Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona_na_maksa___

moj facet jest ciulniety!

Polecane posty

Gość wkurzona_na_maksa___

Wczoraj podpisal umowe w play i dostal telefon z nawigacja . Uradowany caly czas sie nim bawil , ja wrocilam po pracy 12 godzinnej do domu, zrobilam kolacje i on dalej sie bawil a ja poszlam sie kapac i do lozka. Po czym za jakis czas on przyszedl obrazony. Stwierdzil ze mu zawiszczę tego telefonu. a Teraz mi pisze smsa : ze tak mu zawiscilam tego telefonu ze za wlaczanie nawigacji ma 290 zl do zaplaty :O Kurwa uczepil sie mnie za nic , a ja zmeczona poszlam spac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczkarewelllin
mój to kompletny debil pomylil galarete z płodkiem ale na szczescie jak dostal w ryj to sie opamietal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 19
hehe każdy facet to palant :P Ja też miałam przypadek taki jak ty z telefonem ... tylko że to było w szpitalu jak urodziłam! nawet nie miał czasu na dzieciaka spojrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciulniety to rozumiem - slask ale zawiścić ? :) moze niech nastepnym razem zamiast telefonu kupi sobie "logo", gazeta wyjdzie taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_na_maksa___
po slasku zawiscilam - zazdroscilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkkkkkk
Co sie czepiacie,ja jakos nie jestem ze slaska i zrozumialam co pisze autorka :/ Hmm dziwnego masz faceta,ale to z ta zaplata za nawigacje dobre :D mogl sie najpierw dowiedziec czy ta usluga nie jest dodatkowo platna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jakby siedział 2 dni z tym telefonem to za nawigacje nie zapłaciłby tyle co pisze autorka :) więc ten temat to totalna ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunie w klubie ? ;) ja podejrzewam że on na necie siedział WAP i stad taki rachunek:) za nawigacje to tyle na miesiac sie nie da zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ludzie tu cię
nie rozumieją ale ja ci wytłumacze :) twój facet ma problem z członkiem i ten telefon to tylko taka ściema żebyś się go nie czepiała :) a nawigacje potrzebuje bo chłopina pamięć traci z tego impotenctwa a do domu musi jakoś trafić chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_na_maksa___
hm przed chwila rozmawialam z nim przez telefon , mial wlaczony internet i stad mu tyle naliczylo :/ a to byl ostatni rachunek ktory mial zaplacic z ery , bo przeszedl do play. Jest zalamany i mowi ze to wszystko przez ten tel ktorego mu tak zazdroscilam :O Niby... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_na_maksa__
wogóle mówi zebym wypierdalała bo mu pecha przynoszę.........co za pojeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle sie akcja rozkreca
osz sie usmialam hhahahahhaha dobrze mu tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×