Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Zaproszenia i poligrafia

Polecane posty

Musiałam sobie to w stopce napisać żeby w każdym temacie się te pytania nie powtarzały. :P Rodzice płacą mi tylko za mieszkanie i nie jest to chyba nic dziwnego skoro nadal jestem studentką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ziaje dobrze
i powiem wam,ze bardzo sympatyczna z niej dziewczyna, miła i uczunna ale pusta strasznie. Oni rzeczywiście maja ta kase ze spadku,ale wcale nie jest tego tak dużo, z teg co po tych forach wyczytałam to wszystko chca przebalować przez 2dni wesela a na chałupę nie będzie. I to raczej ona, bo on musi słuchac i juz inaczej kopa w dooope dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia a powiedz mi czy twój narzeczony tez jest tak zafascynowany tymi motylkami, kwiatkami i winietkami? Przecież ślub i wesele to sprawa dwóch osób,sama tak latasz, szukasz i wszystko załatwiasz czy on z Tobą? My jak organizowaliśmy sobie imprezę wszystko robiliśmy razem, ale nie wyobrażam sobie żeby mój A miał sie grzebać w tych kwiatkach, motylkach i innych pierdółkach...w czoło by sie tylko popukał, Twój musi Cie bardzo, bardz kochać albo to chłop bez jaj jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ziaje dobrze, no chyba nie aż tak dobrze. ;) Nie martwcie się o naszą kondycje finansową, na wszystko wystarczy. ;) Miss. M, jasne, że zaangażowany jeszcze jak. :) Wszędzie ze mną chodzi i wszystko ustala. Ma swoje zdanie na temat kwiatków, kolorków i dekoracji. :) Ostatnio przecież nawet pisałam, że prowadziliśmy dyskusje na temat palety kolorów i nawet mieliśmy pewien problem z dogadaniem się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkljkde
jestes stdentka zaoczna możesz iść do pracy nierobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem studentką dzienną. ;) Zanim coś napiszemy to sprawdzamy informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka86
Ciekawe kiedy siedzisz na wykładach i się uczysz skoro non stop jesteś na forum i zajmujesz się przygotowaniami? Ach, no tak studiujesz na uczelni gdzie nie trzeba zakuwać więc masz mnóstwo czasu na wymyślanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem się tak udaje. :) Znikam w sesji jak każdy student. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to troche taka dooopa
nie chłop, palety kolorów, kwiatki i winietki. RAcja mój to by powiedział,że mnie pojebało!I jak to jest z tym spadkiem, zia Ty go dostałas czy Pan Szczotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak, że on podekscytowany do mnie przychodzi i mówi, że nowy kwiatek znalazł. ;) Jednak jeśli musimy o czymś porozmawiać i na coś się zdecydować to prowadzi ze mną dyskusje i ma swoje zdanie bo mówi, że to ślub i wesele nas dwojga, dlatego chce się angażować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjajajajaj
a Tobie nie jest glupio, ze za pieniadze z jego spadku robicie ten slub ? jakby nie patrzec to on to dostal. Poza tym jak wydacie ze 150 tys na slub (wiecej niz ostatnio Damiecki ;p) to mozesz sie zdziwic, bo ceny mieszkan w wawie sa wysokie i ledwo na marna kawalerke wam starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie, że wszyscy lepiej wiedzą skąd mamy pieniądze, jakie to są pieniądze i ile wydajemy na ślub i wesele. ;) Dziewczyny mamy pieniądze na ślub i wesele po prostu, oboje a reszta no niestety ale nie powinna Was interesować. To są ustalenia między nami albo co najwyżej między nami a rodzicami, zajmijmy się tematem bo nie rozumiem po co ta dyskusja jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia a będziesz miała ...
jakis układ motyla w tańcu ? ;p To byłoby zgodne z koncepcją ;) Pomyślcie o tym. W ogóle ubolewam nad tym, że piszesz o sukniach, menu, dekoracjach, a tak mało miejsca poświęcasz pierwszemu tańcowi ;p Powiedz nam coś więcej o tym? Gdzie uczycie się tańczyc? Kasia Cichopek ma z Wami prywatne lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w swoim czasie. :) Na razie wiemy, że będziemy tańczyć do Nothing else matters Metallica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w swoim czasie. :) Na razie wiemy, że będziemy tańczyć do Nothing else matters Metallica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia a będziesz miała ...
Super! Już nie mogę sie doczeka bo twoje posty są najlepsze na szary dzień. Ubaw po pachy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam właśnie cztery szkice pudełek do save the date. Pan z JUM jest niesamowicie szybki i ma świetne pomysły. Po rozmowie zdecydowałam się na pudełko sześcienne, na bokach będą malowane motyle(takie przenikane barwy), ale będzie ich dosłownie kilka, a na wieczku wyciskany(tak jak w letterpress) motyl. Po otwarciu wieczka w środku będzie wyścielane tkaniną ale normalną bo już nie ma czasu na zrobienie na zamówienie tkaniny, na takim jakby podwyższeniu będzie karteczka STD, do wieczka będzie przyklejona płytka(taka niespodzianka ) a w tkaninie będzie jeszcze magnesik. Pan teraz zabrał się za wizualizacje i wycenę projektu. Co myślicie, dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna niedoróbka
"Po otwarciu wieczka w środku będzie wyścielane tkaniną ale normalną bo już nie ma czasu na zrobienie na zamówienie tkaniny..." Jak zwykle dużo gadania (oczywiście na forach) rok wcześniej, a kolejna rzecz robiona na szybko, bo nie ma czasu, tak jak w przypadku kolczyków na trailer. Hehe można się wciągnąć, chyba cała Polska kibicuje Zii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest niedoróbka. :) Mieliśmy różne opcje a wybraliśmy tą najlepszą. Jeśli bardzo by nam zależało na wyszywanej motylkowej tkaninie to przełożylibyśmy rozdawanie STD na za tydzień. ;) Poza tym do tej tkaniny musielibyśmy wybrać inny projekt pudełka a ten który wybraliśmy najbardziej nam się spodobał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna niedoróbka
Dobra, w sumie nieważne, skoro i tak wiesz lepiej :) I błagam: tę!!! (wybraliśmy tą najlepszą) Czepiam się, ale u Ciebie to się pojawia nagminnie. Powodzenia tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu wiem co ustalaliśmy i kiedy. Nie będę Wam przecież półgodzinnej rozmowy z firmą streszczać i dwu dniowych konsultacji w sprawie projektu, chyba, że bardzo chcecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsafadfasd
Zia nie szkoda tego domu Twojemu narzeczonemu? można zrobić fajne wesele za 50 tys a nawet mniej a nie robić ze swojego wesela cyrk:) a poza tym rozumiem ze Twój narzeczony sprzedaje dom czyli on funduje całe wesele a Ty nie dajesz ani grosza, a najwięcej masz do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawdę warto na podstawie strzępków informacji wymyślać jakieś teorie? ;) Jeśli chciałabym porad dotyczących naszych finansów, sposobu życia czy czegokolwiek to założyłabym odpowiedni temat. Nie mamy żadnych problemów i kwasów między podziałem kosztów i obowiązków organizacji tego dnia ani między mną a narzeczonym ani między nami i rodzicami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsafadfasd
bo nie macie podziału kosztów, za WSZYSTKO płaci Mikołaj:) a TY rządzisz. A tak na marginesie musi Cie bardzo kochać, że zgadza się na taki cyrk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdsafadfasd, rozumiem, że byłaś przy naszych ustaleniach, że tak wszystko dobrze wiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsafadfasd
słyszałam co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsafadfasd
Dobra nieważne nie moje małpy nie mój cyrk:) Ale zastanów się kobieto trochę nad sobą, bo ponoć kasa ze spadku na 100% jeszcze nie jest Wasza tzn. Twoja i Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zajmijmy się tematem bo nie rozumiem po co ta dyskusja jeszcze raz. " Zia, odpuść sobie dyskusje na forum i zakładanie ciągle nowych tematów, to nie będziesz "przerabiała" >dyskusji jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nauczmy się dyskutować na temat, którego dotyczy wątek to nie będę musiała któryś raz mówić tego samego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×