Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dontyouknow3

praca-zaryzykować i zmienić ?

Polecane posty

Gość stopien C
Witajcie:) biorę się do roboty i rozsyłam CV. Tak jak Ann radziłaś - hurtowo :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mam nadzieje, że będziesz nas informować o działaniach w Krakowie:) Tylko moja podpowiedź - najpierw poumawiaj się na rozmowy. Nie wybieraj się na siłę 2 czy 3 stycznia tylko poczekaj aż do Ciebie zaczną dzwonić. Żeby nie okazało się, że będziesz tak siedzieć i czekać bez sensu na jakiś tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopien C
Oczywiście będę pisała co i jak:) Wysłałam sama nie wiem już ile tych CV .... Ogłoszenia z jobrapido.pl kariera.pl pracuj.pl i gumtree. Co do tego ostatniego portalu mam sporo wątpliwości, ale może :) jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marieettaa_k
gratuluję decyzji. trzymam kciuki. ann ma rację, że musisz nie tylko hurtowo wysyłać, co raczej stosować różne techniki. z jednej strony powinnaś wysyłać cv, po drugie powinnaś dzwonić też na ogłoszenia o pracę w gazetach. a jak to nie pomoże to chodzić od drzwi do drzwi. ps. ann to nie jest reklama, tylko dzielę się własnymi doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jobrapido - bardzo dobry pomysł, bo to agregator, zbiera ogłoszenia w wielu portali; pracuj.pl - najlepszy portal ogłoszeniowy, bezkonkurencyjny, umieszczają tam ogłoszenia tylko firmy, które stać na to bo mają wysokie ceny; gumtree.pl - śmietnik, ale kiedyś znalazłam na nim pracę (mają dużą rotację ogłoszeń); gazetapraca.pl - sporo ogłoszeń, tańszy od pracuj.pl więc firmy często się decydują na umieszczanie w nim ogłoszeń; praca.pl - jest ok choć nie dorównuje pracuj.pl; infopraca.pl - jest fajny, bo nawet urzędy pracy zamieszczają w nim swoje ogłoszenia (najlepiej sobie ustawić w tym portalu powiadomienia na e-maila o ofertach); Z innych portali to raczej nie warto korzystać, zamieszczają fikcyjne ogłoszenia bo nie mają ruchu na stronach. Do tego dołożyłabym gazetę lokalną z Krakowa z ogłoszeniami pracy + agencje pośrednictwa pracy w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze o jobs.pl Teraz masz dobry moment bo z początkiem roku zawsze ruszają rekrutacje w firmach. Około 15 stycznia zapraszają na rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopien C
Mam nadzieję że wszystko się ułoży po mojej myśli :) A dziś składam Wam wszystkim życzenia na ten Nowy Rok. Oby był lepszy niż ten który dziś pożegnamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ze jest jeszcze rozwiązanie, równie dobre i przy tym odpowiednie jesli chcecie kształcić się w trochę innym kierunku niż skończone studia,lub szkoła średnia- http://reaktor.pwn.pl/kursy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×