Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Idealistkaa

Rzucił mnie.. Chcę wrócić!

Polecane posty

czyli mam się przed nim nie płaszczyć i nie pytać o powrót...? a jeśli sam tego zechce? napisałam mu smsa że jezscze nie wszystko sobie wyjasnilismy i w poniedziałek po szkole musimy pogadać... co am mu powiedzieć? mam straszną ochotę wyrzucić mu wszystko w twarz a z drugiej strony... chcę być z nim... to jest okropne, nie wiem co mam robić... jeszcze pewnie specjalnie będzie do każdej lepszej zarywał na przerwach a ja będę siedziała z boku i patrzyła na to... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopopoopopoppopoppopoopop
Boze, przeciez nie mialas pisac! szukasz na sile kontaktu, on uwaza ze juz sobie wszystko wyjasniliscie, nie ponizaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję eksperyment.Proszę o wypowiedź wszystkich dziewczyn z którymi zerwał chłopak mówiąc ze nie kocha a które wciąż go kochają i nie wyobrażają życia bez niego. Istnieje taka wróżba z obrączką zawieszoną na włosie bądź nitce z której można się dowiedzieć jak będzie miał na imię nasz przyszły mąż. Proponuję żeby każda z tych dziewczyn zrobiła tę wróżbę. wiadomo, że nie do każdej chłopak wróci ale chce sprawdzić czy wróżba pokazuje to co byśmy chciały czy naprawdę imię tego przyszłego męża. przygotowujemy szklankę z wodą i obrączkę zawieszoną na nitce Wróżba na ilość partnerów i imie wybranka serca wkładasz obrączke do wody i zadajesz pytanie : ilu partnerów będę miała w swoim życiu wyjmujesz i liczysz ilość uderzeń obrączi o ścianki szklanki gdy obrączka zatrzyma się już na dobre wkładasz ja spowrotem do szklanki i zadajesz pytanie jak będzie miał na imie ten jedyn hehe i liczysz abc..pyrzypuśćmy że liczysz abc.. i obrączka wystukała k ona na chwilke zatrzyma się wkładamy znów do wody wyjmujemy i liczymy dalej ABC ... aż wjdzie nam całe imie i obrączka już się nie poruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mnie rzucił zamówiłam rytuał miłosny. I niedługo po tym do mnie wrócił. Jak dla mnie to najskuteczniejszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jhjkhkjhkhjk 2010.11.19 tia, ale ty doradziłaś. hahaha ludzie po prostu albo pasują do siebie albo nie. wszystko na tym polega. nie ma tu winnych i niewinnych. myślenie o tym, że on palant jest? bo co? bo zakończył związek? bo postąpił wedle własnego sumienia? to już palant jest? puknij się w łeb. odszedł i tyle. nie ma co tu dyskutować. tak po prostu w zyciu bywa. xxxxx Tak oczywiście masz rację, ale myslę że nie do konca, ja np miałam taki przypadek że rzucił mnie facet dosłownie z dnia na dzień nie mówiac nic, nie tłumacząc, jakby nigdy nic, i też uważasz ze miał do tego prawo???? Owszem prawo miał do tego, ale ja też miałam prawo do odrobiny wyjaśnienia z jego strony:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja jak mnie rzucił zamówiłam rytuał miłosny. I niedługo po tym do mnie wrócił. Jak dla mnie to najskuteczniejszy sposób. Gdzie zamawiałaś taki rytuał, po jakim czasie coś sie zaczeło dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylem ze swoja dziewczyna narzeczona prawie 5 lat, po studiach zmienilismy miejsce zamieszkania na jej miasto, wszystko bylo dla mnie nowe, wyjechalem do pracy kilkadziesiat kilometrow dalej w delegacje ale czesto bylem w domu, jednak cos zaczelo sie psuc. pozniej dowiedzialem sie ze zdardzala mnie z innym facetem, z ktorym z reszta tez juz nie jest o gdzies wyjechal. ja w tym czasie skonczylem delegacje i wrocilem do tego maista. zaczalem prace a ona tam mieszkala, zaczelismy sie spotykac znow, w celach twarzyskich, pozniej nastapil powrot do siebie. porzez osotatniem miesiace znow sie wszystko pokeilabsilo. ona miałem wrazenie ze szuka znow czegos innego nowego, sama mi mowi ze chciala by umawiac sie na randki, flirtowac z innymi. Nie mogłem jej znow stracic. Zamowilem urok miłosny na stronie http://urokmilosny24.pl i jest między nami tak jak sobie wymazyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×