Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klara karla

Jutro po raz pierwzy teciowie przychodzą na obiad - proszę o obadanie menu :)

Polecane posty

Gość majkawajka
o rany, koniecznie zrób ten sos musztardowy! i tak jak piszesz, odrobina sera, opanieruj w panierce z orzechów włoskich wymieszanych z syropem miętowym, a podaj gustownie wygarnirowane cząstkami grejpfruta - goście padną z wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkawajka
ale to znakomity pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie bardzo. Bo na desce ( potrawę podam na desce do krojenia, widziałam w jakimś programie - super patent) będzie makaron, sos neapolitański i te kotleciki. Nie ma tam miejsca na sos musztardowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rijbewijs
I z tej dechy beda jedli to spagetti?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rijbewijs
Koniecznie napisz pozniej jak udal sie obiad,czy byly tance z tesciami i czy landrynki zrobily furore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
najlepiej wszystko do wielkiej miski wrzuć i będą wyjadać palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkawajka
no Twój wybór za to patent deską - świetny, już sobie wyobrażam całość! będzie drewniana czy plastikowa? ja widziałam takie interesujące szklane, z motywem np. jeleni na rykowisku - wyobraź sobie: bierzesz makaronu, odstałaniasz kopytko, kotlecik i hop, poroże na wierzchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
i zapomniałaś o przystawkach proponuję parówki albo chleb ze smalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że świetny pomysł. Mówili że to bardzo modne. Deski będa różne, mam 3 drewniane i one będa dla teściów i męża a ja zjem na plastikowej. Musiałam pożyczyć od sąsiadki, bo kto ma w domu 4 deski do krojenia hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś będzie chciał przystawki to w naprawdę widocznym, dobrze oświetlonym miejscu będą stały landrynki. Można się poczęstować. Bo ja już nie mam czasu na jakieś wymyślne przystawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkawajka
same landrynki to trochę ubogo... może chociaż jogurtu na nie chlapnij, bardzo dekoracyjnie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
ja bym głosowała za czymś niesłodkim na przystawkę sucha bułka jak parówki zbyt wymyślne ewentualnie po marchewce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkawajka
ewentualnie śliwki suszone z pieprzem, pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to jest myśl. Mam takie małe marchewki z MArWitu. Nadadzą się? Tylko co ja mam z nimi zrobić? Postawić w misce na środku stołu? Troche głupio to bedzie wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, mam jeszcze pytanie o kisiel. Czy zrobić go po obiedzie, na ciepło, zostawiając gości samych, czy zrobić teraz i podać zimny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani tasmannowa
Otruj jak najszybciej .Pozniej bedzie spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, nie doczekałam sie odpowiedzi, postanowiłam po obiedzie zostawić ich samych na troszkę i wtedy zrobię kisiel, na ciepło:) Może w trakcie tańców (o ile będą) na chwilę się wymknę,a oni będą tańczyć we trójkę w kółeczku. Och jak będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rijbewijs
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Ide sie szykować...O 16 zacznie się to wspaniałe, ale równocześnie nerwowe popołudnie z teściami. Mam nadzieje, że będzie im smakowało!!! Trzymajcie kciuki!!! Po wszystkim napisze wszystko co i jak :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze pożycz ze dwa nocniki,
bo myśle ,że sie posrają i może miednice na rzygi-ale głupie babsko ma wyobrażnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rijbewijs
Ale musisz zaraz tak ordynarnie??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tańczy
kazaczoka z teściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnij zapodać dużooooooo papieru toaletowego kochana bo po tym obiedzie masakra będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocniki to jest fajny pomysl!!
Naladuj parowki do nocnikow I brzegi posmaruj musztarda :) super efekt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze,że cieniutko:D Dam Ci fajną propozycję: 1. Kotlety z piersi kurczaka z serem żółtym = ziemniaczki z koperkiem (rozbijasz kotlet i na jednej npołowie kładziesz sporo sera żółtego i nakładasz drugą stronę,tj.placek po węgiersku). Można też dodatkowo zrobić to z takim farszem jak do zapiekanek czyli:Dusisz pieczarki z cebulą,przyprawiasz i potem mieszasz z serem żółtym.Taką masą nakładasz na kotleta.PRZEPYSZNE!!! Obtaczasz pół na pół w mące i bułce. 2. Do tego sałatka. Sałata lodowa,pomidor i ogórek świeży.Ogórek z pomidorem kroisz w kostkę,mieszasz z sałatą i zalewasz to sosem sałatkowym KNORR"Vinnegrete" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×