Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

straszny katar u niemowlaka

Polecane posty

czym posmarowac lub co podac zeby dziecko spokojnie spalo w nocy przez katarek nie ma jak spac i placze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym sądzisz
kup w aptece Fridę-odciągacz, jest świetna, wcześniej możesz psiknać woda morska do noska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam to do noska ale jak jej wyciagne to zaraz znowu ma i w nocy caly nosek zapchany :( az nie moze oddychac a nie daje sie zeby jej wyczyscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym sądzisz
główkę daj wyżej, jak jest tak strasznie, to może Nasivin, ale odiągaj często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakraplaj natrium chloratum ampułki do kupienia w aptece ściagaj gruchą i zakropl nasivin soft i czekaj a na poduszkę inhalol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie daje wyczyścić? prosze, ila ma miesiecy? Moja ma 14 i potrafię to zrobić i nie ma że nie daje, są sposoby, możesz zabawić, odwrócić uwagę, albo po prostu przytrzymać. Nawilżaj powietrzem, dużo spaceruj, sól fizjologiczna i woda morska do noska, sciaganie fridą ale tylko po zakropieniu solą albo woda, inaczej uszkodzisz śluzówkę, euphorbium - dobry, nie wysusza jak nasivin i można stosowac długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim często odciągać i sól morską ! Jak to nie da sobie odciągać ? Albo ją zabaw,albo po prostu przytrzymaj . Moja Zuzia np, strasznie nie znosi czopków,ale jak mus to mus,przytrzymuję ją albo przekładam przez kolano i wsadzam . To dla jej dobra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja mała miała straszny katar w wieku 3 miesięcy, to mimo odciągania i psikania w nosek, też nie mogła spać od nadmiaru wydzieliny więc przez kilka dni spałam na fotelu kładąc ją na sobie, lepiej jej się oddychało i mogła pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×