Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość prawiczy prawiczek 28
Są też tacy jak Bill Gates. Spójrz do kogo i do czego to było. Do taniej budowy domu wrzucanej przez panią x w pana y. Milena20 niewidzialni? to pewnie są prawiczki za brzydcy, nudni albo głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mala
kociczka mala to co napisałas jest dramatyczne dramatem jest to, ze masz czelnosc o drugim czlowieku mowic ze jest odpadem matole zycze ci samotnosci do smierci, wszystkiego co najgorsze, jestes nikim. Te kobiety sa bardzo wartosciowe i jestem pewna, ze nie potrzebuja niczyjej zwlaszcza łaski takiego ograniczonego prawiczka jak ty. Ciesze sie ze sa takie silne kobiety, ktore decyduja sie na samotne rodzicielstwo. Odpadem to moze byc kobieta mordująca swoje dziecko, dokonujaca aborcji. Ty cream jestes odpadem, dlaczego tacy podludzie jak ty dostali zycie? zreszta, nawet nie potrafisz zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos marna szansa na taką fotkę. Do tego boją się dawać zdjęcia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociczka mala nie denerwuj się szkoda nerwów i tak nie zmienisz niektórych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie są brzydcy czy głupi, trafiają sie sie wśró nich fajne chłopaki nie bd mieć koszmarów:P rozbieranej fotki nikt nigdy ode mnie nie dostanie bo nie posiadam takowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne mamusie z dzieckiem
to sa odpady do recyclingu dla samotnego tatusia z dzieckiem lub wielkiego desperata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Przecież tu wszyscy chcą tylko nagie fotki no i pokash tzytzki. Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mala
owszem jestem wrazliwa nie wiem jak mozna tak gardzic kimkowiek kim ty jestes do diabla ze sie uwazasz za lepszego spojrz na siebie co ty osiągnąłes w zyciu nic po tobie nie zostanie na tym swiecie, nikt cie nie bedzie pamietal te kobiety maja chociaz dzieci i wspomnienia dobrego kawalka zycia. Ty wspominasz kolezanki ktore usmiechnely sie do ciebie koncikiem ust, albo sie o ciebie potknely biegnąc na autobus. nie masz za grosz uczuc i empatii. Rozumiesz swoją samotnosc? I zrozum, ze nikt nie bedzie z toba szczesliwy, bo widzisz tylko czubek swojego nosa bo ja, bo mnie nikt, bo mi rodzice, bo bog mnie pokaral, bo sie ze mnie smiali, bo oni... a daj ty nam swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
dramatem jest to, ze masz czelnosc o drugim czlowieku mowic ze jest odpadem matole" kociczka a ty do ktorej grupy zaliczasz się ? rozwodek ,panienek z bachorem , czy kryminalistek ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mala
kapselko, ale ja nie umiem przejsc obojetnie jak ktos tak gardzi drugim czlowiekiem rozumiem, prowokacja prowokacją ale cream czesto ludzi tak traktuje:O wszedzie sie potykam o jego posty... dziesiec razy spojrze i sie nie odezwe, ale przy dwudziestym pierwszym chamskim poscie, nie wytrzymuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kociczka kim jestes
do diabla , ze sie uwazasz za lepsza? I jakim prawem glupia szmato ublizasz innym kobietom co sie zdecydowaly na aborcje ? Chcesz zeby ciebie glupia dziwko szanowac to szanuj innych tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mala
ja mam 22 lata jestem panna bezdzietną zreszta dziewica😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mala
morderstwa nie szanuje z zasady nie uwazam sie za lepsza wcale nie uwazam ze cokolwiek znacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kociczka kim jestes
["ja nie umiem przejsc obojetnie jak ktos tak gardzi drugim czlowiekiem" ja tez nie i dlatego brudna tania kurwo zamknij ten swoj parszywy ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mala
nie zamkne sie haha:classic_cool: co mi zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kociczka kim jestes
to ty sama mordujesz te dzieci takim wlasnie podejsciem do tych kobiet smierdzacy tchorzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mala
nigdy nie bylam tchorzem wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kociczka kim jestes
nic ci nie zrobie , na necie mozesz szmato udawac wielka obronczynie moralnosci. a i tak jestes gowno. jestes taka sama morderczyni . to9 przez ciebie te dzieci sa mordowane kurwo glupia. nie jestes w niczym lepsza. jak bys zdechla to moze tamte kobiety nie musialyby usuwac. to przez ciebie usuwaja. zdechnij szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mala
cream widze ze to ty tchrzysz atakujac mnie z innego nicku ale kozak:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×