Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guguagugu

jakie potrzeby seksualne ma 50letni facet? jakie mozliwosci?

Polecane posty

Gość nie każdy facet po 40 chce
18. Niektórzy wolą kobiety dojrzałe emocjonalnie a nie rozkapryszone dziewczynki do ok 25 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak a propos
ale gadacie bzdury az szok, masakra, sama jestem po 40 i faceta mam 47 letniego, i wszystko jak najlepiej idzie, wszystko stoi i to sztywno nie miekko, i to czesto i czesto to nie jest raz na tydzien, mlodziez chyba tu sie wypowiada , i nie zna i nie wie , jak moze byc z sexem po 40 i dalej, fakt taki 40 latek to dla 20 latek czy 30 to starzec, zobaczymy co beda mowic jak sami beda w tym wieku , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam zbyt duże
potrzeby, a żeby taki 50-latek temu podołał. Dlatego też, wolę młodszych. Spróbowałam raz z facetem 45+ i nigdy już więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stojacy
Co wy tu wypisujecie to głupoty pała bedzie długo grała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stojacy
Sam jestem 50-latkiem mam o 9 lat młodszą partnerkę i robimy to co najmiej raz dziennie a czasami i 6 razy na dobę więc ten co wypisuje takie głupoty że 50 latek już nie może to nie przyjdzie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielomuzyczna
mój ukochany ma 50 lat, świetną kondycję, boskie ciało i w ciągu nocy co najmniej 3 razy się kochamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielomuzyczna
ja mam 30 lat, On 50 i NIGDY nie zamienię Go na innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytart569
Żadnych nie ma. To juz zużyty zramolaly stary dziadek. Seks z takim to patologia i zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 letni to jest to!!
Bzdury.Seks z 50 letnim facetem to jest mmmmmm....cud miód malinki.Zaden młody tego nie da.Nie ma o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka :)
aleście głupi wszystkich 50-latków do jednego wora wrzucacie a to różnie jest, nieraz ten starszy jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytart569
Jak sama masz 50lat to nie ma się co dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś uważałam.............
że seks po 50 to zboczenie, Musiałam jej dożyć żeby zmienić zdanie. Po 50 seks jest tak samo ważny jak w młodości, to praswda nie potrzeba tak częstych kontaktów, wystarxzy co drugi dzień ale wcale zaprzestać współżycia nie wyobrażam sobie. Dożyjecie zobaczycie, chyba że już za młodu macie problem to potem ciężko powiedzieć jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście głupie k***y-facet 50 letni jeszcze4 was może z******ć na śmierć,ot i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 latek jak dbał o siebie przez życie, to wcale nie ma problemów z erekcją. Problemy z erekcją to może mieć 70 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 59 bez wiagry itp mogę każdego dnia przestancie pisać głupoty co wy młodzi wiecie o dobrym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga99
Dzisiejsi 50 latkowie to zupełnie inni faceci niż kiedyś ..to długi , czuły seks ...Dzisiejszy 50 latek to wysportowany facet , bez brzuszka , zadbany , wiedzący jak przeprowadzić kobietę przez trzecią bramę a ci młodsi....szkoda gadać czy potrafią doprowadzić kobietę do wytrysku ....? nie , nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm zastanawiałabym się nad problemem gdyby temat dotyczył 80 latków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założę się, że osoba o niku - sexy35 - to mężczyzna po 50stce ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie jedna laska wiedziałaby od czego ma rów na d***e z facetem po 50 tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę młodszych, ty starszych. Prawdziwa kobieta wie co lubi i tylko jej zdanie się dla mnie liczy. Pamiętaj, że dzisiaj masz lat naście , ale już niedługo będzie dziesiąt. Najpierw zobacz , co potrafi facet po 50 tce , a póżniej zaczniemy dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodsi mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50latek niech się afiszuje ze swoimi "zdolnościami" przed swoimi 50letnimi żonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjesz w wolnym kraju, i może Ci się podobać wszystko, konstytucja Ci to zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda lasko, jeszcze zmienisz zdanie na ten temat, ale musi upłynąć trochę czasu. Na razie super .że tak myślisz ,masz wielkie ambicje, wielka miłość przed Tobą. i to jest dobre podejście. Z biegiem czasu wstąpisz w rzeczywistość, zobaczysz jak to wszystko wygląda.jak jest na prawdę. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dużo mogąca 50 latka
sex po 50+oczy by chciały ale siusiak często mały no i wtedy w zastępstwie paluszki idą w ruch.panowie nie udawajcie 20 paro latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim , to już nie seks. To przykrość i zmarnowany czas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu na kafe zadbani , uroczy starcy ,a na ulicach stare dziadki leśne w sandałach i wielofunkcyjnych kamizelkach . Jedno co macie wielkie , pomimo wieku to ego. Moja znajoma , no powiedzmy znajoma , bo mnie obrzydzała spała z takim trupem. Włosy ufarbowane na kruczą czerń, pseudo rolex i sztuczna szczęka. Rzygać mi się chciało od jej opowieści. Facte w w ieku jej ojca. Oczywiście sex sponsorowany. Jurni jak królik , ale bardziej erotomani. Za sam wygląd powinni was zamknąć, jak można nie miec tak samokrytycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slabi sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×