Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anna_81

warsztaty dla przyszłych mam pod Poznaniem

Polecane posty

Witam w 4,5 grudniu {2 dni} - organizowane są warsztaty dla kobiet w ciąży, nie byłam jeszcze na żadnych {a chyba najwyższy czas bo mam termin na luty :)], warsztaty RECORDINGU ,, Doświadczanie Narodzin w Miłości organizuje je moja koleżanka też w ciąży :) tak sobie pomyślałam, że powiem głośno a co tam moze ktoś będzie zainteresowany :) warszaty będą pod poznaniem w Puszczykowie. poniżej wklejam info, które od niej dostałam: warsztat dwudniowy z możliwością noclegu (mamy zaprzyjaźnione ośrodki hotelowe położone po sąsiedzku. Warsztat dla kobiet - MAM KULEK ( kobiety, które są przed pierwszym lub kolejnym porodem) .Kobiety mogą uczestniczyć same lub z partnerami. Jeśli będzie taka potrzeba możemy zapewnić opiekę dla dzieci podczas zajęć dla rodziców. Warsztaty informacyjne, szalenie ciekawe. Zapewniamy poczęstunek ,obiad , miłą atmosferę. Dla osób chętnych, mamy karne do spa położonego blisko nas. Wspaniały nastrój grudniowy, zima w Puszczykowie będą dla Państwa niezapomnianym czasem i chwilą wytchnienia. zapraszam:) mama ania aaaaaaaaaaa gdyby była, któraś z pań zainteresowana to zapytać mailowo najlepiej: puszczykowo@enterart.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×