Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje porady23

Na jaką furę byście poleciały ?

Polecane posty

Gość Grzeczna123
Z wymienionych przez Ciebie tylko BMW, ale ja mam od wielu lat kota na punkcie tej marki i trochę się znam na motoryzacji więc nie jestem chyba odpowiednim targetem dla Ciebie. Ale dodam że mój były kupił "okularnika', tej klasy jaką wymieniłeś i od razu zwiększyła się liczba Jego koleżanek (zwłaszcza młodszych), więc doradzałabym jednak Merca. Co do TT... osobiście jest dla mnie kobiecym autem, no ale to już kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>potrzebuje porady23 >>tutaj na forum to widze sami bogacze siedzą, a jakoś na ulicach >>królują 20 letnie zardzewiałe Hondy, bo 10 letniej TTki czy CLK >>raczej trudno na ulicy sie doszukać, a na tym forum widze królują >>Audi R8, i najnowsze BMKI, sama tu k**wa widze elita siedzi, do >>tego wszyscy mają 23 lata mgr i fure za 100tyś powodzenia. zdjecie specjalnie dla ciebie, fura stoi pod domem a ze mokro jest to nie chce mi sie wychodzic... i masa innych bzdetow ktorych nie mam czasu fotografowac, ale powiem Ci jedno... najlepszy seks masz wtedy kiedy wiesz ze ONA zyje tylko dla Ciebie... link: http://img340.imageshack.us/img340/7717/20101113088.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co do TT... osobiście jest dla mnie kobiecym autem, no ale to już kwestia gustu" - tez tak uwazam "i od razu zwiększyła się liczba Jego koleżanek (zwłaszcza młodszych)" - my nie mamy zadnego super samochodu a niektóre bambery to sobie nawet w nim zdjecia robią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaa oidoshfohfiouhffff jednak jestes mi przeznaczona... zobacz wyzej... hehehhehehe... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oidoshfohfiouhffff
lol no widze.. ale niestety nie jestem blondynka jak juz wspomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_1991
Zbereźnik a może niunia06061991@wp.pl?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoszek
fajne te BRYCZKI :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroccan girl
czarne S5 najlepsze, Wielbiciel ale masz gust:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×