Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość ...aaa
No rzeczywiście laska, która wychodzi za byle kogo bo ciocia będzie gadała to musi być naprawdę super. Nie wiem jak w szerokiej Polsce, ale ja w dużym mieście mieszkam i tu raczej nie ocenia się kobiety po liczbie potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30 to juz sa sami desperaci
wtedy maja 2 wybory albo desperacko brac to co jest byle zeby bylo albo byc samemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i często biorą byle był facet. I rzucają go jak tylko na horyzooncie pojawi sie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało z was będzie miał dzieczynę bo odsuwacie to od siebie negatywnym myśleniem Ja poznam moją żonę w 2012 roku a w 2011 będę miał już pewne zaczątki pierwszej miłostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Gówno prawda. Lepiej być samą niż z kimkolwiek byle był. W przeciwieństwie do niektórych z Was mam jakieś doświadczenie i mój pogląd wynika z niego właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej być samą niż z kimkolwiek byle był... I nasze szanse właśnie zmalały z iluzorycznych, do żadnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego najlepiej sobie to uświadomić i nie robić z siebie durnia. Znaleść sobie jakieś zainteresowania hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak łatwo można zbudować dom opierając się na swoich własnych dochodach nie mówiąc o wspólnych dochodach małżeńskich. Ich wspólne dochody nie były wiele większe od moich w tej chwili ale jakoś dali radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żeby wybudować dom trzeba kupić działkę a to już bardzo dużo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Dupa tam zmalały. Ten ktokolwiek może być przystojny jak diabli a jak nie ma tego czegoś to się go nie chce po prostu. No mówię tu o sobie a nie o paniach blacharach dyskotekowych oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie temacik rozwija, no prosze :P:P z tego co piszecie powinnam już zacząć szukać bo po 30 to już sami byle jacy faceci zostają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIlena 20 Wiesz na Twoim miejscu nie byłbym taki pewny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszecie powinnam już zacząć szukać bo po 30 to już sami byle jacy faceci zostają Lekko do tego podchodzisz, bo jesteś jeszcze młoda, ale pomyśl - czy to nie jest prawda? Kto ci potem zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie będzie potęga umysłu jest niewyobrażalna opowiem wam kiedy to się stanie ale też boję się że serca wam popękają z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 30 mam jeszcze 10 lat także spoko, z resztą nie te czasy żeby latać tylko za żeniaczką :P:P myśle że i po 30 są fajni tylko że jak już to z odzysku dzień zleciał normalnie, nawet miło, podrywu nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Już dawno mogłam być po ślubie i nie jestem. Nie robi się nic na siłę. Powodem bycia z kimś nie może być strach przed samotnością. Nie mogłabym całować kogoś do kogo nic nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×