Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

suka tamari??? suka tamari nie pisala tu od dawna i miedzy innymi dlatego ze takie zjebane chore umyslowo odpady jak Faith Hope tu pisza:-O i co chuju? podac adres zebys mogl mnie spalic zywcem jak to kiedys napisales?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko Dlatego to jest właśnie ryzyko tzw. kosz. Z drugiej strony znam parę przypadków przyjaźni męsko - żeńskich które są w tej chwili w szczęśliwymi małżeństwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko taka przyjąźń szybko się skończy gdy pojawi się przystojniak i zakręci się koło dziewczyny. To co komuś zajeło przykładowo kilka miesięcy on osiągnie w parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Pisałam o facecie bo go mam. Nie mężatka i nie po 30. A chętnych to było (i jest) od cholery:) jakoś tak chyba nie mam tej strasznej ochoty i tyle. A o spotkaniu... bo fajnie się rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko W takim wypadku wychodzi, że to nie było prawdziwe uczucie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 30tce trzeba się pogodzić z tym, że nikogo sie nie znajdzie, co w sumie jest łatwe, bo w tym wieku jest to już obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Rzucić kafe z powodu Tomka? Wow. Będzie miał chłopak w niebie zasługę za pozbawienie kogoś nałogu. Nikt tu nikogo nie podrywa a każdy podaje emaile i aż wyskauje ze skóry "napiszzzzzz do mnieeeee!" "jesteś dziewicąąąąąąąą???????". Aż tak ślepi nie jesteśmy. Ta, najlepiej wziąć ślub z powodu chuci i rozwieść się po 3 latach. No ale to teraz typowe, że w takim okresie rozwodzi się prawie połowa małżeństw. Bo brali ślub z powodu dobrego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Po co komu laska czy facet, który rzuci jak zobaczy kogoś bardziej atrakcyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, ze z powodu tomka ale tomek sklada sie na jakas moja opinie o forum a glownym powodem bylo znudzenie sie tym i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Nie bądź śmieszny korjonos. Dziewczynę możesz poznać w każdym wieku a 30 to żadna przeszkoda. Ułóż sobie podstawy a potem poszukaj jakiejś miłośniczki prozy wagnera. Chyba nie masz takiego podejścia do kobiet jak kapselko i inni których on może reprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLU#..ma racje jestesmy :classic_cool:, mamy zainteresowania , jestesmy przystojni , napewno niejedna lasia na nas poleci i napewno nie bedzie to kaszalot ani panna z dzieckiem czy dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z twierdzeniem, że po 30 - stce nikogo się nie znajdzie. Mam znajomych którzy poznali się kiedy ona miała 32 a on 33 lata. W tej chwili po dwóch latach od poznania pobrali się, budują dom i niedawno urodził im się syn. Są bardzo szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - do familiady !!! odrazu dostaniesz setki maili :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że po 30tce to już nikomu się nie chce szukać. Człowiek godzi sie losem i nie potrzebuje żadnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Nie zmniejszają. Wiele kobiet nie ma w planach małżeństwa z kimkolwiek bo wolą prawdziwe uczucie. Co o prawdziwej miłości wie dwudziestolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili po dwóch latach od poznania pobrali się, budują dom Gdyby mnie było stać na zbudowanie domu, pewnie jakaś by sie sama napatoczyła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co o prawdziwej miłości wie dwudziestolatka? Przypuszczam, że więcej niż prawiczek około 30tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgnvbnvbcncb
Debilny temat :o Jakos jestem prawiczkiem i zonate kobiety z pracy mi mowia ze powinienem kogos miec bo faceta takiego jak ja mozna przylozyc do rany.... Nie wiedza o jednym ze ja sie nigdy za dziewczynami nie uganialem i dlatego nie mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... pierdzielisz głupoty. Kobiety w granicach 30 boją się samotności , przypierdzielania się rodziny oraz że koleżanki mają facetów więc taka samotna kobieta może być odbierana jako zagrożenie. We dwoje też łatwiej o kredyt hipoteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdą sie chetni ;) tylko kremie jest problem - pisalem w tamtym watku ,ze do pana sztrasburgera trzeba wyslac zdjecie druzyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety w granicach 30 boją się samotności , przypierdzielania się rodziny oraz że koleżanki mają facetów Myslisz, ze dużo takich jest? Na sto dziewczyn w tym wieku, dziewięćdziesiąt dziewięć już kogoś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×