Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guguagugu

jakie potrzeby seksualne ma 50letni facet? jakie mozliwosci?

Polecane posty

Gość gość
raz na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erotomani gawędziarze, całkowita dętka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super że raz na tydzień. Ja też nie mam za dużych potrzeb. Taki 50 latek ze sprawnymi paluszkami by mi styknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,dupcia marzenie, ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mojej pracy takie 50 letnie dziady przysyłają zdjęcia fiootów i całej sylwetki i niestety, choćby nie wiem jak zadbany to już stary i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam te wypociny i leje ze śmiechu. Mam 55 lat i wiem co mi potrzeba i jak sie czuje. Sex przynosi mi wiecej satysfakcji na 30 lat temu. Młodym panom i paniom wspólczuje szybkosci wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie ma problemów z erekcją to jasne, że daje radę, może dłużej, wie więcej, oj zachciewa mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci mysla tylko o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jaki facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im mlodszy tym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi sa najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury piszecie.Sami sie przekonacie po piećdziesiątce ze wcale nie jest tak źle z seksem,jeśli męzczyzna jest zdrowy i zadbany nie ma najmniejszych problemów z seksem a jak do tego ma fajną partnerkę to już wszystko jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsi faceci sa do 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsi są faceci po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam zauważyć, że Brad Pitt też ma 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o seks tylko o wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat Pit ma 50 lat, a Siostra Penisów jest jeszcze starsza. A kondycja zależy od egzemplarza, nie od wieku. Och te gimbusy, nic nie rozumieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa te 20 letnie skoczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście znam takiego pana po 50. Bez prawa jazdy stąd pewnie w tym wieku jeździ na rowerze, biega, gra w piłkę, włosów ma pełno i ciemne nie farbuje, żeby ma wszystkie, szczupły, skóra wiadomo, że nie ta jak u niemowlaka ale nie jest jakiś jak worek jak tu kobiety piszą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Mam 49 lat nie wyglądam na tyle nie mam protezy zmarszczek problemów ze zdrowiem pływam skakalem na spadochronie i niepotrzebna mi wiagra do bzykania 25 latek i nic mi nie cieknie i jeszcze przeżyje nie jednego małolata który takie kity wypisuje o 49 płatkach a pamiętajcie teksciarze co się tak wysmiewacie że nie jeden z was niedorzyje do tego wieku a jeżeli już to będziecie wraki i pokraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old
Jak czytam te bzdury to mi się niedobrze robi. Mam ponad 50 lat i dalej mogę i to nie byle jak. Minimum dwa razy w tygodniu, pełny wzwód ( nie jakiś flak ). Wszystko bez wiagry, dopalaczy i innych d**ereli. Wy młodzi jak tak dalej będziecie siedzieć przy komputerach i pić piwo to niedługo kobietom pozostaną tylko gadżety erotyczne i invitro - albo gatunek ludzki wyginie. O seksie to właśnie młodzi najwięcej gadają - bo chcieliby ale nie mogą albo nie mają z kim ( trochę teorii a zero praktyki ). I jeszcze do młodych teoretyków - siedźcie dalej przed komputerami , niech wam brzuchy rosną i kuśki maleją. Miejcie odwagę stanąć przed lustrem nago i zobaczcie jak wyglądacie - zwiotczałe mięśnie, chude nogi, zapadnięta klatka piersiowa, płytki oddech, mięsień piwny i podkrążone oczy - GATUNKOWI LUDZKIEMU GROZI WYMARCIE - ZNIEWIEŚCIENIE I DEGRENGOLADA PŁCI MĘSKIEJ. A na koniec - załóżcie sobie stronę FAJNIE BY BYŁO SOBIE P....... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem ma potrzeby ,ale juz mozliwosci zadnych , nawet wspomagacze nie daja efektow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.28 a jakie kobiety pociągaja was? młodsze? równolatki? Jeśli młodsze to podaj max dopuszczlną różnice wieku dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 51 lat i chciałabym mieć partnera w swoim wieku. Dwukrotnie podejmowałam próby. To byli sympatyczni, przystojni faceci. Niestety jak dochodziło do zbliżenia, nic z tego nie wychodziło. Podejmowane próby (łącznie ze środkami farmaceutycznymi) były dla mnie okropnym przeżyciem. Obecnie spotykam się z młodszym facetem (wolnym) z którym się nie pokazuję oficjalnie (zbyt duża róznica wieku, nie ma czym się chwalić). Nasze społeczeństwo tego nie toleruje. Mogę być wyklęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brad Pitt ma 50 lat. Trzeba zapytać się Angeliny czy mu staje hehe. Myślę, że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem niedawno wywiad z jakimś znanym dziadkiem, powiedział, że seks tylko do 80-tki, coś w tym jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.31 no nie mow ze faceci w Twoim wieku maja juz takie problemy. chyba nie wszyscy jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 46 lat ,spotykam się z kims dużo młodszym. Przedtem byłam z 45 latkiem, super facet bardzo przystojny, zadbany.. ale seks masakra. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starej piczy młody ułan ćwiczy, taka kolej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×