Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nio nio

jaki termometr dla dziecka polecacie?

Polecane posty

Gość Tamara33
Dostałam jako prezent świetny termometr dla dzieci firmy Haxe, który jest bezdotykowy i ma wysoki czujnik dokładności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie mierzy mi gorączkę termometr classic xl , jest dotykowy szklany, tradycyjny ale nowością jest brak rtęci i fajne powiększenie wyniku, nie trzeba się domyślać jaka gorączka wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BabyTemp mierzy nam generalnie wszystko od gorączki po temperaturę powietrza mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio po raz pierwszy wymieniałam baterie w moim MultiTemp i sprawnie to poszło, trzeba przyznać że otwarcie schowka na baterie jest tu wyjątkowo łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam mieć termometr bezdotykowy i taki właśnie kupiłam, dokładnie jest to też model Non contact. Bezproblemowy szybki, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo informacji o termometrach jest na http://rankingtermometrow.pl. Nie trzeba od sklepu do sklepu klikać tylko masz w jednym miejscu zebrane różne warianty w całość. Dodatkowo jest możliwość oceniania także utworzył się tutaj z tego zestawienia ranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam NonContact parę dni temu i pierwsze wrarzenia są jak najbardziej na plus. Sama obsługa prosta i intuicyjna nie musiałam jakoś długo wertować instrukcji obsługi żeby się połapać co i jak a ja raczej szczególnie techniczna to nie jestem :P Mierzy bardzo szybko, tak szybkiego termometru jeszcze nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest BabyTemp jeszcze takiego szybkiego termometru to nie miałem...a już w poruwnaniu do starych rteciowych to w ogole express!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MultiTemp przede wszystkim mierzy precyzyjnie, i to jest jego największy plus, a już miałem przeboje z cyfrówkami które sobie wymyślały wyniki wedle uznania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten babytemp podaje dokłądną temperaturę? ktoś porównywał z innym termometrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma mi poleciła ten więc nawet nie testowałam z innymi i jestem zachwycona. Pomiary są dokładne. Nie psuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgan

Też zamawiałem  BabyTemp, polska marka Sanity, dosć długa gwarancja bo na 3 lata, prosty w obsłudze, mierzy prawidłowo jak na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid

Kupiliśmy w internetach ostatnio nonContact i daje radę. Wynik jest szybko, cyferki na wyświetlaczu na tyle duże żeby można było sobie na spokojnie sczytać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa

Dobrze jest mieć termometr bezdotykowy w domu, ogromna oszczędność czasu. Sama postawiłam na polski BabyTemp i działa mi już od roku bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość saraaa napisał:

Dobrze jest mieć termometr bezdotykowy w domu, ogromna oszczędność czasu. Sama postawiłam na polski BabyTemp i działa mi już od roku bezproblemowo.

Przestań spamować tym gównem i odkopywać stare tematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Nie wiem, czy już się tutaj pojawiła ta nazwa, ale ja mam bezdotykowy termometr z haxe i jestem bardzo zadowolona. Precyzyjnie mierzy temperaturę i generalnie ja jestem zadowolona z produktów z ich sklepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja chciałem kupić taki klasyczny termometr szklany, tylko właśnie zależało mi na tym, by dało się tam łatwo odczytać jaki jest pomiar bo w domu też starsze osoby i w aptece mi pokazali Classic XL i rzeczywiście bardzo sensowny termometr, warto na niego zwrócić uwagę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Jak chcecie kupić dobry termometr bezdotykowy, to z mojej strony mogę polecić nonContact od Geratherm. Bardzo dobrze przygotowany sprzęt, od którego można oczekiwać wiarygodnych pomiarów. Warto taki model mieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×