Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Bez przesady. Przeżyłem bez kobiety ponad trzydzieści lat, przeżyje i drugie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze nie moze po sexie z toba stwierdzi, ze chce wrocic do swojego wibratora" Co za ulga. Nie pomyśli o całym tabunie facetów którzy ja mieli na zawołanie. "zreszta, obraczka nie placi sie za sex tylko milosc." Tak to się teraz nazywa. "I to nie jest zaplata, tylko oddanie, bezinteresowne uczucie" Jaaasne. Spytajmy rozwodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
hahahaha dobzre ze moi znajomi nie wiedza ze uczestnicze w takiej rozmowie:D m a s a k r a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korjonos ale miałeś jakieś znajome koleżanki w szkole i na studiach? Ja miałem. Wprawdzie gówno warta była ta ich przyjaźń ale czasem zamieniły ze mną słowo na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
" "I tu cię mam. Boicie się, że was wyśmieją. czyli bardzo ale to bardzo się interesujecie innymi i tym, co oni sobie myślą." Wy też. Nic nie zrobicie jak się wam facet podoba bo inni pomyślą o was, że jesteście łatwe. Przyganiał kocioł garnkowi." Coś z w tym jest. Dlaczego kobiety tutaj nie przyznają nawet trochę racji prawiczkom?? Często mówią niestety prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
I to nie jest zaplata, tylko oddanie, bezinteresowne uczucie" Jaaasne. Spytajmy rozwodników. coz, rozwiedli sie bo mysleli tak jak ty, sypiam z nia, zaplace jej obraczka:O jakby mysleli normalnie o zwiazku dwojga ludzi nie rozwiedli by sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego kobiety tutaj nie przyznają nawet trochę racji prawiczkom?? Często mówią niestety prawdę." Ja zawsze mówię: One nas nie czytają. Póki widzą nasze nicki to piszą dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
poza tym raczej nieswojo bym się czuł w trakcie odwiedzin tatusia - byłego męża, u nas - bo pewnie chciałby odwiedzać dzaiecko ze świadomością, że on kiedyś ją posuwal na wszystkie możliwe sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
Darker straciłeś już nadzieje na spotkanie kobiety odpowiedniej dla siebie czy po prostu nie myślisz o tym na co dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że on kiedyś ją posuwal na wszystkie możliwe sposoby To mi przypomina fragment filmu fantasy pt. "Your Highness", w którym dwóch rycerzy rozmawia o porwanej przez czarownika księżniczce. Jeden pyta : "Czy jak ją uratujemy i okaże się, że "he buttfuck her" to wciaż będziesz ją chciał?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NimfaBed
Ja Cię czytam i oczom nie wierzę, że jeszcze takie "zacofańce" chodzą po naszej ziemi. A teraz uciekam na małe co nieco z moim seksoholikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wy też. Nic nie zrobicie jak się wam facet podoba bo inni pomyślą o was, że jesteście łatwe. Przyganiał kocioł garnkowi." Mówimy teraz o prawiczkach i o nieśmiałości. O porażce. I o tym, że interesuje WAS co pomyślą inni. Czego boją się kobiety? - dziś nie o tym. Tak, czy siak - przyznałeś mi rację "wy też", tzn Darker, że za bardzo przejmujesz sie innymi a za mało sobą. Wniosek: wszystko do nadrobienia, przećwiczenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
Korjonos - więcej życia, mniej filmów fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker straciłeś już nadzieje na spotkanie kobiety odpowiedniej dla siebie czy po prostu nie myślisz o tym na co dzień??" A gdzie ja ją mam spotkać? Nie chodzę na imprezy bo nie lubię podpierać ściany. Na ulicy ją spotkam? I co dalej? Podejść? I co dalej? Powiedzieć coś? Co? I co dalej? Za dużo niewiadomych. Nadziei nie mam pewnie za parę lat w końcu opłacę jakąś studentkę aby zobaczyć jak to jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z w tym jest. Dlaczego kobiety tutaj nie przyznają nawet trochę racji prawiczkom?? Często mówią niestety prawdę. Ja przyznaje rację. Oczywiście, że dziewczyny sie boją. Ja też. Ale ja nad sobą pracuję! I nie pielęgnuję w sobie nieśmiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często jest żę zrobił dziecko dziewczynie a potem dał nogę np za granicę więc ona szuka frajera żeby finansował dziecko. Gorzej gdy sobie o nim przypomni i wróci na bank do niego wróci a facet co robił za zastępczego ojca zostanie na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker, że za bardzo przejmujesz sie innymi a za mało sobą. Wniosek: wszystko do nadrobienia, przećwiczenia itd." A to, że nie chce wyglądać dłużej jak pajac aby ludzie śmiali się za moimi plecami (kolega ze studiów mi doniósł jakie brechty mieli ze mnie na roku) to mi wystarczy. Ja robiłem pierwszy krok, coś czego ty nawet sobie wyobrazić nie potrafisz. Nie praw mi więc kazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy się tak za przeproszeniem żrecie nawzajem ? W zasadzie każda ze stron ma trochę racji. Wiem z doświadczenia, że kobiet nie pociągają wieczni narzekacze mówiący tylko o swojej niedoli. Z drugiej strony dla części kobiet prawictwo faceta może być problemem (choć ja mam to już dawno za sobą) ale tak jak u ludzi są różne charaktery i każdy ma do czegoś innego zdolności podobnie jest z seksem. To że ktoś miał więcej partnerów/parnterek wcale nie oznacza że jest w tym mistrzem. To trzeba po prostu poczuć. Oczywiście ćwiczenia też są ważne :), ale jak ktoś nie będzie miał przekonania względem drugiej osoby to nawet najlepsze starania nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
"A gdzie ja ją mam spotkać? Nie chodzę na imprezy bo nie lubię podpierać ściany. Na ulicy ją spotkam? I co dalej? Podejść? I co dalej? Powiedzieć coś? Co? I co dalej? Za dużo niewiadomych. Nadziei nie mam pewnie za parę lat w końcu opłacę jakąś studentkę aby zobaczyć jak to jest i tyle." Rozumiem Cię Darker. DUŻO niewiadomych, ale.. tak właśnie kiedyś do mnie chłopak zagadał na ulicy, mijaliśmy się pare razy na ulicy, potem zaczął mi mówić cześć, a potem normalnie zagadał, zapytał o imię, dał wizytówkę itp. itd. i tak to się zaczęło. Tylko raz w życiu tak mi się zdarzyło.. Wiem, że do tego dużo odwagi trzeba. A tak poza tym to swatali cię z kimś??? Rodzina znajomi? Kiedykolwiek? Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker Jak tak wolisz to nic nie stoi na przeszkodzie ;). Żyjemy w owlnym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, fakt - faceci maja trudniej (na początku znajomości). Wymyślaj pierwszy tekst, podtrzymuj rozmowę, zadecyduj co dalej - wieczna inicjatywa. Parę razy w życiu zdarzyło mi się zagadać do faceta. Ale to był komentarz do sytuacji... i on akurat stał obok. Jednak chyba nigdy nie było tak,. że jakiś mi sie spodobał i podeszłam do niego. Wtedy raczej czrowałam z daleka i to on wykazał inicjatywę. Ciężkie, no... dlaetego ćwiczcie gadkę, panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
Darker, to jak sobie dogadzasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozumiem Cię Darker. DUŻO niewiadomych, ale.. tak właśnie kiedyś do mnie chłopak zagadał na ulicy, mijaliśmy się pare razy na ulicy, potem zaczął mi mówić cześć, a potem normalnie zagadał, zapytał o imię, dał wizytówkę" To jeszcze będę musiał sobie wizytówki jak jakiś yuppie załatwić :D "A tak poza tym to swatali cię z kimś??? Rodzina znajomi? Kiedykolwiek? Tak z ciekawości pytam." Nie. Dla własnego dobra niech tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dyskusja o dupie Maryni:P Prawiczkom i tak nic sie nie przetłumaczy, ale zgodze sie że jednym z głównych problememów jest charakter, wiem po sobie:( Nikt wam też nie każe chajtać sie z kurwami lub samotnymi matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to swatali cię z kimś??? Rodzina znajomi? Kiedykolwiek? Tak z ciekawości pytam. nie wiem jak w jego przypadku, ale nikt kto mnie zna nie proponował by bogu ducha winnej dziewczynie randki ze mną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×