Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taakkaa

Czy to zdrada???

Polecane posty

Gość taakkaa

Poznałam faceta,zakochaliśmy się,jesteśmy razem i On mi wyznał(zeby być szczerym)żemiedzy naszym pozaniem a drugim spotkaniem (nie byliśmy jeszcze wtedy parą) On się przespał z dziwką,był na mocnych lekach przeciw bólowych(okoliczności nie będę pisać w jakich się z nią przespał).Co ja mam teraz myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quinny westilkia
a co ja mam mylsec.Moj facet ma dziecko i jedzi do niego.I ten czas dspedzaja we 3 jak rodzinka.on dziecko i byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź przestań;)
............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zboczenie z którego
nie wyjdzie a jeszcze może coś fajnego przywlecze od dziwek, jak. np. aids, kiłę czy rzeżączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie byliscie wtedy para, to nie jest to z jego strony zdrada. Ale na twoim miejscu pogonilabym go na badania. Cholera wie, czym sie mogl zarazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakkaa
napewno się nie zaraził,miał gumkę i później robione badania krwi,gdyż był wtedy pod kontrolą lekarza.I napewno dziwki nie są jego pasją On był wtedy "przymulony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w2ert
Nie był z rtobą równie dobrze mógł ci nie mówić!!!! jeżeli wiesz, że jest zdrowy to zapomnij i o tym i nie gadaj mial prawo ruchac sie z kim chce i gdzie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś nieogarnięty ten twój facet lub może ma zaburzenia umysłowe ?? Normalny facet jakby znalazł się w takiej sytuacji nie pisnąłby słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakkaa
postawił na szczerość,uważa że jestem kobietą Jego życia i chciał żeby to wiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakkaa
czyli zdradą to nie było,w końcu wcześniej tylko raz się widzieliśmy,mówił mi ,że mu się podobam,ale nie sądził że się jeszcze spotkamy,myślał,że nie ma u mnie szans itd.teraz baardzo żałuje tego co zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHm@@@@@
Smiesza mnie takie topiki "czy to zdrada" "czy to nie zdrada" Sama sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakkaa
ale można też chcieć poznać opinie innych,a jak niektórym humor poprawiają to też ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wella

Zdrada to najgorsze paskudztwo. Ja niestety tego doswiadczylam. NA szczescie detektyw Skrzypek pomogla mi znalezc dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×