Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje porady23

Na jaką furę byście poleciały ?

Polecane posty

Gość potrzebuje porady23

albo poprostu, która bardziej wam sie podoba ? 1. Audi TT Quattro link: http://moto.allegro.pl/audi-tt-quattro-1-8t-224km-i1312930991.html 2. Mercedes W208 CLK link: http://otomoto.pl/mercedes-clk-430-full-opcja-C15781422.html 3. BMW e46 Coupe link: http://allegro.pl/bmw-e46-330ci-coupe-2001r-m-pakiet-skora-xenon-i1305359061.html czekam na opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych trzech to na tetetkę najlepiej, żeby w środku nie było kierowcy, tylko kluczyki i papiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zależy
jakies brzydkie modele znanych marek wybrałes. 1,2 brzydkie 1 za krótkie jakies za czarne jak dymem okopcone 2 nie lubie..przypomina mi jamnika..za długie..cos tu nie tak z symetria. Kocham sztuke i cos mnie wnerwia symetria tego auta. 3..nawet lubie nowe modele..bo sa inne.. ale to ma jakies mało wypasione swiatła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renault megane
coupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje porady23
nie potrzebuje czytać jak ktoś sie chwali swoimi "virtualnymi" autami tylko porady co kupić, bardzo sie ciesze, że wam na tym forum sie tak powodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romet eb
j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audi beznadziejne pierwszy raz chyba widzę ten model...auta ogólnie nie w moim guście.Mercedesy mi się nie podobają (raczej wszystkie) to już najlepsze to ostatnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje porady23
no tak sossss jak ktos sobie zapracował na lepsze auto to już sobie pomaga ? super, że tobie wystarcza uno, ale mi nie :) acha nie sugerujcie sie tymi konkretnymi autami tylko ogólnie modelom bo te wzięłem poprostu pierwsze lepsze jako poglądowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zależy
ja zawsze miałam ciarki jak widziałąm przedwojenne auto mojego pradziadka na fotkach:) to chyba był mercedes..takie duuże okulary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zadne nie lece, nie kreci mnie to uwazam ze to plytkie, chociaz faceci ktorzy mnie nie znaja mysla tak. pamietam jak raz mialam sie spotkac z facetem, ktory odwlekal caly czas spotkanie bo czekal na samochod a nie chchial spotkac sie ze mna nie pochwaliwszy sie swym cackiem, jakiez bylo jego zdziwnienie, kiedy nie doczekal sie z mojej strony zadnej reakcji...(to byl jakis volkswagen czy volvo nowka z salonu) dopiero pod koniec randki niesmialo wydukal no i jak moje auto?:):):):) ale bylo smiechu faceci ktorzy licza na to ze autem zaimponuja dziewczynie chca w ten sposob zrekompensowac sobie cos, nie wiem moze maja za malego albo lysieja, w kazdym razie maja niska samoocene a auto ma za zadanie sprwaic by poczuli sie lepiej. z kolei laski ktore na takie auta leca to pustaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba jak facet ma kombi :P (nie, nie chce żadnych dzieci :] A z takich normalnaych aut niedrogich to mi się podoba dla faceta np. passat b5 A z tych 3 to jedynie mercedes, audi tt to wg mnie kobiety, a mercedesy lubię bo mi się tak staroświecko kojarzą, a lubię konserwatywnych chłopaków, ale ten akurat nie jest fajny, fajna jest cls albo s-klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje porady23
no tak skoro pytam o opinie o samochodzie o jestem łysym, pustakiem, impotentem i chce sie dowartościować..., a może lubie mieć szybkie autko na weekendy ? mam auto służbowe, a te ma być w miare niedrogie(i tak będzie stało 6 dni w tygodniu) i ma mieć poniżej 7sek do setki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje porady23
to podawajcie swoje propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi mercedesy kojarzą się z 200 beką, którą chłopy wożą prosiaki na cotygodniowy targ prosiaki, ziemniaki, cegły na budowę, czy co tam trzeba leją olej po frytkach, że capi 200 metrów jak dodadzą gazu, to "Czarne chmury" za nimi chyba nigdy nie przekonam się do merca a beemka? owszem, ale nie trójka, tylko siódemka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodziaczek autko za 30tys to nie jest taki szpan mimo iż np. dla mnie jest to duża kwota....Jeśli kogoś stać to dlaczego miałby sobie nie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba tylko jak młody koleś ma mercedesa, przynajmniej miła odmianach po takich co maja bmw :/ A tak to kojarzy mi się głownie z taksówkarzami, bo taksówkarze kochają mercedesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje porady23
na s5 niestety mnie nie stać, jestem przeciętnym kolesiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel- no auto mega tylko,że raczej nie za 30tys;) a sos sie przejmujesz;) fajny chłopak jesteś:) dasz im te satysfakcje usuwając zdjęcie? weź przestań olej ich oni tylko na to czekali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee? a czy ja pisałam coś o jakimś szpanie? bo nie wiem ocb :P Po prostu nie kręcą mnie faceci w takich samochodach małych coupe, wydają mi się niemęscy :P ale to tylko moje zdanie więc to bmw już najlepsze, ale znów bmw te starsze własnie jak autor pokazał, to też mają zwykle wiadomo jacy chłopcy (dresiarze), i to nie stereotyp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×