Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boryna81

Powrot do Polski

Polecane posty

Gość gość
No i spoko, a ty eebiesz na szmacie za 7 funtow i tez jestes szczesliwa. Wiec occb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mój znajomy też wrócił i też twierdzi, że to najlepsza rzecz jaką zrobił tam musiał na siebie pracować - a w Polsce siedzi na garnuszku rodziców, pije piwko, imprezuje, nie pracuje żyć nie umierać! gość dziś No i spoko, a ty eebiesz na szmacie za 7 funtow i tez jestes szczesliwa. Wiec occb? xxx żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jebać na szmatach cieszyć sie i nie wracać patologii nie potrzebujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Serdecznie Jestem studentką V roku Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. Piszę prace magisterską, pt. „Radzenie sobie ze stresem po remigracji z Niemiec”. Osoby, które mieszkały w Niemczech i zdecydowały się na powrót do polski serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety. Dane zebrane przy pomocy tego kwestionariusza zostaną wykorzystane do celów naukowych podczas pisania w/w pracy magisterskiej. Jej celem jest pozyskanie informacji na temat ich stylu życia i wybranych zdrowotnych jego elementów. Ankieta jest w pełni ANONIMOWA. Proszę udzielenie szczerych i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie postawione pytania. Nie ma złych i dobrych odpowiedzi http://remigracja-niemcy.srvys.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DajGal
Witam Serdecznie Jestem studentką V roku Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. Piszę prace magisterską, pt. „Radzenie sobie ze stresem po remigracji z Niemiec”. Osoby, które mieszkały w Niemczech i zdecydowały się na powrót do polski serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety. Także te osoby, które mieszkały przez krótki okres czasu w Niemczech, oraz te które pracują sezonowo. Dane zebrane przy pomocy tego kwestionariusza zostaną wykorzystane do celów naukowych podczas pisania w/w pracy magisterskiej. Jej celem jest pozyskanie informacji na temat ich stylu życia i wybranych zdrowotnych jego elementów. Ankieta jest w pełni ANONIMOWA. Proszę udzielenie szczerych i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie postawione pytania. Nie ma złych i dobrych odpowiedzi http://remigracja-niemcy.srvys.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Szwecji od 1967 roku i mam tutaj wszystko czego oczekuję od życia łącznie z najbliższą rodziną w 4 wnuczkami. Niczego mi tu nie brak i nie widzę najmniejszego powodu żeby wracać do PL. Decyzja o wyjezdzie to była najtrafniejszą decyzja w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalisz sie czy zalisz? Nie masz kolegow, ze tutaj musisz sie dowartosciowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie to jeszcze raz kretynku. Może załapiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie to jeszcze raz kretynku. Może załapiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę mieć kolegów ale oni wszyscy są plytcy. To was boli i hate this country. Właśnie jest na odwrót. Lubię jeździć tu po drogach. Zawsze kiedy wracam czuje się jak w Domu ;-) Brak krajobrazów i jezior to mnie boli. Do tubylców nic nie mam rozumiem ich. Jakiś ich nie nienawidzę....brudasow TAK! Jaki budżet macie? Czy czasami nie powinienem coś dostać jakąś działkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w ten twój głupi ryj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tubylców tolerujesz smieciu? Oni wysadzaja sie w Europie jak popadnie. Zobacz smieciu jaki syf na ulicach robia, nigdy nie widzialem aby muzulmanin wyrzucal smieci do kosza. Zobacz jaki syf w calais zrobili. Oni po prostu rzucaja pod siebie na ulicy. Taka mają syfiasta kulture. W domu drą mordy na cały regulator. W PL jest spokoj od tego bydła. Patrioci czuwają i pani premier jest z nami. Nie to co poprzednie rzadzace matoły co chcialy wpuscic tysiace młodych byczków. Gnij w szwecji smieciu, kraju stref szatiatu. Polska straznikiem Europy. Nie damy się UE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martix82
Boryna --> mam dokladnie ten sam dylemat co Ty. Jestem tu od 10 lat, wlasnie skonczylam 34 lata. I sie zastanawiam. Tu mam fajna prace w moim zawodzie i ...przecietnego faceta (Niemiec), a w Polsce kochajacych rodzicow i siostre. Co wybrac? Najgorsze jest to, ze w Polsce by trzeba zaczac wszystko od nowa, bo facet nie chce sie przeniesc do Polski. Praca jakas sie znajdzie, tylko wlasnie co z zyciem prywatnym? Masakra. Ja tez chodze zgnebiona myslami. Doskonale Cie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabiTS
Hej :) wiem, że temat trochę stary, ale może ktoś jeszcze go śledzi :) Znacie może kogoś godnego polecenia, kto zna język niemiecki i szuka pracy? Okolice śląska i małopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy jest full w PL, ze musimy sprowadzac ukraincow. Co roku podwyzka pensji, nie to covw uk gdzie wszystko drozeje a pensje te same. I socjal full wypas teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amonek
Wszystko rozbija się o to , do czego chcemy wrócić. Jeśli ktoś nie ma żadnych oszczędności, własnego mieszkania ani super wykształcenia to do czego tu wracać. Marzenia i obraz wygloryfikowanej Polski prysną jak bańka mydlana.Co innego gdy mamy jakieś pieniądze, jakiś ponysł na biznes , który realnie jesteśmy zdolni zrealizować, mamy doświadzczenie i szerszy światopogląd po styczności z krajami zachodu... wtedy tak, powrót ma sens. Ważne też gdzie wracamy, czy do miasta w którym są jakieś możliwości, które zapewnia dobry poziom bezpieczeństwa i kultury typu Poznań, Kraków czy Rzeszów , czy wracamy do małej zapyziałej mieściny lub wioski gdzieś pod gdańskiem lub Białymstokiem. Wszystko ma wpływ na to czy rzeczywiście jest sens wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam dla kupy znajomych. Oł jeee jusz nie mogem siem doczekac ogniska i grilla, oras uchlewania ryja i obgadywania wszystkich kturyh tam nie bendzie. W tym jestem najleprzy, ja bingol cwel hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla łódzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla łódzkiej korporacji poszukujemy osób znających język niemiecki w stopniu komunikatywnym do dwóch działów: • księgowości • zakupów JESTEŚ NOWY NA RYNKU PRACY ? Nie martw się ! Firma zapewnia od 3-5 tygodni szkoleń wprowadzających! Z chęcią opowiem Ci o szczegółach oferty telefonicznie! Osoby zainteresowane zachęcam do przesłania CV na adres: daria.majka@infosys.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnrg4
Tylko, jeśli wybierzesz dźwig Jawor zyskasz pewność, że poszukiwane przez Ciebie usługi będą zrealizowane w pełni profesjonalnie oraz bez niepożądanych opóźnień. https://dzwigi-golak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikk81
Aby firma doskonale się rozwijała, trzeba zainwestować w jej promocję. Idealnym pomysłem jest korzystanie z usług z zakresu reklamy Lublin. Jest to droga do poprawienia pozycji firmy. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×