Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

26Aneczka26

Ślub styczeń - marzec 2011

Polecane posty

Gość malatezczarna22222
musli5.3.2011 u nas napoje na pewno będą bo jednak drinki z colą pójdą a poza tym ludzie lubią napoje na popitkę. I się właśnie zastanawiamy czy 1 litrowe nie będą złym wyborem. Niby nie jest to aż taka duża butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w polo okazja !! 2 soki garden te 2l w cenie 5 zl ;D wiec jak wyzdrowieje to zaraz jade kupic ;) u mnie tez beda rozlewane do dzbankow. Oczywiście bez pepsi nie ma wesela ;P wszyscy uzaleznieni ;D tylko ze my kupujemy w tych duzych butelkach . Mysle ze gosciom to nie sprawi problemu bo przeciez to tak samo jakby sobie w domu nalewali ;) ale wode minerlake to mysle ze w tych mniejszych buteleczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musli5.3.2011
zacieszka - zdrowiej, zdrowiej bo ta promocja skończy się 5 stycznia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki za cynk ;P ;D laski macie na oku jakies fryzurki?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie podczytuję ten topik
ta druga fryzurka piękna :) polecam bo na wesela czeszę się podobnie ;) sylwester się udał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatezczarna22222
Dziewczyny byliśmy kupić garnitur ale ku mojemu zdziwieniu komplet był bez kamizelki, tez specjalnie o to nie pytałam. Jak Wasi faceci? Teraz tak myślę, że kamizelkę faceci noszą w dniu ślubu. No i znowu mam się czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatezczarna22222
Mam pytanie co do tych kamizelek czy musi byc ona w taki sam wzor co musznik? Nie podobają mi się te kamizelki z błyszczacych materiałow bo kojarza mi się z dywanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie podczytuję ten topik
nie musi być :) mojemu również nie podobają się takie i jak kiedyś zdecydujemy się na ślub to będzie to zwyczajna kamizelka i musznik :) taki standard bez udziwień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musli5.3.2011
My kupiliśmy w ubiegłym tygodniu garnitur :) Pierwszą cechą którą braliśmy pod uwagę to: kolor, krój a przede wszystkim musiała być kamizelka. W większości salonów z modą męską jest problem z garniturami z kamizelkami, ale są takie. Nam się udało :) Trafiliśmy na super ofertę na allegro i kupiliśmy kamizelkę z musznikiem. Z czego jestem bardzo zadowolona. Wczoraj byliśmy w biurze parafialnym i zaczęliśmy spisywać protokłół przedślubny, a jeszcze dziś wybieramy się na ostatnie (już razem) spotkanie w poradnii przedmałżeńskiej. A na jakim etapie jesteście Wy z formalnościami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) kurcze nie mam neta i trafila mi sie okazja zeby na chwile usiasc ;) niestety nie wiem jak wyglada fryzurka od tylu bo looknelam ja na ikf-ie... ale mysle ze fryzjerka bedzie wiedziala o co chodzi ;) u mnie tesciowa stwierdzila ze pan mlody musi miec kamizelke!! bo nie moze wygladac jak reszta gosci!!... chociac kamizelki wychodza z mody i gdzies za dwa lata beda same krawatyangielskie. no i tez moj ukochany zakupil biala kamizelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatezczarna22222
ja za diadem dziekuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musli5.3.2011
ja bez diademu, myślę o jakiś kwiatkach choć nie wiem jeszcze czy żywe czy sztuczne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie jeste sama .. bo ja tez za diademami nie przepadam ;D wole kwiaty we wlosach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allewesele
allewesele.eu bo przecież wesele musi byc udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz blizej naszego Wielkiego Dnia ;D my juz mamy alkohol (wcale nie zdrozal) kupilismy szampany,soki,napoje, zamowilismy kwiatki i dekoracje kosciola, obraczki odebrane ;) zostalo winko,piwko i pepsi do kupienia ;) no i slodkie pysznosci ;D aaa i czekam na futerko ;) i naklejki na wodeczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez w marcuu
Co do kamizelki to wcale nie jest obowiązkowa ! A najbardziej nie podobaja mi sie te połyskliwe i do tego musznik z tego samego materiału, no ohyda ! Na szczęście narzeczony podziela moje zdanie. Dlatego będzie miał na sobie dobrej jakości koszulę, do tego po prostu krawat, no i garnitur. Ponadczasowa klasyka zawsze dobrze wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatezczarna22222
kiedy pytałam się mojego jakby chciał, to on mi: chce tylko koszule i krawat. Kamizelki nie dokupimy w taki razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jak komu lezy... przykladowo ja nie chce zeby moj przyszly malzonek wygladal jak reszta gosci ( tak zwyczajnie) ale to moje zdanie... jak sie komus nie podoba kamizelka to przeciez nikt nie kaze mu jej zakladac. wg mnie to tak samo jakby panna mloda szla bez welonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w marcu
A to już całkowita bzdura z tym wyglądaniem, jak reszta gości. Kamizelka z faceta Pana Młodego nie robi ;) Poza tym, na pewno będzie wyglądał jak Pan Młody i będzie wiadomo, kto nim jest. Klasyczna elegancja zawsze zdaje egzamin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w marcu
a tak samo Panna Młoda może iść bez welonu i uważam to za zupełnie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musli5.3.2011
Jak przygotowania One_Kiss, Ty pierwsza z nas ślubujesz, wszystko "dopięte" już na ostatni guzik? Dziewczyny planujecie poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam - dziewczyny do 5.03.2011 zostało równo 50 dni.... ;) jak tam u was przygotowania - mi jeszcze zostało winko (soki już kupiłam), buty, futerko ... tak więc powoli sie wszystko układa. teraz zastanawiam się nad fryzurką (do fryziera już jestem umówiona, na paznokietki też i makijaż) Zastanawiam się czy od lutego nie zacząc na solarium chodzić. dziewczyny piszcie co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musli5.3.2011
Dziś idziemy do restauracji i zaczynamy rozmawiać o konkretach, zastanawiamy się jak ustawiać stoły weselne, bo coraz częściej słyszę o okrągłych, przy których usadza się równo 10 osób, a to u nas może być problem. Wspólnie z Narzeczonym jak mówimy o ustawieniu stołów to obie Mamy mówią że wolałyby długi stół. My zresztą też tak myślimy. A jeszcze nie wiemy nic konkretnego o menu? Jak to jest u Was? Wybieram obecnie bukiet ślubny i już zdecydowałam, że mają tam być goździki (białe z obwolutką fioletu), oraz (białe) róże, ale co więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musli5.3.2011
No i jeszcze mogę się pochwalić że "wisimy" na zapowiedziach przedślubnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam zostalo naklejenie etykiet na alkohol ;) kupienie wina,piw i pepsi ;) kwiaty,ciasto ( w tym tort) i wybor menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×