Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hot Rain

wasz najlepszy sex ?

Polecane posty

A dokładniej pytam o miejsce.. :P moze pozycje albo okolicznosci ? :P Moj to na stole bilardowym ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy jestem
na podłodze 2godzinki ruchania mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze - nie wiem, mam
zajebistego patnera ;) ale ciekawie bylo na stole w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze - nie wiem, mam
Nic mi sie nie marzy, bo juz chyba wszystko zrealizowalam :) teraz beda powtorki z wariantami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze - nie wiem, mam
zalezy co masz na mysli, mnie nie pociaga sex analny ani trojkaty, ani bicie... ale lekka dominacja, gryzienie i drapanie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobaja np. jakies kraty ..cos mrocznego ale zarazem nie za mocnego :) no anal mnie nie kreci tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze - nie wiem, mam
Ostatnio jak sie kapal, zgasilam swiatlo, zapalilam swiece i kadzidelka, zrobilam mu kapiel z ziolami, masaz olejkami i wytarlam. Bylo mrocznie ... w sensie ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah :) no w sumie ..tak :) zawsze to jakas nutka adrenaliny :) a on cie kiedys czyms zaskoczyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze - nie wiem, mam
No, z tym stolem to byla jego inicjatywa :D poza tym ze zlizywaniem z siebie lodow... kiedys o tym myslalam, ale moj ex byl niereformowalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenteczkaa
Ja mam mnóstwo miłyh wspomnień, m. in. na dywanie, na ławce pod płaczącą wierzbą, na łącę :) Mój partner uwielbia mnie wiązać i nie powiem, mnie też to kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne różniste...:) i analny i oralny na 100 sposobów i z kajdankami, z wibratorkiem mmm...facet miał pomysły:) okolicznosci te bywały rózne...kiedyś zeszliśmy po kompot do piwnicy i nie moglismy przestać się tam bzykać wśród tego kurzu i trutki na szczury;) w maluchu, w polu wśród zbóz, nawet na środku wiejskiej dróżki:) zakopalismy się kiedyś w piachu, bo tak nas w samochodzie roznosiło... To był facet! drugiego takiego nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenteczkaa
Ale właśnie taka kreatywność jest najlepsza, odkrywasz za każdym razem seks na nowo, raz ja coś wymyślę, raz mój partner i jest świetnie :) wiązał mnie wszystkim, paskami, związywał mi usta moim majtkami, co go strasznie kręci, a ja udaje taką niewinną ;) A propos Twojej piwnicy, my kochaliśmy się na strychu, też mnóstwo pajęczyny i brudu, ale t było boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strych fajny:) no patrz, ale zawiązywania u mnie nie było, epizodzik z kajdankami mały tylko. a takie wiązanko- fajna sprawa:) i majtkami mmm... pozycje - nie mam chyba ulubionej, zależy od nastroju, chociaż bardziej jednak wolę jak on za mną niz ja na nim. Nie lubię jednak skaczących swoich cycków, śmieszą mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam ..:) mnie osobiscie bardziej pociaga ta piewnica :) tak troche kontrowersyjnie a co myslicie o starym opuszczonym kosciele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×