Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Zaproszenia i poligrafia

Polecane posty

Gość KASIEKBASIEK
Szczena mi opadła!!!!!!!!!!!! Bez komentarza... ale każdy sobie rzepkę skrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 godziny roboty a ile śmiechu
Zia Nie widz jakie pośmiewisko z siebie robisz? W tym temacie jest 60 postów ale NIKT nie odpowiedział na Twoje pytania! NIKT nie potraktował poważnie Twojego problemu, bo tylko Ty go widzisz! NIKOGO nie obchodzą Twoje zaproszenia, poligrafie i dodatki. Najzwyczajniej w świecie tutaj nie ma nad czym dyskutować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsafadfasd
zia słyszałam ze masz wyborową wódkę na swoim weselu. Tania jak na Twoje wesele, i niedobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednostkaludzka77777
a tu zestawienie finansowe zia:) Menu 70x330zł 23100zł - zaliczka - 21100zł Tort weselny w cenie Ciasta w cenie Wódka w cenie Wino w cenie Piwo w cenie Kolorowe alkohole do open baru w cenie Whiskey w cenie DJ(plus projekt świateł, sprzęt nagłośnieniowy) 8000 zł Oprawa muzyczna w Kościele 1000 zł Samochód 500 zł lub 750 zł Dekoracja(Sali, kościoła, samochodu) 6500 zł Zaproszenia 800 zł Poligrafia(winietki, menu, podziękowania, plan stołów) 1500 zł Księga Gości 150 zł Fotograf 7000 zł Film 6000 zł Pokaz barmański 1200 zł Fontanna z czekolady 500 zł Sushi - 3000 zł Ksiądz 2000 zł Konsultantka ślubna - 750 zł Suknia ślubna - 6000zł - 12000zł Dodatki - 1500 zł Buty - około 500$ - 1500 zł Makijaż i fryzura - 1500 zł Bukiet - 350 zł Garnitur - 3000zł- 3500zł Dodatki - 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdsafadfasd, mamy Finlandie. :) Plus open bar z wszelkimi innymi alkoholami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednostkaludzka77777, tak od ponad roku już nieaktualne. ;) Nie wiem skąd to wyciągnęłaś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsafadfasd
a to sorry, bo myślałam, że wyborową:) ja miałam Niemiroffa pyszna:) no i barmana z barem też miałam i polecam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Wyborową mamy w cenie talerzyka ale będziemy zmieniać na Finlandię lub Absoluta, jeszcze nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsafadfasd
a macie smakową czy czysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nasza strona internetowa, wstępny projekt, pokazywałam go w innym temacie. :) Zgodność jest idealna moim zdaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. :) Wszystkie te zdjęcia były pokazywane w odpowiednich tematach. :) Uważam, że wszystko do siebie pasuje a przynajmniej bardzo się staramy żeby tak było. :) Nie rozumiem po co podnosisz te zdjęcia, które już były w innych tematach pokazywane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zia
wprawdzie częśc (większą) twoich pomysłów uważam za totalne nieporozumienie, to pomysł z drukowaniem mapy jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak zgodnośc z koncepcj
http://forum.gazeta.pl/forum/w,619,109949329,110071745,do_Zii86_.html o rany albo sie ktoś podszywa pod myia albo zia pisze sama do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tamtym forum nie można mieć dwóch nicków. ;) Nawet napisałam tej dziewczynie, że ma nick podobny jak ja używam na innym forum. Tylko, że ja mam Zia86. Jeśli gdzieś w necie znajdziecie wypowiedzi podpisane Zia86, Miya bądź Zia i będą one o tematyce około ślubnej to prawdopodobnie będą to moje wypowiedzi. Ale wszelkie inne miksy tych nicków nie są moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia, wiem, że to pytanie nie do tematu, ale jestem ciekawa czy macie już obrączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu nie. ;) Wiemy tyle, że będziemy coś projektować u pana Bielaka. Całkowicie nas zaczarował na targach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie zakładać nowego tematu to piszę tutaj. :) Dostałam wstępną wizualizacje i save the date :) Jutro już dostanę zdjęcia projektu. Wizualizacja jest naprawdę wstępna, będzie więcej różowego i całość będzie w naszych kolorach. Czcionkę zmienimy na trochę bardziej czytelną ale też z zawijasami. Ten motylek na górze nie będzie szary tylko będzie zatopiony we wieczku jakby. Motyle będą malowane akwarelami i będą przenikać się kolory. Środek wypełniony tkaniną a karteczka na podwyższeniu tak jak pisałam. Zobaczymy na żywo jutro. ;) Czy zostawić taki tekst czy zmienić? http://lh3.ggpht.com/_bkAGsQ8fpVg/TORTmN7OcfI/AAAAAAAAAcM/mqsswHjnom0/s576/pude%C5%82ko_render_01.jpg http://lh6.ggpht.com/_bkAGsQ8fpVg/TORTuAO9xeI/AAAAAAAAAcQ/it1DLN6FhWk/s576/pude%C5%82ko_render_02.jpg http://lh6.ggpht.com/_bkAGsQ8fpVg/TORTvJrFJ0I/AAAAAAAAAcU/9ckiiAC57VQ/s512/savethedate_tresc.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamanianaa
Nie podoba mi sie. Nie wyglada bajkowo tylko ornitologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxd
jezu kobieto masz 5 lat? motylki? i do czego ci to? masz kase to wez daj cos dla domu dziecka zamiast wydawac na BZDURY o kotrych kazdy zapomni po weselu i kotre sa NIKOMU niepotrzebne :o twoj slub to przerost formy nad trescia po prostu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxd
ty po prostu chcesz poszpanowac kasa, bylam ost na 2 slubach gdzie molodzi byli bardzo zamozni (tak bardzio, ze pewnie twoja kasa to pikus przy tym) i nikt zadnych cyrkow nie odstawial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniamanianaa, tak też to panu napisałam, właśnie przed chwilką w mailu. Zobaczymy jutro co z tego wyjdzie. :) Fdxd, oczywiście bo do każdego pudełeczka jest przyczepiona karteczka z ceną. :P Tutaj w ogóle nie chodzi o kasę(zresztą skąd wiesz ile nas to kosztuje i czy rzeczywiście tak dużo?) chcemy gościom sprawić niespodziankę i taki mały prezent na Mikołaja(podwójne nawiązanie ;). Oprócz tego STD ma względy praktyczne. Nasz ślub odbywa się w wakacyjnym miesiącu, dlatego dobrze już teraz poinformować gości, że coś takiego będzie miało miejsce żeby zarezerwowali ten konkretny weekend dla nas. :) Oprócz tego mamy gości zza granicy, więc wiadomo loty itd. W Polsce już coraz częściej się STD spotyka i nikogo to nie dziwi. :) Po prostu chcemy gościom sprawić frajdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxd
nie mowie tylko o tych IDIOTYCZNYCH pudeleczkach- to juz nie mozna normlanie powiadomic osobiscie czy telefonicznie no niewazne, ale o calej reszcie :o z tego co wiem to wesele w krakowie i jak sama napisalas przed chwila w innym topiku- tam wcale niejest tak tanio. skoro dla ciebie 40tys to srednai cena za wesele, sadze ze wydasz MIN. 1,5 raza wiecej o ile nie wiecej, biorac po uwage fakt ze chcialas kiecke za kilkanascie tysiecy zlotych. no po prostu burzujstwo szpan, przerost formy nad trescia. jeszcze pomaluj siebie i narzeczonego jak klowny bo dla normlanego czlowieka to w takims tylu planuje(sz)cie wesele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxd
poza tym co za duzo to niezdrowo, ty jestes chyab bardziej podniecona wybieraniem pierdolek niz tym ze wstepujesz w zwiazek malzenski :o i jak to mowia- w prostocie tkwi elegancja... ty niestetyy nie masz za grosz gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz ile wydajemy na wszystko, więc nie masz co nas osądzać czy mało czy dużo czy w sam raz. ;) Robimy taki ślub jaki nam się marzy, oczywiście masz prawo wyrazić swoją opinie, od tego jest forum. :) Jednak naprawdę nie o szpan, kasę czy cokolwiek tu chodzi. Po prostu chcemy gościom ale też i sobie zrobić przyjemność i zabrać ich na dwa dni w całkowicie inny świat, wypełniony miłością, szczęściem, zabawą i kolorami w klimatach w których wszyscy dobrze się czujemy. :) Nasi goście to dla nas najbliższy ludzie, dlaczego nie mielibyśmy chcieć dla nich zrobić czegoś fajnego i innego? Oprócz tego to przecież nasz ślub, piękny niezwykły dzień gdzie dwie połówki jabłka połączą się na zawsze i będą trwać w miłości, harmonii i zgodzie już na zawsze. Chcemy przeżyć ten wyjątkowy dzień w takiej oprawie jaka nam się podoba. Tak nie ukrywam, że przygotowania do ślubu sprawiają mi dużą frajdę i lubię się z nimi dzielić, ale to nic złego. Zawsze staram się żeby moje posty były miłe i chce się z wami podzielić tą magiczną dobrą atmosferą, która przecież towarzyszy wszystkim Parom Młodym w okresie przygotowań. :) Dlatego rozmawiajmy na temat i na poziomie a nie wywołujmy niepotrzebnie złych emocji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×