.................33......KRAKÓW.......22.03...... .1.....SYN..........? GUNNIA..................29........................22.03.......1.....CÓRKA.......? RODZĘ W MARCU8888.27.......ŚLĄSK......... 23.03.......1.....CÓRKA.....HANIA MALWKA7................25.......ŚLĄSK......... 23.03.......1.....SYN........DAREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) gunia ja nie orientuję sie jak rozwarcie ma sie do palcow ale myśle że 4 palce to wiecej niz 4cm he he ja też znieczulenie przy 4cm rozwarcia mam nadzieje że szybko i bezboleśnie dojdę do takiego stanu he he wczoraj bylam u ginki,dzidzia rośnie ja już chyba nie tyję ale na plusie +15kg,w sumie każdy mi mowi że tylko brzuch mi urósł ale w spodnie sprzed ciąży nie wchodze... Myślę że po porodzie uda sie wrocic do porzedniej wagi,będę sie zdrowo odżywiać 4 posilki dziennie tylko mniejsze no i mam nadzieje że maly z mlekiem wyciągnie ze mnie troche kg:) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczynki, dobrze ze u nas nastroj na to jak wrocic do dobrej kondycji a nie panika przed porodem. Ja tez wierze w cwiczenia, ogolnie lubie sport wiec nie mam z tym problemu, chce tez isc na yoge, silownie mam przy domu. Musze wiecej poczytac o tym pasie co piszecie i tez moze sobie kupie. No i buty do biegania. Do tego dieta, tez lubie sie w to bawic i nigdy w zyciu nei mialam problemu z nadwaga. Wczoraj kupilam biustonosz do karmienia i dokupie sobie jeszcze dwa inne. http://www.lindasonline.com/hot-milk-she-blushes-in-delight-full-cup-nursing-bra-sb-pink.html?utm_source=google&utm_medium=base&utm_campaign=product%2Bsubmit&size=38DD Moj maz chce isc na zakupy a ja taka slaba jestem ale jakos sie powloke zeby nie siedziec w domu. Milego weekendu wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
hey Mamuski Ja dzisiaj spedzilam aktywny dzien bylam na zakupach w ikei i w centrum handlowym bo chcialam sie poruszac a za oknem ulewa wiec w ikei chodzilam heheh ale po schodach ludzie mysleli ze ze mna cos nie halo ale jak juz chce rodzic potem kupilam 2 swieczki i dalej szalalam. Ja kupilam biustonosz w mamas and papas ale jest beznadziejny nie jest usztywniany wiec nie podtrzymuje piersi a beznadziejny biustonosz to kolejny krok do obwislych piersi postanowilam poczekac po urodzeniu kupie poniewaz automatycznie zmieni sie masa ciala i moze byc za duzy w obwodzie.Dziewczyny ja licze na to ze uda mi sie schudnoc i wygladac lepiej niz przed ciaza uwielbiam ciuchy i mode i wszystko co sie z tym wiaze ale moje zycie z przed ciazy wygladalo strasznie nieregularnie i caly dzien nic nie jadlam a wieczorem lodowka moja i tak z rozmiaru 8-10 przeszlam na 12 a nawet czasami 14 mam mocne postanowienie to zmienic i zrobic cos dla siebie uwielbiam gotowac i jesc jak mieszkalam w Polsce to sport byl calym moim zyciem rower,wspinaczka na skalkach,najwyzsze szczyty naszych pieknych Tatr byly moje teraz bym juz nie wyszla nawet na gubalowke heheh szkoda gadac Dziewczyny my rodzimy a potem musimy pomyslec troche o sobie abysmy nie skapcialy w domu jak widze niektore matki jak wygladaja to ogarnia mnie wielkie wspolczucie takie zacharowane ubrania poplamione bez makijazu obiecalam sobie ze nigdy do tego nie dopuszcze bo kobieta w takiej sytuacji moze naprawde wpasc w depresje ja sie nawet bardzo dobrze czuje z brzuszkiem nie czuje sie jakas zaniedbana albo wielka to jest taki wyjatkowy czas moj maz mowi ze nawet z rozstepami mozna wygladac sexi :) dzisiaj dostalam od kolezanki super koszule do karmienia taka z dziurami musi byc wygodna kupila ja w Polsce bo ja kupilam tylko z guziczkami. Edyta fajnie ze sie zdecydowalas z mezem na dzidziusia zobaczysz jak Cie odmlodzi i scementuje jeszcze bardziej Twoj zwiazek.Napisz mi jak sie zachowuje Twoj synek wiedzac ze nie bedzie juz pepuszkiem swiata i ze zaraz bedzie konkurencja heheh bo moj chrzesniak ktory ma 10 lat strasznie jest zazdrosny bo do tej pory byl jedyny w rodzinie i byl pupilkiem a teraz zainteresowanie przeszlo na nasza Lilunie i jak mnie moj maz glaszcze po brzuchu to On zaraz wlazi mu na kolana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×