Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CzerwonyGerber

Depilacja laserowa głebokiego bikini

Polecane posty

Gość Monia082
Polecam Studio Laser. Perfekcyjna obsługa, Panie odpowiadają na wszystkie dręczące pytania. Jestem już po dwóch zabiegach depilacji pach. U mnie efekt rewelacyjny już był widoczny po pierwszym zabiegu. Wyrastały mi tylko pojedyncze włoski. Tak na prawdę wszystkie nowo wyrośnięte włosy ogoliłam dopiero dzień przed planowanym drugim zabiegiem, czyli ok. 2 miesiące po pierwszym zabiegu. Może to wynikać z tego, że w "dobrym momencie" poszłam na zabieg. Pierwszy zabieg był dla mnie bolesny, ale był to ból to wytrzymania. Gorzej było chyba po, w domu. Niemiłe uczucie pieczenia i podrażniona skóra. Po dwóch dniach przeszło. Pomimo tego bez wahania zdecydowałabym się na ten zabieg jeszcze raz. Wielka wygoda i komfort. Co prawda trzeba trochę kasy na to wyłożyć, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam BeautifulSkin. Solidność, profesjonalizm, najwyższej klasy sprzęt. JA jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona :) Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej BeautifulSkin. Znajdziecie tam wszystko o gabinetach, jak i oferowanych usługach . Naprawdę gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, a w którym gabinecie byłaś? bo ja myślę o studiu laser na Kakowskiego. wyczytałam tam na ich stronie, że nie należy pić herbatek odchudzających przed zabiegiem, orientujecie się dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także polecam BeautifulSkin. Naprawdę solidna firma. Warto poświęcić jej trochę uwagi. Mnie jeszcze nigdy nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssugar
Hej dziewczyny! Zdaje się, że macie już doświadczenie, więc proszę o pomoc, bo mam kilka pytań decydując się na depilację laserową głębokiego bikini: 1). Jedna z Was mówiła, że istnieje znieczulenie przed zabiegiem. Czy to prawda? Wszędzie podają? 2). Jak wygląda miejsce po depilacji? Jest opuchnięte? Zaczerwienione? Widać jakiekolwiek włosy czy jest gładko od razu? 3). Czy można od razu uprawiać sex czy lepiej się wstrzymać przez kilka dni? 4). Rozumiem, że później w ciągu kilku tygodni włoski odrastają i należy przejść się na kolejny zabieg, zgadza się? I tak, aż do całkowitego usunięcia włosków, tak? 5). Ile trwa taki zabieg (mniej więcej)? Będę wdzięczna za odpowiedzi :) Sugar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po depilacji głębokiego bikini i jestem zadowolona. Zabieg wykonywałam w Osteomedzie w Krakowie. Wybór miejsca jest ważny i lepiej się dobrze zastanowić, bo to trwa jakiś czas (nie jest to jedna seria zabiegów). Panie w Osteomedzie szalenie miłe, także cały zabieg dzięki temu jakoś tak przyjemniej się robiło!:) Ja polecam głębokie bikini, bo miałam z tym zawsze problem (wrastające włosy itp..) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunaMattata
w Poznaniu polecam www.wyspa-urody.pl ... nie dajcie sie naciągnac na depilacje IPL czy fotoepilacja czy cos takiego... salon który podaje jest sprawdzony, panie mówia że potrzeba 5 zabiegów (o ile dobrze pamietam wykonuje sie je co 6-7 tyg) na nieopalona skórę.. po 4 zabiegach jestem zadowolona ale to nie było bikini.. na bikini wybieram sie teraz ;) Polecana maść przed to EMLA - godzine przed nasmarowac i owinac folią spozywczą. Po zabiegu skóra zaczerwieniona, miejscami "przypalone" końcówki włosków... ktos pytał czy odrazu można uprawiać sex... no niby można ale nie wyglada skóra estetycznie jakby co ;) ... z 3-4 dni i jest oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykah.1982
Znalazłam taką stronę http://depilacjaokolicintymnych.pl/ i jest tam opisane kilka metod depilacji bikini, zastanawiam się nad zastosowanie depilatora do miejsc intymnych, czy on się czymś różni od zwykłego depilatora? Może któraś z Was już korzystała z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośdogory
ktoś do góry pisał że w Wawie w salonie medi-estetica wykonał 6 zabiegów i to nic nie dalo... no i NIC nie da bo jak byk maja na www napisane "DEPILACJA LASEROWA IPL + RF" ... IPL tylko psuje opinię o prawdziwej depilacji laserowej! IPL to ściema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
A, gdyby ktoś pytał, zabiegi wykonuje w gabinecie NANA w Legnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że miejsca intymne są znacznie bardziej wrażliwe na ból, a to dlatego, że są bardziej ukrwione. Bardzo polecam zabiegi systemem Harmony XL, które należą do epilacji IPL i wydaje się depilacją bezpieczniejszą, a to z kolei dlatego, że rozproszone światło (nawet przy nieodpowiednio ustawionej długości fali) może wyrządzić mniej szkód tkankom niż światło skoncentrowane. Tak czy inaczej poziom bezpieczeństwa zależy i tak od osoby przeprowadzającej zabieg depilacji (jej doświadczenia i kompetencji) Depilacja IPL jest mniej bolesna od typowej depilacji laserowej, aczkolwiek również może generować dość nieprzyjemne uczucia u osób szczególnie wrażliwych na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemooorelee
żadne IPL! IPL służy do zamykania naczyniek a wypadanie włosków to efekt uboczny który utrzymuje sie miesiąc! IPL psuje opinię na temat efektów depilacji laserowej, tylko prawdziwy laser usuwa trwale włoski... Najpierw skusiłam się na IPL i nawet po 4 zabiegach WSZYSTKO odrosło... .. a ból IPL jest podobny do lasera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
Racja, IPL to strata kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszy jest laser diodowy LightSheer firmy Coherent. Taki sprzęt, póki co posiada mało gabinetów, m.in Studio Laser z Warszawy, gdzie można zrobić depilację laserową w bardzo przystępnej cenie. Generalnie ten salon słynie z zabiegów laserowych, zarówno jako fotoodmładzanie czy laserowe usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek oraz z tlenoterapii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
Ja właśnie korzystam z tego sprzętu i przyznaję rację! Nie korzystałam z innych więc nie mogę porównywać i się wymądrzać ale ten naprawdę się sprawdza!Za tydzień jadę wlaśnie na 4 zabieg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreleee
to dlaczego używasz zwrotu pozbyć się włosów "NA DŁUGO" zamiast "na zawsze"? Jestem i po serii depilacji IPL - z zerowym efektem, efekt utrzymywał się tylko 1 msc od zabiegu, a teraz po serii depilacji Light Sheerem wkońcu uwierzyłam w lasery :) Mnie nie stac na wywalanie kasy w błoto czyli IPL ... Nie wiem dlaczego zachwalasz IPL skoro to naprawde nie działa... może masz salon z IPL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam na calosc z laserem urzadzenia VECTUS, wczesniej zrobilam cale nogi i pachy. Pachy przy innych laserach bolaly mnie dramatycznie!!! wiec nawet nie myslalam o glebokim bikini, ale przy Vectusie bylo naprawde spoko i przed latem postanowilam zrobic dol. Wczesniej posmarowalam sie EMLA mascia znieczulajaca tak na wszelki wypadek ale zamin zaczela dzialac zrobilam pierwszy strzal laserem i naprawde nie bolalo. caly zabieg trwal bardzo krotko co przy takie depilacji, troche niekomfortowej i intymnje naprawde jest wazne :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerkalaserka
Ja polecam Vectusa glownie za to ze: nie boli ! , jest bardzo szybki co wazne przy tych partiach, zeby nie siedziec jak u ginekologa, i za to ze wreszcie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka_k
To fatk, dla mie to dosc krepujace, nie ma szans zebym na wosk to to zbyt duzy dyskomfort no i bol, poczytalam na forach o vectusie i widze ze dziewczyny chwala bardzo, moze przetestuje najpierw na pachach i nogach... dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelelele
Dziewczyny ale ja nie wierze ze vectus jest bezbolesny ...moze boli mniej ale bezbolesny laser?brzmi zbyt pieknie;)... Ja chodzę na light sheer boli bardzo ale dla efektu chce dać rade;) a w ogóle ciekawe dlaczego nie pokazują w necie jak naprawdę wygląda skora po zabiegu..ale spoko goi sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diodówka boli jak cholera plakalam caly zabieg bo mslalam ze ta masc to zbytek, potem robilam serie laserem sptf w krakowie tez na bikini i o niebo lepiej, nie wiem po co w ogole ten laser diodowy istnieje, boli i nie ma efektow, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelelele
ale ja mam efekty dobre po light sher... tylko że boli... a po ilu zabiegach na bikini wygrałas wojne z włoskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelelele
eej... ptf czytam ze to IPL... no to w to ja nie uwierze... wywaliłam na to kase za 4 zabiegi i wszystko odroslo co do jednego wloska... w ciagu 1-2msc wiec dla mnie to wywalenie kasy w bloto... Podejrzewam że jestes krótko po zabiegu dlatego jestes zadowolona z efektu ale daj znac bo jestem ciekawa... ja sie na IPL zawiodłam bardzo... a kiedys slyszalam ze na efekt IPL można liczyc ale przy duzej ilości zabiegow a moja kosmetyczka IPL zamyka naczynka, do depilacji tylko light sher...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was depilowała głębokie bikini we Wrocławiu albo Bielsku-Białej? Jakie salony możecie polecić w tych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citylight
music144 - we Wrocławiu polecam Ci zajrzeć do Este, mają tam często fajne promocje na bezbolesną depilację in-motion. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5455
Część, ja serdecznie polecam salon Viviean w Łodzi, ja jestem zadowolona. Fajna atmosfera i mila obsługa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikatania
hej hej! decyduje sie na depilacje Vectusem. w promocyjnym pakiecie są nogi, pachy i bikini. jak już robię to chyba wezmę bikini głębokie. pytanie- czy tzw. "motylek" przeszkadza w depilacji tego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za infantylny eufemizm, to głębokie bikini? nie można tego nazwać po imieniu depilacja krocza czy coś w tym stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek12
hej, ja korzystałam z depilacji laserowej. Kosztowna sprawa, ale po serii zabiegów komfort! Depilacje robiłam w zeszłym roku, jeszcze nic nie odrosło i liczę, że tak zostanie ;p depilowałam się w viviean w łodzi, za radą koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×