Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochanica Francuza1

Hotel-kto placi?

Polecane posty

Gość kot13
kochanku- a kim jest Twoja kochanka jeśli płaci połowę za hotel? Prostytutką nie- może półprostytutką w takim razie ? sam ją w takiej sytuacji stawiasz... żenada. Nie powinieneś się godzić , by płaciła choć 50 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
kochanico- dobrze to ujęłas- ale kochankowi bardziej pasuje takie tłumaczenie sprawy przed soba- nie dość że ma taniej to jeszcze kobitka go bardziej kocha.. Gentelman od siedmiu boleści nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek_12234545
Kot 13, wyraznie napisała, ze to ona wymusza płacenie za siebie, nic jej nie każe! Po drugie, to jej zalezy na seksie ze mną bardziej. Ona chce mnie widywać i dawać z siebie wszystko. Mam wrazenie, ze faktycznie traktujecie sie jak prostytutki: daje facetowi tyłek, narażam sie na ciaże, to niech płaci za wszystko. Jakis idiotyzm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
kot13: masz racje, ten facet, ktory zaproponowal mi placenie pol na pol zaczal mi wyliczac, ze on musi dojechac 100 km, ze placi za zabezpieczenie itd...czysta tranzakcja biznesowa...zalamalam sie...A najlepsze bylo na koniec jak mu powiedzialam, ze sie nie decyduje na spotkania w tej formie to mi powiedzial, ze mam sie dobrze zastanowic bo juz nigdy nie bede mogla wrocic hihihi, a ja nota bene widzialam goscia tylko jeden raz i seks z nim bardziej mnie przerazal niz napalal hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
ja piszę również o kochanku tu się wypowiadającym- facet powinien moim zdaniem zachowywać się jak mężczyzna w takiej sytuacji. Sama widzisz autorko jacy to są kochankowie - tacy kochankowie nie z wielkiego romansu a raczej spod Biedronki( bez urazy dla klientów tego dyskontu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
kochanku:nie, nie traktujemy sie jak prostytutki, my po prostu chcemy byc traktowane jak kobiety. To, ze zgadzam sie z kims na seks to nie znaczy, ze nie ma mnie traktowac jak kobiety, ze nie ma mnie szanowac. Jestem kobieta, a ty mezczyzna i w tej kwestii nic sie nie zmienia...A poza tym...kobiety nie zawsze osiagaja zadowolenie...., a wy tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
no i facet niczym nie ryzykuje. NICZYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek_12234545
Ja naprawde nie rozumiem waszego podejscia. Oczekujecie traktowania z klasą, a Wam wydaje sie to równoznaczne z płaceniem przez faceta. To nie jest prostytucja. To jest zwiazek dwojga ludzi. Niemoralny, to prawda, bo ona ma meża. Ale chcemy sie spotykac i kochać. I traktujemy sie równorzędnie. Jej imponują we mnie inne rzeczy, niz płacenie akurat. Jej to do glowy nie przychodzi, bo jest kobietą, która traktuje mnie jako partnera, a nie kochanka do kasy. Po raz kolejny pisałem, ze to Ona domaga siepłacenia za siebie, bo źle czułaby sie, gdybym to robił ja. Sa po prostu rózne kobiety i inne pojęcie klasy faceta, czy kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie zgodzę się z Tobą kochanku- Twoja kochanka bowiem płacąc część za siebie korzysta z domowego budzetu - a więc trochę jest tak , że za wasze tet-a tet płaci poniekąt po części jej mąż. Ale jak Ci to pasuje to ok- masz rację, są różne rodzaje klasy z tym się zgodzę- pierwsza, druga i towarowa. Chyba jedziemy w innych wagonach tego pociągu zwanego ppożądaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
poniekad* A z całej Twej wypowiedzi widac, jak ( z mojej perspektywy oczywiście) kulawy ten romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
kochanku: a ja mysle, ze to wynika wlasnie z tego, ze to jej bardziej zalezy na tym romansie. Mysle, ze smialo mozesz jej zaproponowac, zeby robila ci rownez jakies mniej lub bardziej wyszukane prezenty...mysle, ze na to tez pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
kochanico- tylko- kto wtedy stanie się prostytutką?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
znowu podwójna moralność, kobieta ma nie płacić polowy bo to jakby cześć płacił jej mąż. :o A jak facet płaci, to swojej rodziny nie okrada, tak jakby jego żona cześć płacila? Dajcie spokój. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica Francuza1
Jak widze to skomplikowany temat, najwazniejsze jest, zeby swoj na swojego trafil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
ach- pan kochanek nic o żonie nie wspominał to po pierwsze, po drugie , chyba wszyscy się zgodzimy , że to kobieta spółkując z mężczyzną ryzykuje o wiele więcej niż brak orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mian
Jedno jest pewne, kot jest zimna rura puszczajaca sie dla korzysci materialnych ktorej sex nie sprawia przyjemnosci " daj mu się wykazać tą płatnością za hotel Ty jestes dawcą on biorcą więc... " zawsze mi sie wydawalo, ze sex to obupolna przyjemnosc, ale coz... zawsze sie znajdzie taka, ktora podlozy sie komus niczym kloda, byleby zaplacil... za jej utrzymanie, hotel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
mian- gratuluję wnioskowania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wtobrazam sobie spotykac
sie z gościem i płacić czy dokladać za hotel, o aucie nie wspomnę bo to dobre dla małoletnich dziwek, spartańskie warunki czy na masce gdyby do mnie facet wyjechal z takim tekstem jest z mijesca skreślony kochanica co ty za chama wyrwalaś ktory wylicza ci wszystkie koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art123
z kim Wy dziewczyny rozmawiacie o klasie? przecież widać ,że to matołki, mama nie nauczyła i teraz juz tak zostanie- w kinie, restauracjach i w hotelach- moze przepuszczą przez drzwi bo to akurat nie kosztuje ale może być też tak, że jak ona weszła pierwsza to później będzie musiała wyjść jako druga:-) to są te gatunki które nie otwierają kobiecie drzwi do samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest gorzej
jasne ze facet powinien płacić a ta kochanka "kochanka_122.." to chyba desperatka bo sie tak go uczepiła i jeszcze płaci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorin Owens
a ja mam jakies wyzuty, ze facet bedzie muaial zaplacic ale po przeczytaniu tych postow juz nie bede miala tego typu skrupułów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorin Owens
wyrzuty*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaa
Poznałam go przez internet dobrze nam się gada itp. Mamy kontakt ze soba od 5 lat ,mieszkamy od siebie dosyć daleko postanowiliśmy się w końcu spotkać. Ale sprawa się trochę komplikuje, a mianowicie chodzi o nocleg. Z początku miał nocować u mnie ale to nie wypali gdyż sama nie mieszkam i reszta domowników się nie zgadza. OK powiedziałam mu o tym, wiem że nie był zadowolony z tego wiec powiedziałam mu ze jak mu zależy na spotkaniu to przyjedzie i pojedzie tego samego dnia. Albo pójdzie do hotelu ,wyczułam na odległość że chce zostać ale jednocześnie że mam mu opłacić hotel. Postanowiłam go sprawdzić mówiąc mu kochanie z noclegiem u mnie nie wypali ale ja tobie oplace pokój w hotelu ,a on na to dobrze kociaku wiem o tym HEHE :D Szczerze mówiąc w moich oczach ten facet jest spalony nie ma żadnych szans .Niedługo mu powiem że nici ze spotkania ,myślicie że co mu powiedzieć sorki ale nie oplace tobie hotelu i wyłożyć kawę na ławę ?Czy sciemnić coś że kasy brak itp ? Nie zamierzam sponsorować faceta, i co spotkanie opłacać hotele i nie wiadomo co jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O masakra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemiły gość
Trafiłem tu zupełnie przypadkiem. Po lekturze waszych postów moge stwierdzić jedynie, że mi was żal. Pomijając już fakt dawania d**y poza małżeństwem, nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby jeszcze w takiej sytuacji zachowywać się jak zwykła k**wa. Bo jak inaczej nazwać kretynkę, która w równym stopniu co facet korzysta z sytuacji i jeszcze oczekuje pokrywania wspólnych kosztów. No tak, facet niech płaci, bo tylko on korzysta... :D Szczyty hipokryzji. I kto wam uwierzy w to misyjne rypanie? :D Biedne uciśnione k**ewki, oczekujące sponsoringu na każdym kroku, bo facet "powinien" i "niesmak pozostał". Jaka żenada i pustostan umysłowy, aż popłakałem się ze śmiechu. Nic dziwnego, że wasze związki się sypią. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet powinien zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech idzie do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny facet nie ma kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet powiedzial ze placimy na pol i sie z nim nie umowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×