Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Zaproszenia i poligrafia

Polecane posty

Zia, proponowałam Ci formę tekstu, nie odpowiedziałaś na moją propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klione, nie łudź się
że zia zareaguje na życzliwe porady... ona o wszystko pyta, zawraca ludziom gitarę, a koniec końców robi po swojemu!!! co najwyżej (jak na uprzejmą kretynkę przystało) grzeczniutko oznajmiając, że "ma swoją wizję i tak jej się podoba"... tyle dziewczyn jej pisało, że odstawiła cyrk przed "druhna party" które okazało się kompletnym pawiem za kupę kasy; że jej wizje to tylko przeklejane z hamarykańskich stronek fotki plus bezmyślne trwonienie prywatności i co?? i nic - zia nadal z oślim uporem kopiuje kolejne fotki, promieniuje optymizmem, a rzeczywistość dla niej nie istnieje - jak ktoś się zirytuje i plunie jej w twarz, ona mówi, że deszczyk pada... przypadek dla psychiatry, kliniczny objaw schozofrenii wirtualnej w połączeniu z niskim IQ, nic więcej a ten ślub będzie z pewnością festowalem kiczu i katastrof, bo nie ma możliwości przewidzenia i zaplanowania WSZYSTKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klione, przepraszam nie odpowiedziałam. Poprosiłam pana, żeby również tą wersje umieścił na karteczce. Mam trzy i zobaczę, która najlepiej brzmi i się układa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,
Ja pier.dole :D Jesteś chyba jeszcze lepsza niż ta klientka co chciała, żeby obrączki podawała tresowana małpa (a może to Ty?). No pewnie, gdybym mogła mieć kościelny i miała kupę kasy też odwaliłabym taki cyrk jak Marilyn Manson - znajomi doceniliby moje poczucie humoru :classic_cool: Twoje wesele na odległość wali kiczem 🖐️ co jest szczególnie żałosne, bo niezamierzone...Naprawdę myślisz, że nas.ranie motylkami i cała reszta są estetyczne i "światowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia86 to troll internetowy!
Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy! Zia86 to troll internetowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze są golfy
do "Zia to troll internetowy" IDŹ SIĘ LECZYĆ CZŁOWIEKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia86 wychodzi za spaślaka xD
Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD Zia86 wychodzi za spaślaka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie dajcie znac jak
laska jest niesamowita, spedza 3/4 swojego czasu na forach slubnych, etc... get a life!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 30__
A co sądzicie o tych zaproszeniach http://www.decorisus.pl/c/0/7/Zaproszenia%20%C5%9Blubne.html podobają Wam się? Bo mi bardzo przypadły do gustu,czytałam ze sklep ma bardzo pozytywne opinie,wiec chyba się skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofert z poligrafia ślubną jest multum, ale wybór może być tylko jeden. A to czy ktoś z zaproszonych gości zwraca uwagę na zaproszenia to nie podlega dyskusji. Wiec warto poświęcić trochę czasu na wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o usługi poligraficzne i druk offsetowy to ja mogę polecić tę firmę z Wawy http://drukarnia-interdruk.pl. drukuję u nich materiały promocyjne na potrzeby mojej firmy, ale siostra kiedyś u nich zamawiała zaproszenia i też się spisali jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobre firmy poligraficzne, to zdecydowanie polecam http://tomexsc.pl/ , zajmującą się sitodrukiem. Nieraz z nimi współpracowałem i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pewnego czasu współpracuję z drukarnią http://www.edytor-studio.pl/. Są terminowi i mają znakomite ceny. :) Zawsze wszystko jest w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerynka
Moj maz przy rozpoczeciu dzialalnosci gospodarczej, wspolpracowal z redeye, ktorzy projektowali i drukowali rozne plakaty reklamowe, oklejali witryne sklepowa, robili wizytowki w tym logo. Bardzo szybko sie tym zajeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze drukuję wszystko u http://oferpress.pl/. To znakomita drukarnia. Zawsze wszystko jest na czas i przygotowane jak najbardziej profesjonalnie. Jestem naprawdę zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu drukowałam zaproszenia na swoje wesele u http://www.edytor-studio.pl/ - to znakomita drukarnia, jest dość niedroga i bardzo profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Kantor

Przepiękne realizacje wykonuje a3extra.pl gdzie dysponują szerokim wachlarzem form druku. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julinka

Siostra ostatnio realizowała druki na ślub - zaproszenia, menu, wizytówki na stoły itp. w a3extra i wyszły naprawdę cudnie. Wszystko prezentuje się bardzo fajnie i jakościowo naprawdę mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×