Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochanica Francuza1

Hotel-kto placi?

Polecane posty

Gość Kochanica Francuza1

Odopowiedzcie mi prosze na pytanie, kto powinien placic za hotel gdy idzie sie na seks z kochankiem?Czy mezczyzna powinien wykazac sie elokwencja, a moze to kobieta powinna placici, a moze pol na pol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma elokwencja
do płacenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka chciała wykazać się
elokwencją a wykazała się egzaltacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
tiaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze facet
co za głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydrawydra
Chyba inicjatywą?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
no wlasnie , mnie tez sie wydaje ze facet ale ostatnio uslyszalam, ze pol na pol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
koleżanko- Ty zapłacisz później( np niechcianą ciążą, porzuceniem , emocjonalnym przywiązaniem) więc daj mu się wykazać tą płatnością za hotel:-) Ty jestes dawcą on biorcą więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka popełniła fondue, ale przecież nie każdy musi być szkolnym prymasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze facet
ty dajesz dupy on płaci, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Britney i Grr- błysk polotu zawsze miło sie czyta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
i polecam obejrzeć film z którego zaczerpnęłaś nick o ile go nie widziałaś autorko- może pozwoli CI przemyśleć pewne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
Faceta odeslalam w diably:-) Ale sama sie zastanawiam, jak to w rzeczywistosci funkcjonuje, czy moze to ze mna cos nie tak, ze nie chcialam sie do tego dokladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zartujesz
ja tylko raz się dolozylam na hotel, bo biedak podobno nie miał tyle kasy, ale spotykaliśmy sie już jakiś czas ale to było ostanie nasze spotkanie, niesmak pozostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
No wlasnie...ja tez poczulam niesmak, jak mi powiedzial, ze mam sie dolozyc...Po przeanalizowaniu stwierdzilam, tak jak osoba powyzej, ze i tak z czasem to ja zaplace za ten uklad...On sie ulotni, a ja zostane ze swoimi emocjami a nawet moze i z niechciana ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zartujesz
i znów okazalo się ze mój były to kawal chama, nie bez powodu go wcześniej rzuciłam, ale seks z nim uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
Najlepsze jeszcze bylo to, jak mi powiedzial, ze jego byla kochanka placila pol na pol poniewaz gdyby sie zgadzala na calkowite placenie przez niego to czulaby sie jak...prostytutka hhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
miło autorko że starasz się myśleć rozsądnie. Nie rób czegoś, jeśli masz choć cien wątpliwości. Intuicja dobrze Ci podpowiada. Facetowi nie zależy, chce ugrać i to po cenach promocyjnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek_12234545
Ja mam kochanke, która jest mężatką i płacimy za hotel po połowie. Ona nie chce słyszeć, że ja płace wszystko. Kazdy ma inny punkt widzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
No tak..staram sie myslec rozsadnie, a co byscie zrobily gdyby padla propzycja seksu w samochodzie??Jak na to reagowac??To tez dzialanie po cenach promocyjnych...nawet po wielkich upustach bym powiedziala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
kochanek_12234545 : a ty sie z tym dobrze czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy to potrafi
facet, który ma cień klasy nie pozwoli by kobieta płaciła za hotel, tak samo jak i w restauracji za obiad, zadajesz się z jakims burakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy to potrafi
kochanica seks w aucie??? no nie zatruj, chce mu sie postukać za free, czy może zechce zwotu kosztów podróży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek_12234545
Chciałem sam zapłacić, ale ona odmówiła stanowczo. Moze jak ktos napisał powyżej, moze nie chce sie czuć prostytutka, tylko partnerką. Zawsze płacimy po połowie. Skoro trzyma ze mna, to jej tez z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
hihihihi...no to juz inny facet, ktory wywiozl mnie do lasu...hiihihi...na szczescie wyperswadowalam mu jakiekolwiek dzialanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna z volvo
w aucie? bez przesady. Ciasno brak romantyzmu. Na 1 randke odpada. Chyba ze macie 3 letni staz i wam nudno..to auto dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
kochanku- a kto płaci za pigułki ( ewentualnie kto zapłaci za np aborcję albo kto będzie łożył za narodzone dzieciątko?). Facet, który w sytuacji bycia tylko kochankiem każe kobiecie płacić połowę jest naprawdę żenujący. Jak nie stać CIę na kochankę to jej nie miej. Kobiety są czasem takie naiwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
kochanku: no wiesz ja poczulabym sie jak prostytutka gdyby facet placil mi za seks a nie za hotel..To dwie rozne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×