Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klara karla

Jutro po raz pierwzy teciowie przychodzą na obiad - proszę o obadanie menu :)

Polecane posty

Gość klara ty jesteś jakaś
pierdolnięta-kpisz sobie z dziewczyn tu piszących.Żryj sobie co chcesz i nie zawracaj dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
zgroza niemam teściów na obiedzie a mam dziś w menu rosołek, kluski slaskie, pieczeń ,surowka z kap,pekinskiej,na deser ciasto cytrynowe ,za poł roku będę prawdziwą teściową dla synowej , jak mnie przyjmnie takim obiadem w niedzielę to chyba zwrróóóócccęęę !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Chyba od tego jest forum żeby sie pytać w razie potrzeby. Nigdy nie robiłam wystawnych obiadów, dlatego mam multum wątpliwości. Daruj sobie te zgryźliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Coś się forum psuje bo nie widze co piszecie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Kurcze no nie widzę ostatniej strony tego tematu, Waszych cennych rad:( Mój mężuś wstał i zagoniłam go do klejenia boćków - takich fajnych ozdób na stół. Później muszę udać się do sąsiadki po płytę Rubika - będzie ładnie przygrywał nam podczas spotkania. Moi teściowie nie mieszkają w Polsce, dlatego myślę, że muzyka polskiego artysty na pewno zostanie przez nich dobrze odebrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Jeszcze muszę udać się do Tesco po tą Mortadellę, jak myślicie, ile moze kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
nie zapomnij się umuć i spuść wodę bo już śmierdzi ,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlittoo
Wybacz, ale jak sobie wyobrazilam was i waszych wykwintnych gości zza granicy, wpierdalających mortadele i landrynki, pijących Inkę wśród bocianów, przy akompaniamencie rubika, prawie posikałam się ze śmiechu. Ale udanej imprezy życzę :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
coś mi sie wydaje że tu patologię mamy ,jak dla nich to za bardzo wykwintnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohydny ten zestaw obiadowy zupa cebulowa a potem naleśniki i druga dupa do srania po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Przecież zmieniłam, podam coś innego....Nie bedzie zadnych nalesników ani zupy cebulowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Zupa: -krupnik Danie główne: -makaron spaghetti z sosem neapolitańskim -kotlety z mortadelli -brukselka z bułką tartą Deser: -zdecydowałam się na te landrynki o których ktoś pisał (będą stały przez kilka godzin i będzie można sobie possać w trakcie przyjemnej pogawędki) - kisiel - lody (orzechowe?) z likierem pomarańczowym - kawa inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
tę mortadelę chyba lepiej sobie daruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ NIE FAJNE MENUE a robiłaś już ten obiad? narobisz się to wszystko pracochłonne bardzo i może nie wyjść nie lepiej coś łatwiejszego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara ty jesteś jakaś
pierdolnięta-podaj wodzianke, na drugie ziemniaki ze słoninką a na deser woda z kranu-dziewczyny dajcie spokój przecież ta wariatka sobie jaja z was robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
racja ! AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Kotleciki z mortadelli to mama zawsze mi robiła w dziciństwie...Więc wiem mniej więcej jak to sie robi, zresztą przepisy sąw internecie... Czasochłonne? W sumie makaron już mam ugotowany, brukselki się gotują, sos mam z knorra, zalanie wodą potrwa może z 5 minnut. Za krupnik zaraz się zabieram, kotleciki zrobię na końcu. Myślę, że spokojnie się wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to już masz makaron? ugotowałaś i zapodasz po południu na obiad? ech to ona nie za bardzo będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Spokojnie, ugotowałam, ale jak przyjdą goście to zaleje sosem i podgrzeję szybko w mikrofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowo??
po twoim menu to tylko niestrawności mozna dostać.Jeśli to nie prowo to ja współczuję twoim teściom.Są jeszcze pomysły na... t z naprawdę dobre dania powstają a nie wymagają wielkiej sztuki kulinarnej .A ty chcesz podać kotleciki z mortadeli o ludzie:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Jestem jak najbardziej poważna...A co Wam nie pasuje w tym menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara ty jesteś jakaś
no idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazkolowa
TO JEST PROWOKACJA nie wierzę, że ktoś może być tak 'mało inteligentny' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób wodzionkę zapodaj chleba ze smalcem albo z podgardlem słonecznika zakup w łuskach żeby mieli co pochrupać to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Od kiedy to serwowane potrawy świadczą o inteligencji? Zdecydowałam sie na menu włoskie i teraz jest juz za pozno zeby zmieniac. Moim zdaniem jest fajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Słonecznik? Wybacz alemoim zdaniem to daremny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowo??
od kiedy krupnik i kotlety z mortadeli to menu kuchni włoskiej?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×