Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wswiecie

Rasizm Anglikow do Polakow

Polecane posty

Gość gość
Ja w uk spotkałam się z dyskryminacją kilka razy ale ze strony plebsu. Mam za sobą interwencję policji po waleniu w okno i drzwi przez zaćpanego Anglika. Wyłamana furtka w ogrodzie, jajka na oknach, przewrócone kontenery i śmieci w całym ogrodzie to był standard. Pomogli nam sąsiedzi- Anglicy ludzie po 50 . Wszystko ucichło. W sklepach, autobusach i innych miejscach publicznych nigdy nie odczułam dyskryminacji. Czasami ktos krzywo patrzy-ale w Polsce znacznie częściej mi się to zdarzało. To Polacy których niestety znam (z pracy)ciągle mówią Je...ni angole, brudne ciapaki, zas...ne murzyny. Byłam świadkiem jak polak w autobusie walnął do angielki gruba pi...da jego kumpel anglik spytał lubisz takie? ten nie to wy takie lubicie. Więc wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wielu Polaków mieszkających w uk to niewykształcony, pusty, niewychowany plebs i takich się nas zauważa-bo kto zwróci uwage na tych normalnych nie wyróżniających się z tłumu. Sami dajemy sobie takie świadectwo. Dodam że zostałam okradziona przez Polaka. W każdym kraju jest dyskryminacja różni ludzie z różnym podejsciem i wychowaniem ale w Polsce każdy skacze sobie do oczu , byle bzno jest zapalnikiem do dyskusji i publicznego linczu:) Nie taka Anglia straszna jak ją Polacy maluję. wiecie że na 10 Polaków trzech narzeka.......a siedmiu mieszka w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itakniewracam
Naszej znajomej syn dostał po mordzie. Na nią czekała raz grupka młodocianych obrońców Królowej wyzywając od polskich szmat. Babka mieszka tu dopiero czwarty miesiąc... Pomyśleć, że mnie sąsiedzi witali ciasteczkami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez zawsze dostaje kartki swiateczne od angoli w pracy I od sasiadow a raz wracajac z imprezy od 3 naszych rodakow dostalem ale becki bo bylem w niewlasciwym miejscu I czasie... I co mam myslec? Me pewno nie ze polacy lub anglicy to rasisci wole konkretnie o jednostkach ze dekle ;) poza tym po takim zalewie wszelkich narodowosci inwazji mozna powiedziec mowic o anglii ze jest rasizm to k..a grzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi osoba anglojęzyczna powiedziała ze przez to ze mamy taki akcent brzmimy jak pół mózgi. PS ta osoba nie ma nic do obcokrajowców. Ale jest szczera. To tak samo jak dorosły Amerykanin mówi po polsku - brzmi jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak do anglia jest jak rumun dla polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×