Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guguagugu

jakie potrzeby seksualne ma 50letni facet? jakie mozliwosci?

Polecane posty

Gość gość
Co za durne powiedzenie .Mężczyzna ponad 30 letni ma nauki już za sobą. 20 latkow pozostawiam desperatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he to całkowita klapa zostały tylko nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilsonwilson
Ha, ha, ha. Niektóre wpisy to brednie aż się śmiać chce. Nie wiem jak inni, ale u mnie (mam 54) jest całkiem nieźle. Moja Kobieta jest zauroczona. Od kilku lat miewa wytryski, których nie miała wcześniej. Kochamy się jak nigdy dotąd. Ostatnio w lesie i gdzie popadnie. Natomiast w sypialni celebrujemy nasze zbliżenia tak, że trwają godzinami. i !!! Tu dziwne, mogę nawet 3-4 razy. Sx trzeba kochać a nie używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że tu najwięcej do powiedzenia ma gów/naże/ria,tyle więdzą o 50cio latkach co ja o rakietach kosmicznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellena29
Mój mężczyzna jest ode mnie starszy o 27 lat, na początku wszystko było dobrze, często bo czasem 2-3 razy dziennie. Po roku coś osłabło, zaczął narzekać na brzuch, brak ruchu itd. Drażni go jak chodzę w bieliźnie po domu ( jestem szczupła i nieco wyższa od niego, kiedyś trenowałam - teraz głównie góry, rower i narty). Ilekroć próbuję zainicjować zbliżenie, on szuka wykrętów. Zauważyłam że zaczyna "porzucać" swoje domowe obowiązki - ja coraz częściej aranżuje finalizacje jego projektów, poza tym sama pracuje zawodowo, dbam o dom i jego rodzinę. Już nawet zaproponowałam, że będę z nim ćwiczyć jego zestaw na zdrowy kręgosłup, ale on woli kieliszek wina, ponieważ to jakby godzinę ćwiczyć...i tak oto kończą się ostatnio nasze wieczory. Ja zestresowana (nie chce mu robić przykrości, zabawiając się sama, a kochanka nie chce mieć), a on nie widzi problemu. Na początku myślałam że przyjdzie ten etap później, liczyłam się oczywiście z tym że przyjdzie czas że nie będziemy ze sobą aż tyle sypiać, ale nie spodziewałam się że nastąpi to tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po 50 tce nadaje się tylko do wymiany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam niedawno epizod z panem lat 53, oczywiście zadbany, fajny nie jakiś janusz spod monopolowego. Jeżeli chodzi o seks, było cudownie... namiętny, zajął się także mną, a nie tylko sobą. Stanął mu od razu i seks nie skończył się po 3 minutach, jak to miałam okazję kiedyś przeżyć z równolatkiem. Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz ma 47 i juz nie uprawia seksu i daryjcie sobie p*****ly typu - z toba nie uprawia bo jestem mlodsza od meza 10 lat , szczupla i zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadaje się na złom stary koń a kobitka jeszcze ho ho może wiele i poszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim dziadkom juz nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funio
Witam wszystkich młodych, pięknych i ostrych w waszym mniemaniu ogierów. Jestem tym w waszym rozumieniu, staruszkiem po 50-e . Chciał bym się spotkać z wami i pokazać jak wygląda sztuka kochania. No cóż, ale wy macie swoje zdanie na ten temat-przykro. Pożyjecie, o ile będzie wam dane, wówczas pogadamy. W dobie tzw. dopalaczy, myślę że wielu z was nie doczeka tak pięknego- dorosłego wieku, aby się cieszyć życiem, seksem i wszystkim co niesie ten wiek. Ale cóż, może powiedzieć młodzieniec- "szczeka" najlepiej atakować. Dopiero co mama, przestała mu siusiaka podcierać, ale on już jest ekspertem. Chłopcy, śmiem o was tak mówić, bo z treści waszych wypowiedzi tak można wywnioskować że jesteście zarozumiałymi dzieciakami. Wiek po 50-e nie oznacza że wszyscy tak wyglądają, jak opisujecie. Zapraszam do udziału w zawodach sportowych: pływanie, boks, konkurencje siłowe w niedzielę 20-11-2016 na Maltę w Poznaniu. Jeżeli z dziesiątki startujących młodzieńców do 25-ego roku życia, ostanie do końca, jeden lub dwóch"byczków"to chwała im. Po tym porozmawiamy o tężyźnie fizycznej, zmarszczkach i finezji stosunków pomiędzy dorosłym mężczyzna, i kobietą. Pozdrawiam i czekam na wyzwanie. Poznań/ Malta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadam z malolatami,moj krzysztof byl super 47 latkiem i w zyciu i w sypialni,ale jakies cholerstwo typu zawal mi go zabralo,powodzenia zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Jesli chodzi o sex,staropolskie przyslowoe mowi:po kopie ,to oo chlopie,czyli po60siatce,ja tak slyszalam,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmazona
spalam 5 nocy z 53latkiem.Sex byl od 20 do 24 tej-non stop. O swicie powtorka.Pozniej obowiazki. Po poludniu kwiaty, bilard,drink,spacer ,kolacja, tance i lozko .Sex do rana, byl czuly delikatny,wysportowany ,robi szpagat,super ciacho.Tak mnie wykochal ,ze do konca zycia nie zapomne. O takich kochankach sie marzy.Chcialabym takiego spotkac jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwnekobiety
Seks ze starszym dojrzalym panem moze byc boski jak i tragiczy tez takie doswiadczenia mam Z jednym calonocne seksowanie z jednym 2 minuty i pa A do tych pan co pisza ze mezowie juz nie uprawiaja seksu z nimi proste,nie pociagacie ich fizycznie i napewno ma kochanke lub kochanka bo to juz normalna ze duza czezc 50latkow jest bisexualna Tylko kobiety mysla,ze mezczyzna bedzie z jedna kobieta a prawda jest taka facet to lowca i nigdy nie bedize z 1 kobieta mimo,ze moze jest zona wiele lat to j tak ja zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo mowi malo moze:D pozostaja niebieskie pigulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmazonagość
Znowu spotkalam sie ze swoim 53 latkiem. Milosc*****eszczoty do rana, Rano powtorka na dobry dzien.Czuly ,delikatny,szanujacy,lubi obserwowac moje doznania,lubi byc pieszczony i lubi piescic za kazdym razem inaczej. lubi gdy jestem podniecona i nieprzewidywalna w danej chwili ,traktoje sexs jak przyjemna zabawe do ktorej trzeba wlozyc troszeczke przyjemnego wysilku dwoch partnerow. Dojrzaly meszczyzna kocha ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż (po 40) brał tabletki aby mu stał i myślicie że mi powiedział? To wstydliwy temat dla facetów. Po ich używaniu był jak młody Bóg ale po jakimś czasie znowu klapa. Wiec te młode dziewczynki - nie myślcie sobie że starszy gość to może na okrągło. Może jak ma "dopalacze" tylko o nich nie mówi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze dodam że zdradzał mnie z 20 -latkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylon34
moje potrzeby są ogromne - mam 55 lat. chcę seksu tak bardzo jak byłem 30-to latkiem. rok temu miałem problemy z erekcja, ale odkąd stosuję Maxigrę Go to moje problemy zniknęły. seks znowu jest idealny i mój sprzęt działa jak za młodu. możliwości się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz znać odpowiedź na swoje pytania, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego pragnie taki facet po 50tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 57 lat i ciągle mam ochotę na seks.Nie sięgałem po wspomaganie a może trzeba by to zrobić bo czasem jest problem z twardością na początku.. Jednak to zależy od partnerki i współpraca wzajemna daje duże efekty.Najgorzej jest jeśli taka odwróci się tyłkiem i czeka bo "orgazm mi się należy".Myślę, że po to zostaliśmy stworzenie jako kobiety i mężczyźni aby się uzupełniać a wtedy jest ok.Starzejąc się każdy zauważy oznaki tegoż i wciskanie że 60 letni człowiek może być jak 30 letni , to kit.Może są wyjątki w pewnych dziedzinach ale to tylko wyjątki.Nie można ulegać propagandzie medialnej wiecznej młodości i piękności.Mój stosunek trwa coraz dłużej. Po odbyciu ich liczba liczona już w tysiącach zmniejsza się percepcja pewnych bodźców, a to samo dotyczy kobiet w moim wieku.Ktoś drwił o używaniu palców, tak w przypadku pań nad którymi można się nieźle napracować bywa konieczne.Jest zupełnie inaczej niż przy moim pierwszym stosunku.Kobieta dziewica miała orgazm podczas pieszczot przed pierwszym razem, a ja chwilę po wprowadzeniu członka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzeby każdy ma takie jakie... ma :) ale możliwości to już zupełnie inna sprawa, ja po 50 myślałem, że nic się nie zmieniło, bo dużo jeżdże rowerem, nie palę, nie piję za często alkoholu... a jednak trochę, że tak powiem libido stanęło i spróbowałem z taką typu waigrą to był maxon no i się podbudowałem, że wszystko działa jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieksze niz na jedzenie...a lubie dobrze zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat i strasznie kręci mnie 54 latek. Nie wiem dlaczego, nie umiem sobie tego wytłumaczyć, tym bardziej że spotykam się ze swoim rówieśnikiem. Ale mam coraz większą ochotę na niego:/ Tylko boje się ze w łózku mogłaby wyjść klapa, nie wiem czego sie spodziewać po sexie z facetem w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he 57 latek może 3 razy dziennie a jak która pani nie wierzy to dam telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety w jakim wieku najbardziej Was panowie interesuja? Ja mam 32 lata i na oku pewnego 47 latka... pytanie czy on by nie wolal mlodziutkiej 20stki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec jakie on ma potrzeby, czy pasowalibyście do siebie, czy jest szansa ze będziecie razem, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×