Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka7777777

SEX jak to robić

Polecane posty

Gość mariannna
Tak jak z całowaniem, jeśli to jest odpowiedni chłopak i chcesz sexu , czujesz się przy nim bezpiecznie to samo wyjdzie :))) Sama wyczujesz jak się zachować:) Pomyśl o antykoncepcji żebyś mogła czuć się komfortowo, może pigułka antykoncepcyjna, może prezerwatywa? Pigułka da Wam na pewno większy komfort ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
oO ale ja tu długo nie byłam ;) aale narobiłam czytanie ;) asterija : ja mam dokładnie tak samo, ochota na seks jest, ale rozumek podpowiada, "co zrobisz, gdy wpadniesz" :/ jest to dziwne uczucie, nie do opisania a powiedzcie mi, bo jeszcze nie zakupiłam tabletek i nie przeczytałam ulotki, jak one reagują z połączeniem tabletek przeciwbólowych? często je zażywam na ból głowy, ponieważ gdy tego nie zrobię, to góra 2 / 3 dni i dostaję gorączki a ból nie ustaje :/ tak w ogóle... pola asterija : ile macie lat? ;) ja też nie współżyłam i obawiam się wielu rzeczy, że chłopak we mnie "nie wejdzie", że uzna mnie za beznadziejną i takie tam ;p (miał już seksualne partnerki), wiem, że mnie kocha i wgl ;) wytrzymuje już 15 m'cy ;p ciesze sie tez, ze pojechal ze mna wtedy do ginekologa (w sumie siedzial w aucie, ale poswiecil sie i na chorobowym juz o 6 rano byl na nogach ;p), gdy wrocilam spytal co mi zapisal, bo martwi sie o moje problemy z miesiaczka, jednak sam do siebie powiedzial "anty" i zacieszyl wariat jeden ;p aa i jeszcze cos : gadalyscie z rodzicami czy z rodzenstwem przed 1 wizyta u ginekologa lub o tym, ze chcecie zaczac brac tabletki? + o ktorej najlepiej godzinie je zazywac, by nie zapomniec? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, Ty tylko wpadasz i zadajesz pytania a mało co własnych relacji i poglądów! :) Ja ciągle o tym myślę, co by było gdyby! Wiem, że mój chłopak by mnie nie zostawił. Czasem to się po prostu wie. Czasem sądzę, że on by nawet tego chciał. Wiele razy słyszałam od niego, że to jego marzenie: piękny dom nad jeziorem przy lesie, ja w ciąży i on przy mnie.. I mi podoba się ten pomysł.. za 10lat :) Za 10lat postaram się bo obowiązkowo spełnić! :D Ja sama wczoraj czytałam ulotkę swojego Yasmin, czy jest coś o tabletkach, nawet pisałam Poli, że jestem zdecydowana pójść do apteki i wypytać o kilka najczęściej stosowanych lekarstw! Chociaż mogę też zadzwonić do lekarza, prosił zadzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości. Ale pewnie nie będę go nękać, na pewno ma masę innych ważniejszych spraw :) Też mam takie obawy, bardzo się boję, że będzie mnie bolało, a jednak chciałabym uniknąć bardzo nieprzyjemnych sytuacji, jak zawsze. Ale sądzę też, że nic na siłę. Nie teraz to później, ale najważniejsze aby czuć się dobrze przy tej ukochanej osobie. Nie, nie rozmawiałam z rodzicami, acz bardzo chciałabym porozmawiać z mamą. Jest moja przyjaciółką i chciałabym! Tylko boję się jej reakcji jako mamy. Nie oszukujmy się, na pewno też by to przeżywała! :) Ale bardzo dużo rozmawiałam z moim chłopakiem i to jeden z najlepszych aspektów całej tej sprawy :) Ja zażywać będę wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
jestem zalatana maturalnymi sprawami ;/ a grr. może to nie w temacie, ale wiecie może co mogłoby pomóc na krosty na pośladkach? nie jest ich dużo, ale czuję pewnego rodzaju dyskomfort i krępację :/ uzupełnię się w opiniowaniu, gdy zacznę przyjmować tabletki ;) mi lekarz niestety nie ujawnił swojego nr ;p ja gadałam tylko z siostrą, bo tak jakoś się zbliżyłyśmy przez jej problemy hmm... fajną wizję ma ten Twoj chlopak? az cieplo na serduszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matura, matura, matura. Oj, pamiętam! Powiedz mi, z czego zdajesz egzaminy? I gdzie planujesz składać papiery? :) Wiem, że nie miejsce, i na pewno masz dość tego tematu i uwierz, miałam to samo równo rok temu, ale wszystko się dobrze ułoży! :) Będę trzymać kciuki! Jeśli chodzi i krosty, to jeśli znajdziesz czas, idź do apteki i przedstaw swój problem, jeśli to nie pomoże to idź do dermatologa. Jedynie to mogę zalecić, bo nigdy podobnego problemu nie miałam. A czy chciałabyś powiedzieć o tym swojej mamie? Czy świadomość, że siostra wie i Cię wspiera, wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
j.pol, matma - obowiązkowo of course + j.niem i możliwe, że historia sztuki ;p raczej wbiję na Poznań ;) pocieszam się, że zdałam 2 próbne z matmy i 1 z niemca ;p teraz czekamy na wyniki z polaka ;) no właśnie chyba spróbuję z tą apteką, ale wgl wszystko jest mi trudno dobrać :/ bo i włosy mam przetłuszczające i cerę a w dodatku mam dziwne pseudo rozstepy na nogach (wewnetrzna czesc ud) ktore raz sa "przezroczyste" a raz az bordowe :/ ale chłopak wyleczył mnie z tego kompleksu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jeszcze, kupiłam Asequrellę, która ma 143% witaminy B6, i jednocześnie biorę magnez + B6, który zawiera ok.100% witaminy. Nie wiem z czego zrezygnować i nie wiem co zrobić. Postanowiłam brać Asequrellę, osłonowo. Ale jednocześnie chciałabym zażywać magnez. Zezłościłam się, że nie sprawdziłam tego a wszystko już zakupione. Co teraz wybrać? Nie można przedawkować B6 bo to się może źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, przede wszystkim należy się zaakceptować, a potem już wszystko będzie lepiej! :) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku to ja się teraz nieźle nalatałam :) jeśli chodzi o wizytę u ginekologa dużo gadałam z mamą i to właśnie ona zapytała czy może nie zdecydowałabym się tabletki. i wiedziała , że już jestem po pierwszym razie ;) Majka ja właśnie też mam problem z krostkami na pośladkach kurcze.. a jest to krępujące dość przy zbliżeniach, nieestetycznie to wygląda. ogółem mam problemy z cerą, kilka razy leczyłam się antybiotykami , teraz jest lepiej, tylko od czasu do czasu pojawiają się poważniejsze i większe pryszcze ;) ale moja ginka zapisując mi anty zasugerowała, że pewnie chciałabym poprawy (dodam, że czasem coś "wyskakuje" mi na dekolcie ;/), więc przytaknęłam, że jak najbardziej :) a te krostki na pośladkach to tzw potówki, na pośladkach jest delikatna skóra i kontakt z bielizną, czy nawet przez spodnie jeśli gdzieś usiądziemy. ja zauważyłam, że dużo tego robi mi się przy jakiś wyjazdach, czy w szkole np jak usiądę na krześle w klasie. jak byłam młodsza też mi się tak robiło, mama dała mi na watę takiego roztworu z alkoholem Afrodyta&Adonis czy jakoś tak :P myślę , że teraz możesz spróbować tego a jeśli nie pomoże, to nie wiem czy wizyta u dermatologa coś pomoże, bo to jednak nie tak jak trądzik, poczekaj aż zaczniesz brać tabletki, one regulują poziom hormonów, które odpowiedzialne są też za takie wybryczki Asterija masz jakieś poważne braki magnezu? jeśli nie to bierz go tylko od czasu do czasu, sam czysty magnez bez tej wit B6. skoro w Asequrelli jest tyle. faktycznie przedawkowanie może się źle skończyć. ja tam akurat nie mam zamiaru brać żadnych osłonowych tabletek bo kurcze pojawiło się to jakoś niedawno i nie jestem przekonana co do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być naczytałam * ;p w sensie tych Waszych wypowiedzi, jestem rozkojarzona, myślę o czymś innym niż piszę i tak to potem jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam jeszcze raz co napisałam i po prostu jakiś jeden wielki zlepek bez sensownych wypowiedzi, wybaczcie mi dzisiaj, mam nadzieję, że zrozumiecie, ale jestem już zmęczona :D i piszę od rzeczy, nie do końca składnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie też powiedziała mamie, ale mam jednak jakieś obawy przed tym. Zobaczymy jak to się ułoży. Jeśli chodzi o dermatologa, jakby nie patrzył, krostki wyskakują na skórze, wiec powinien coś temu zaradzić. Dziewczynki, nie znam się tak dobrze na tym, ale ja zawsze jeśli miałam jakiś problem ze skórą, to chodziłam do lekarza. Wszakże było to tylko raz :) pomagało, ale leczenie było zbyt monotonne i długie, ja młoda i głupia i pozostawiłam to. Teraz mi nie przeszkadza, acz nadal mam takie.. jak to mówi mój tata "cycuszki" na szyi i pod pachą, po jednej. Kiedyś, kiedy nosiłam koraliki na szyi niezwykle mi to przeszkadzało, potrafiło się urwać i krwawić, a teraz już mi nie przeszkadza, nic złego się z tym nie dzieje. Wiesz, ja jestem teraz na studiach, pierwszy rok. Chłopak daleko, rodzice daleko, przyjaciele daleko. Nowe miasto. Staram się nie mieć zaległości i zaliczać wszystko w pierwszym terminie! Kosztuje mnie to niezwykle dużo stresu. I na uspokojenie i opanowanie, skołatanie tego mojego układu nerwowego kupiłam, jakoś na początku listopada, magnez z B6. 100 tabletek. Szkoda jest mi teraz tego wyrzucać. A do tego piję dużo kawy, bo lubię :) a jak wiadomo, kawa wypłukuje nam magnez. A tak w ogóle, kupiłam tą Asequrellę bo moja koleżanką ją zażywa, i powiedziała, że ona na sobie bynajmniej widzi poprawę. Skusiła mnie do tego. Powiedz mi Pola, i Ty zauważ Majka, czy panie z apteki nie patrzyły na was jakoś dziwnie? Bo ja mam takie wrażenie, a może sobie wmawiam, że delikatnie oceniły mnie wzrokiem, ile mam lat i w jakim celu kupuję taki lek. Nie tylko jeśli chodzi o Yasmin, ale nawet samą Asequrellę. Najzabawniejsze jest to, że ten ost lek kupowałam dziś razem z Junior Bystrzaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na mnie nie patrzyły dziwnie :) ale faktycznie jeśli kupowałaś Junior Bystrzaki do tego to mogła się pani w aptece zdziwić. ale co jej do tego, Twoje życie :) a jeśli chodzi o ten magnez.. skoro w Asequrelli jest to myślę, że będziesz miała poziom tej wit utrzymany, a tamtych tabletek nie wyrzucaj może się przydadzą. przecież nie musisz łykać ich codziennie ;) ja na Twoim miejscu wybrałam się do rodzinnego i poszła na zwyczajne badanie krwi, żeby zobaczyć jakiś pierwiastków ew. Ci brakuje i wtedy lekarz zaleci, czy np jednak brać dodatkowo magnez codziennie, dwa razy w tyg czy raz na tyg i będziesz miała świadomość, że wszystko jest okej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
mnie jakoś głupio jest rozmawiać o tym z mamą :/ a na temat krostek to grr :/ muszę coś z tym zrobić Pola - a skąd Twoja mam brała to coś z tym alkoholem? słuchajcie, planuję cały grudzień chodzić do solarium, czy nie wyjda mi na ciele jakies plamy/przebarwienia od zazywania tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak za dwa miesiące chcę zrobić te badania, które polecił ginekolog. Wówczas zorientuję się w sprawie takich szczegółowych badań o jakich mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A musisz chodzić na solarium? Nie chcę Cię straszyć, może tylko mi się wydaje, ale ja w mojej ulotce znalazłam coś o solarium. Najpierw wykup receptę i dokładnie przeczytaj ulotkę od swoich tabletek. Powinno być najlepiej! :) Ja na swoją studniówkę byłam blada, do tego czarna sukienka, i bardzo dobrze się czułam. Naturalizm! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
tak, muszę ;D wgl to ja uwielbiam solarium ;D i jestem w stanie zrezygnować z tabletek dla wygrzewania się w "skrzynce" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y, naprawdę?! Ojej! Nie spodziewałam się. Jesteś pewna, że warto to zrobić? Tyle się bałaś, tyle czekałaś na lekarza, tyle nerwów Cię to kosztowało? Ale jeśli tylko dobrze się z tym czujesz. No dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - to z alkoholem z apteki oczywiście. wiesz działa zasuszająco itd, ja mam teraz taki odpowiednik ACNOSAN, kosztuje ok 10 zł. kup i sprawdź :) weź na wacik troszkę nalej i przetrzyj tym krostki. powinno troszkę je zasuszyć i rozjaśnić. mi działa jak wychodzą. możesz zrobić tak na noc, a rano posmarować kremem czy balsamem, bo z kolei w drugą stronę gdy skóra jest za bardzo wysuszona to organizm się broni i wydziela się więcej łoju, przez który właśnie to wszystko :) spróbuj tego sposobu, a jak nie to faktyczne idź do dermatologa, on może Ci zapisać mniej więcej to samo, też jakiś roztwór z alkoholem , tyle że pewnie robiony na receptę i o większym stężeniu alko. ja już też to przechodziłam i dermatologa jak chodziłam z trądzikiem :) no i faktycznie jest skuteczniejsze. ale ja miałam większy problem bo miała tego dużo na twarzy , dekolcie i stosowałam nie dość, że doustne antybiotyki to jeszcze kupę maści , jakiś śmierdzących rzeczy na twarz itd :D teraz jest już dobrze i pociesza mnie to, że na ew problemy z cerą pomogą mi anty :) wiecie , że naprawdę skóra na dekolcie i piersiach zrobiła mi się naprawdę gładka w dotyku ;o troszkę blizn po poprzednich krostkach zostało, ale jest gładka i kurcze nie wyskakuje mi nic nowego co jest dla mnie szokiem :D :) i piersi mnie bolą tak jak przed okresem, są takie cały czas, przed takie były, w trakcie i teraz po, też :) są lekko powiększone, niech rosną ! ;] Majka - moja mama też bierze anty już ponad rok i w tym czasie chodziła od czasu do czasu na solarium, chyba nie ma żadnych przeciwwskazań :) ja też lubię czasem się przejść, bo latem mam super opaleniznę, naturalną ciemną, a zimą czuję się taka nijaka.. :P jak będę czułą taką potrzebę to pójdę też, ale nie jestem nałogowcem ;> Astrerija - to dobrze , że masz zamiar wybrać się na t badania :) wtedy powinny rozwiać się Twoje wątpliwości :) dziewczyny a wiecie co, została mi ostatnio globulka dopochwowa na mój stan zapalny , czy raczej grzybicę.. ;/ więc dzisiaj ostatni raz ją zakładam na noc. akurat tak wyszło, że trzy wzięłam przed okresem, i teraz trzy po. i teraz zauważyłam, że zrobiło się tam ciaśniej, przy 2 globulce mnie szczypało.. i zaraz po okresie jak mi się pojawił śluz to znów ten grudkowaty , biały - po prostu zwyczajne upławy.. boje się, że nic nie dało te 6 globulek, a opakowanie trzech kosztowało 22,80 ;/ jakoś za tydzień, dwa idę na wymaz do cytologii. dlatego właśnie miałam to wyleczyć. ale chyba nic z tego, znów mi poprzepisuje jakieś leki, chyba zapytam o tańsze.. :( dziewczyny nie wiem już co robić, mam dosyć tej grzybicy.. seks przed leczeniem, od dawna nie był już normalny, mam tam tak ciasno "spuchnięte" i bolało jak wchodził, eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
jeejku dziewczyny, zaglądacie tu jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! :) Nigdy nie miałam problemu podobnego do Was, ale trzymam kciuki by wyleczyć raz a porządnie i nigdy więcej! :) Chciałabym mieć teraz piękną cerę i jednocześnie mam pytanie. Skoro mamy więcej hormonów, to czy całe nasze ciało będzie wyglądało apetycznie tak jak zachowuje się w czasie owulacji? Chodzi mi dokładnie, że wtedy piękniejemy :) I dwa, piersi, rośnijcie! ;D Dziewczyny, boję się, że tabletki nawet przy regularnym stosowaniu nie będą dość skuteczne! Niepokoję się tym.. Co do globulki, ja się naprawdę na tym temacie nie znam, ale zapewne już rozwiązałaś problem. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
no więc własnie, przed miesiączką moje mini piersi stają się apetyczniejsze ;P za niedługo mam zacząć brać tabletki i też martwię się o skuteczność :P asterija : łykasz już je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że za niecały tydzień wezmę pierwszą tabletkę, jeśli wiesz co mam na myśli :) Swoją drogą, dobra krytyka, to taka, która nie obraża a przedstawia konstruktywną ocenę. Radzę się tego trzymać, bo obrażanie innych pokazuje tylko zaburzenia emocjonalne i brak klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
i takie pytanie : bo wyczytałam gdzieś, że jeśli mam zacząć brac tabletki od 1 dnia miesiączki, i dajmy na to, że byłaby to środa, to z plasterka tabletek tez mam zaczynać od dnia "środa" a nie np "poniedzialek" czy to prawda? i co to za roznica? + jak się zachować, gdyby w czasie 1 seksu wystąpiło u mnie krwawienie? ;/ gdy mi się coś "ryło" z okresem i tak miałam przy pieszczotach, to panikowałam i od razu się wkurzałam na siebie i chlopaka i wgl zdenerwowana byłam, w dodatku miałam uraz do kolejnych pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
asterija - tym bardziej, gdy ktoś nie jest w temacie od poczatku ;) ja "niby" powinnam zaczac juz za kilka dni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co u was? :) zaczęłyście już tabletki? zaglądacie tu w ogóle jeszcze? :) ja po skończeniu globulek dopochwowych kochałam się z moim facetem bez zabezpieczenia i do końca. on mówi, że cudnie , ja też czułam to zupełnie inaczej, wg mnie - fajna rzecz :) lecz potem lekko mnie szczypało.. znów.. więc myśl, że stan zapalny nie do końca wyleczony :( potem następny raz kochaliśmy się z prezerwatywą, ale to dlatego, że tydzień potem miałam mieć cytologię [ niby wystarczy, żeby dzień przed się nie kochać, by wyniku nie zakłócały jakieś pozaustrojowe bakterie czy coś ( od faceta ), ale ostrożności nigdy za wiele, więc tak postanowiliśmy ]. i wtedy było okej, nic mnie nie szczypało. ale postanowiłam kupić lactovaginal żeby odbudować florę bakteryjną, stąd mogło być to szczypanie przy pierwszym razie - przez nieodbudowaną florę bakteryjną i dlatego może nie miało co "bronic" pochwy, zwiększyła się podatność na otarcia itd. nie wiem.. na wizycie poruszyłam ten temat , a pani ginekolog powiedziała,że wszystko jest okej, nie widzi żadnej zmiany zapalnej w pochwie. jeśli coś będzie jednak - cytologia to wykaże. jednak muszę czekać na wyniki długo i dopiero po nowym roku, jakoś w styczniu pójdę :( i pani ginekolog powiedziała, żebym kupiła provag (doustny lek , bez recepty, który też jak lavtovaginal odbudowuję florę bakteryjną, bo zawiera pałeczki kwasu mlekowego i jest lepszy niż lactovag.) facetowi powiedziałam, że wszystko jest w porządku. tak więc kilka dni później kochaliśmy się znów. oczywiście bez prezerwatywy, ale z dodatkowym nawilżeniem.. znowu miał problem, żeby wejść.. bolało trochę, potem było przyjemnie.. ale jak skończyliśmy szczypało mnie tak bardzo ,że płakałam i bolało do tego, jakby ktoś mi coś od środka wyrywał już nie wiem co robić.... na razie postanowiliśmy abstynencję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
zaglądam zaglądam ;) i zaczęłam moją antykoncepcję ;p akurat jestem po 2 tabletce ;p a im bliżej było dnia jej zaczecia, tym bardziej chcieliśmy to zrobić bez anty, a z samą gumką ;p jakoś tak wiece... zimowa pora roku ;D haha tak wgl, to jest jakas roznica, czy sie te tabletki polyka "na sucho" czy z popiciem wody? watpie, ale po prostu sa tak slodkie i malenkie, ze wody nie trzeba ;) no i w sumie dzis czuję lekki bol glowy (nwm czy to juz by dzialalo z ich powodu, czy moze dlatego, ze mialam edukacyjna noc i malo co spalam) co do Twojej cytologii to nie wiem co poradzic, bo nie mialam stycznosci ale czekam razem z Tobą na pozytywne wyniki ;) i zazdroszcze wam seksu bez gumki i do konca ;D wgl, to zazdroszcze zblizenia ;p haha a ja mam takie pytanko... bo biore tabletki od wczoraj, tj. 12 grudzien no i poki co okres mam normalny, a w styczniu (14) mam 1oo dniowke i of course lepiej nie miec okresu, to czy jesli teraz wezme te 21 tabletek, to miesiaczka wypadnie mi jakos na 1 tydz stycznia? i i zdziwilo mnie troche stwierdzenie siostry (24 lat, 1 dziecko), ze conajmniej po 3 opakowaniach te tabletki zaczna zapobiegac ciazy... troche mnie nastraszyla w sumie :/ kurcze tyle lasek puszcza sie i ewentualnie zabezpiecza sama gumka i czy ja mialabym takiego pecha, aby i z anty i z gumka wpasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w ulotce moich tabletek napisane jest, że jeśli to konieczne należy popić małą ilością wody :) jeśli ty nie czujesz takiej potrzeby to nie musisz popijc ich wodą :) tak wydaje mi się, że okres powinnaś dostać na początku stycznia. i to co mówiła Twoja siostra to nieprawda. zabezpieczonym jest się od 1-szej tabletki z pierwszego opakowania! :) nie przejmuj się, naprawdę. a co najmniej 3 opakowania trzeba wziąć ale to po to żeby potem można ocenić jak reagujemy na tabletki :) jakie mamy po nich samopoczucie itd. i mnie też po kilku pierwszych tabsach bolała głowa, ale nie sądzę żeby była to ich wina :D bo niedługo skończę opakowanie, a głowa bolała mnie kilka razy - ale nie więcej niż normalnie (stres, niewyspanie itd.) piersi bolą mnie cały czas, ale plamień nie miałam. tzn troszkę jednego dnia, no może dwa wydzielina była , ale dosłownie, leciuteńko zabarwiona krwią. a potem nic, wszystko w najlepszym porządku. jak na razie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×