Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Witam Was kochani! Widzę, że piszecie ostro, nie nadążam za Wami .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko ale optymizm, aż bije dookoła. :) Dołączaj się, pytać nie trzeba. jhvgh.... Masz zdiagnozowana nerwice lekowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wlasciwie, nikt nigdy niczego nie potwierdzil. u Kardiologa wszystko ok, gdy bylam u rodzinnego dal tabletki hydroxyzyna i afobam. U psychiatry w koncu Cital po ktorym do reszty sie rozkraczylam:( zaluje ze poszlam do psychiatry bo nigdy w zyciu nie mialam takieog ataku paniki jak po tym leku i od tej pory boje sie juz w domu nawet zostawac sama, a ataki i lek towarzysza mi na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anke! :) Klulturko -- sypialniany powiadasz? Wprost nie wyobrażam sobie tego. I to jeszcze inne osoby na tak malej przestrzeni, szoke. Uciekłabym do WARSA i chyba pila wódeczkę cala podroż. :D Malinko -- wstępnie to Wrocław w styczniu. :) Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotniczka, też biorę cital i objawy identyczne :/. Musze to badziewie odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedam to fajny lek, po nim intelektualnie jest się sprawnym a przy okazji niesamowicie spokojnym, niczym sie nie przejmujesz ale myślisz wciąż logicznie i potrafisz działać . Ja brałam pare razy tylko w trudnych sytuacjach to nie wiem jak na dłuższą metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei to raczej nie rozchodzi sie o to czy ludzie sa wokół mnie, wlasciwie sama nie wiem tak naprawdę o co chodzi. Boje się jazdy srodkami komunikacji. To jest w mojej glowie. Mam stracha nawet dziecko zaprowadzac do szkoly i odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wy nie możecie odstawić tego cholerstwa i sprawdzić jak by było bez tego? Tak na probe chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotniczka1 - szkoda, że nie możesz dojechać :( A co do tych psychotropów to sporo tego Ci naprzepisywali. Niestety takie leki działają tylko doraźnie i nie zawsze tak jak powinny. Np. Afobam to chyba każdemu na dzień dobry dają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke-------------ja dostalam ataku paniki w 3 dniu i przez ta tabletke strasznie pogorszylam swoj stan. wczesniej gdybym zaczela brac magnez , witaminy to przypuszczam , ze nie mialabym takich problemow jakie mam teraz. Gdy nie stosowalam leku to mialam tylko problem z walacym sercem(bez atakow paniki i leku). Nawet lekarz kardiolog nie naprowadzil mie na proste i podstawowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore afobamu, nie biore juz citalu. wspomagam sie codziennie melissa. W chwili ataku biore bisocard i hydroxyzyne. A w chwilach gdy musze ejchac i cos zrobic biore z rana bisocard bo ma przy okazji skaczace cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłabym chętna na spotkanie w Wawie, fajnie byłoby gdyby większa grupka nas się zebrała :). Odstawić na próbę to raczej nie chcę, jakbym znów miała wchodzić w lek to ja dziękuje...raczej zupełnie się paskudztwa pozbędę. Bez leków było tak sobie, teraz ogólnie mam lepszy nastrój ale potrafię się obudzić przerażona w środku nocy i myśleć o tym jaki błąd popełniłam w pracy. Wcześniej tak nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z leków to brałam tylko xanax i relanium czasami zapijałam alkiem. Raz się nie mogłam dobudzić ale to stare czasy. Stare czasy. :( Dobranoc Malinka! Kulturko -- poważnie nie ma już wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zbieram się już. Chętnie bym posiedziała, bo czuję się niemal wyobcowana, gdyż nie mogę brac udziału w Waszych nocnych dyskusjach :P. Dobranoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotniczka1 - Dobranoc. 3m się :) Ugaaa - widzę, że sporządzałaś niezłe mieszanki. Brrr. Jak dobrze, że to stare czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×