Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

Tak no racja :) Aco jak współpraca sie układa dobrze i chcesz juz ją zakończyć , a współpracownik jeszcze nie ... ? to co wtedy ? Lub odwrotnie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawdziwa sztuka, żeby "pracować" rąka w rękę....nieprawdaż? Nie zawsze wychodzi, wymaga komunikacji i otwarcia obu pracowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sam zobacz ile razy ja sie zgadzam z Toba :) Znowu muszę przyznać Tobie rację :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż trudno mi w to uwierzyć. Niesamowity jest ten dzisiejszy dzień....Szkoda tylko, że tak niwiele z niego nam zostało...Ale tak już bywa, wszystko co piękne szybko się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, jeszcze pragnąłbym pogłaskać Twoją dłoń, zachłysnąć się zapachem Twoich włosów, poznać smak Twoich ust...Jeszcze nie czas, żeby odejść, nie czas, żeby czar prysnął.... nakarm nie Twoim dotykiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie uspokoiło.... a już się bałem Pierwszy dotyk potrafi być niesamowicie elektryzujący, niczym piorun uderzający w jakąś dzwonnice, po takim dotknięciu serce bije mocniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy w zyciu :) ale moze Ty masz taki zamiar ? nie bede zatrzymywała ;) jak musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
Ze erotyczna jest cieniutka jak dupka weza i malo elokwentna ,nie mowiac juz o blyskotliwosci ,jaka Ty masz mezu. Szukaj dalej .:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempo
w takim tempie ,erotyczna daleko nie zajdziesz,wszyscy pozasypiają a może zmień nick na -makowa panienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
Badz krolewna z drewna ,badz kopa siana hehe... A takiego fajnego goscia ma okazje przygruchac ... echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu tyle
chętnych.i mniej śpiących czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm hmmmm
.....otulę Cię sobą kochany ... tez marzę ... o zapachu prawdziwego mezczyzny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak jestem, nikt nie musi pisać ze mną,jak nie chce, a zboczony maz jak ma ochote popisac do mnie to tu na pewno nie błysnę elokwencją chociaż by był jedyny i najfajniejszy pod słoncem kochane pomarańczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
widzisz mężu,ile masz chętnych kto szuka ten zawsze znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm hmmmm
.....to nie księżyc ,to pomarańczowy blask świecy i przedsmak porządania .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
erotyczna,jak ktoś ma coś do powiedzenia,to ma a jak nie,to ani tu ani gdzie indziej nic lepszego nie powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×