Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość Cycata blondyna
Wiec powiedz mi czemu jestes sam ? Jestem na forum od miesiaca i nie znam wszytkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
ja nie szukam powodow swojej samotnosci, jestem i juz, nie uwazam, ze to problem. jesli chodzi o sex, to sie tylko piescilam z dotychczasowymi facetami, pelnego sexu nigdy nie mialam, nie jest to dla mnie probem ostatnio spotkalam chlopca, ktory byl zdziwiony, ze dotychczas nie byłam w dłuzszym zwiazku, coz, jego strata, skoro mnie ocenia na podstawie doswiadczen, a nie tego jaka jestem. wariatow jest pelno, trzeba miec do tego dystans i zyc nie patrzac za bardzo na innych. Bo ludzie, ktorzy maja nieudane zycie, sa w stanie wymyslic chore histori i zniszczyc drugiego czlowieka, za to ze jest szczesliwy, albo za popelnione bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mało przebojowy jestem (nudny i nieśmiały). Chyba też niezbyt urodziwy bo ew. jakaś panna dawno sama by się za mnie wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma przecież to jest - cycata vblondyna. Już sam nick mówi, że ona ma wszystko czego potrzeba do osiągnięcia sukcesu w tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
Darker chcialbys zeby kobieta sama sie za ciebie wziela? tak robia tylko te przebojowe, energiczne laski heh kobiety sa raczej wychowywane, ze to panowie powinni o nie zabiegac. Same to robia tylko te nowoczesne feministki, albo zdesperowane panny:P wstyd troche dla kobiety samej podrywac... dziwne ze tego nie wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
teraz doczepisz sie do nicka ? mam taki ,bo inny nie przyszedł mi do głowy . w realu tez sie tak zachowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker chcialbys zeby kobieta sama sie za ciebie wziela? tak robia tylko te przebojowe, energiczne laski heh" Skoro ja jestem cichy i spokojny to niech ona będzie moim Yang do mojego Yin. "wstyd troche dla kobiety samej podrywac... dziwne ze tego nie wiesz" Przecież wy nie potraficie podrywać. "w realu tez sie tak zachowujesz?" Jak ktoś powie żart w Twojej obecności to zapewne szydzi z Ciebie, co nie? Od dawna tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem dlaczego stwierdzenie tego banalnego faktu wzbudza w cycatych blondynach takie emocje." Zapewne przetwarzanie tak skomplikowanych danych je obciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada:))
wezcie antydepresanty ,albo najlepiej levodope - nabierzecie zycia i staniecie sie przebojowi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dyskutuj z Creamem, Wiarą, Stalingradem i Loserem. Mało masz ludzi na forum że do tych czterech tak się kleisz? ale o co Ci chodzi? czy ja z nimi rozmawiam ? ja wszystko co mówię wynoszę że swojego realnego życia a nie tego wirtualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale o co Ci chodzi? czy ja z nimi rozmawiam ? ja wszystko co mówię wynoszę że swojego realnego życia a nie tego wirtualnego." To znasz nas z prawdziwego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM NA TAROT GG, E-MAIL
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE STAWIAM KARTY TAROTA W KAŻDEJ SFERZE UCZUĆ BARDZO DUŻA SPRAWDZALNOŚĆ POTRZEBUJESZ PORADY? MASZ DYLEMATY ? CHCESZ WIEDZIEĆ KIEDY WYDARZY SIĘ COŚ NA CO OD DAWNA CZEKASZ? PROBLEMY UCZUCIOWE? ZAPRASZAM TAKŻE NA WRÓŻBĘ ROCZNA, OPIS KAŻDEJ SFERY UCZUĆ, ZDROWIA, FINANSÓW, WRÓŻBA ROCZNA 15ZŁ. 1 PYTANIE 2 ZŁ. KRZYŻ CELTYCKI 7ZŁ PYTANIA BEZ LIMITU W 1 WIADOMOŚCI 13ZŁ SEANS 50MIN GG 15ZŁ E-MAIL anna_anielaa65@wp.pl< br /> GG 28042901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada:))
ale ja mówie powaznie : po dopaminie bys chodzil jak nabuzowany , humor ci sie poprawi , jak mały samochodzik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
oferma przestan patrzec na to co kto inny ma spojrz na siebie zobacz na swoje wypowiedzi na forum i zastanow sie co moglbys zmienic w swoim zyciu naucz sie szanowac ludzi, co cie obchodzi co oni robia ze swoim zyciem, maja prawo latac za przystojniakami, kulturystami, inne lataja za lektorami w kosciolach, albo starymi profesorami. Jeszcze innym moze sie podobac niesmialosc w innych (pamietam jak kochalam sie w Jeanie Reno w filmie Leon zawodowiec, za niesmialosc wlasnie) wiec wybacz, ale nie problemem jest tu wyglad, ale wasz aspoleczne zachowanie . badz czlowiekiem, a napewno sie jakas znajdzie dziewczyna i nawet lepsza, bo poleci na ciebie,jak na czlowieka, a nie ciebie, super maczo:O - to wlasnie oni na dluzsza mete maja przesrane. moze masz problemy emocjonane... fajny charakter wygra nawet z najgorszym wygladem. Jestem tego pewna. Problem w tym, ze osoby brzydkie juz za czasow szkolnych nabywaja przekonania, ze sa gorsi od tych ladnych i nie pokazuja sie od strony wewnetrznej, odburkuja cos i maja za do swiata, wstydza sie tego, jak wygladaja. Zauwazcie, ze Ci ładni sa pewni siebie i przebojowi. Mam brzydka kolezanke, ktora taka jest, dusza towarzystwa.Ma w dupie normy MTV i kolorowych gazet kobiecych. Da sie? da nikt mi nie wmowi, ze jest inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce sie zmienic więc mozecie mi poradzic co mam zmienic w swoim charakterze abym był :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
czekolada - ta levodopa jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pamietam jak kochalam sie w Jeanie Reno w filmie Leon zawodowiec, za niesmialosc wlasnie" Zawodowi mordercy to z natury ludzie niezwykle nieśmiali :D "wiec wybacz, ale nie problemem jest tu wyglad, ale wasz aspoleczne zachowanie " Zbyt mili jesteśmy dla ludzi. "badz czlowiekiem, a napewno sie jakas znajdzie dziewczyna i nawet lepsza, bo poleci na ciebie,jak na czlowieka, a nie ciebie, super maczo - to wlasnie oni na dluzsza mete maja przesrane." A kto tu zgrywa super maczo? Jesteśmy sobą. "Mam brzydka koleżankę, ktora taka jest, dusza towarzystwa.Ma w dupie normy MTV i kolorowych gazet kobiecych. Da sie? da" Tylko my facetami jesteśmy a nie Twoją jakąś tam koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podoba złość. Po co te oskarżenia? Po co oceniać innych koniecznie negatywnie? Wyobraźcie sobie taką dziewczynę, która nie postępuje wbrew sobie w seksie, trudno ją zdobyć i kochała się z facetem znając go kilka dni i nie planując przyszłości - dlaczego to jest złe? Nie skrzywdziła ani siebie a ni faceta! O co wam w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
mają zal do swiata* powyzszymi odpowiedziami na moje pytanie nie zadowoliles mnie Darker. To nie prawda, ze facet niesmialy ma czekac na podryw kobiety:O wartosciowa kobieta, nie lata za facetem:O to upakarza ją. Przy najblizeszj klotni jej powiesz, ze sama za mną latałas, jestes taka beznadziejna, ze ty musialas sie oganiac za jakims gosciem:O:O eee yyy rozmawiales czasami z rodzicami o zyciu? Jaki masz(miales) z nimi kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Oferma to już do 40-stki się zbliża więc skoro dziewczyny nie znalazł to już nie znajdzie. Najlepsze lata mu zleciały. Teraz to ma do wyboru latawice co męża szukają aby je utrzymywał albo samotne matki z dziećmi bo tatuś "się maskował" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada:))
wiem ,ze na recepte ,ale dla chcacego nic trudnego , pozatym moze warto wybrac do sie do lekarza? chyba ,ze was przeraza branie lekow , ja tez bylam niezbyt normalna,ale dzieki proszkom wreszcie czuje ,ze zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Darker, jeśli przeszkadz ci lub dołuje cię ten perfidny świat, to zmieniaj go i zacznij od siebie. Ja tak właśnie rozbię. Patrzę pozytywnie, nie oceniam - dzięki temu sama nie czuję się w moim świecie oceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
czekolada - tylko czy to prawdziwa ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
Zawodowi mordercy to z natury ludzie niezwykle nieśmiali nie ogglądales filmu czy co? otoz mala Mathilda zakochala sie w sasiedzie nim sie dowiedziala, ze jest "okrutnym"morderca:D a pamietasz "zadnych kobiet, zadnych dzieci"? jestes trudny do rozmowy, juz mi sie odechciewa. Jestes jak skala, ktorej nie chce mi sie drązyc, bo nie jestem optymistką, jak Syzyf:P a to co pisałam kierowałam do offermy, nie ciebie. Poki co, on ma w sobie wiecej kultury i szacunku niz ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyobraźcie sobie taką dziewczynę, która nie postępuje wbrew sobie w seksie, trudno ją zdobyć i kochała się z facetem znając go kilka dni i nie planując przyszłości - dlaczego to jest złe?" A jest? "Nie skrzywdziła ani siebie a ni faceta! O co wam w tym chodzi?" A Tobie? "powyzszymi odpowiedziami na moje pytanie nie zadowoliles mnie Darker" To wymagania mi stawiasz co do wypowiedzi? "To nie prawda, ze facet niesmialy ma czekac na podryw kobiety" Nieśmiały to ma sobie inne zainteresowania znaleźć. "wartosciowa kobieta, nie lata za facetem to upakarza ją." Wartościowa to taka co piwo z sokiem będzie chłeptać całą noc wysyłając telepatyczne sygnały zainteresowania w stronę faceta. "Przy najblizeszj klotni jej powiesz, ze sama za mną latałas, jestes taka beznadziejna, ze ty musialas sie oganiac za jakims gosciem eee yyy" A już miałem o Tobie dobre zdanie. Zjebałaś. "rozmawiales czasami z rodzicami o zyciu? Jaki masz(miales) z nimi kontakt?" A co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada:))
dragonnn - jestem juz 3 miesiace po skonczonym leczeniu + psychoterapeuta i o dawnej ja juz zapomnialam , lekow nie biore bo juz nie potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×