Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość fobia to ja
Ja też swoich zawiodłam. W związku z tymi moimi problemami ledwo skończyłam gimnazjum przez nie dostałam się do żadnej szkoły. Musiałam iść do niepublicznego technikum. Tam naprawdę wzięłam się za naukę, ale i tak cały czas rodzice powtarzali, że przecież płacą za moją szkołę, więc zdaję :O Studiów nie skończyłam - kolejna porażka. Skończyłam staż, od ponad półtora roku siedzę w domu. I tak to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobia to ja
kinky reggae Dzięki za zrozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fobio -- ja wyszłam z domu bardzo wcześnie bo miałam podobnie. Zawsze wszyscy domownicy zrzucali na mnie cały swój gniew. Nie miałam w nikim oparcia, w końcu rodzina dysfunkcyjna tego nie daje. Swojego czasu tez była presja na temat tego, ze nie pracuje i jestem nic nie wartym gównem. Utwierdziłam się wiec w przekonaniu, ze tak jest i nie będzie już lepiej a tylko gorzej. Bardzo Ci współczuje i rozumiem, ciężko zrobić krok naprzód, podjąć jakaś konkretna decyzje żyjąc w przeświadczeniu, ze jest się najgorszym. Zycze Ci z całego serca abyś w końcu pozbyła się wszystkich swoich leków i problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobia to ja
No właśnie, żyję w przeświadczeniu, że pod każdym względem jestem najgorsza i nic się na lepsze nie zmieni. Może być tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fobia, nie masz lekko :( najgorsza jest ta zależność od rodziny, która ma Ci za złe, że siedzisz na ich garnuszku :( moja rodzina nie widzi we mnie problemu - szybko 'uciekłam' z domu do technikum z internatem, a potem studia,a podczas studiów ślub, teraz tylko mąż się ze mną 'męczy' ;) ale on chyba się nie domyśla, że mam aż takie problemy w kontaktach z ludźmi, uważa to raczej za introwertyzm mojego charakteru; na szczęście nie wypomina mi, że nie mam jeszcze porządnej pracy, bo jakoś staram się dorabiać zleceniami i korepetycjami, poza tym moje drugie baby jest jeszcze dość małe i wzięłam się za naukę jeszcze, więc nie wygląda tak rażąco fakt, że nie rozwijam 'kariery' :P napisz chociaż z jakiegoś województwa jesteś, ze spotkankiem mierzymy wstępnie we Wrocław Blondiee @ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fobio -- Dlatego musisz się przełamać i wyrwać z tego toksycznego układu, ale niestety do odbudowania swojego poczucia wartości potrzeba dużo czasu i kogoś kto cie będzie w tym wspierał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobia to ja
Mala Suu - województwo mazowieckie. UgaaaBugaaa - kogoś kto mnie będzie wspierał? Ale ja nie mam nikogo kto mógłby mnie wspierać. Po części zapewne to też moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fobio -- rozumiem, ze nie jest tez łatwo kogoś takiego znaleźć. Moze pierwszym krokiem byłoby stopniowe wychodzenie do ludzi i oswajanie się z nimi. Tak powoli, małymi kroczkami. Nie możesz przecież ciągle tkwić w tym samym punkcie. To jest bardzo destrukcyjne. Pomyśl , może spotkasz się z nami na początek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fobio, my Cię będziemy wspierać, jeśli w swoim otoczeniu ciężko znalezć Ci taką osobę... piszą tu też ludzie z Warszawy i Radomia, jeśli chodzi o Twoje województwo, nie poddawaj się- masz tylko jedno wyjście, by uwolnić się z tragicznej sytuacji - walczyć z tą parszywą fobią społeczną! a propos - Dominiko i Omeno - dalej się ze sobą kontaktujecie? piszcie coś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fobio - ja wiem, że podjęcie odpowiednich działań wymaga czasu, wysiłku, a czasem i też troszkę pieniążków. Ale pomyśl... Czy nie warto? Lepiej nadal się męczyć przez kolejne lata? Z Mazowieckiego jest sporo osób, cały czas liczę na to, że się jakoś zgadają. Mała Suu ma rację - możemy Cię wspierać na ile potrafimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
jak króliczki energizera ciągle jesteście na "chodzie":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy jestem pełna podziwu, temat ma kilka dni i już tak pręznie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobia to ja
Nie, żadne spotkania nie wchodzą w grę. Przynajmniej na razie. Musicie mi wybaczyć ;) Nie jestem na to gotowa. Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobia to ja
No i dzięki za wsparcie :) Nawet takie internetowe się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fobio -- spokojnie, nikt Cie do niczego nie zmusza. Pomyśleliśmy sobie, ze byłoby fajnie jakbyś zechciała się z nami spotkać ale jak nie jesteś gotowa to nic nie szkodzi. Rozumiemy to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno Fobia. Nie będziemy namawiać. Sama decydujesz :) Co do wsparcia - nie ma za co. Wiemy jak jest. Anke - dopiszesz się do listy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiszę się 🌼. Ale musze ją znaleźć,a to zadanie intelektualne ponad moje siły w tej chwili :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke -- tak to wygląda na dzień dzisiejszy. :) LISTA ZDECYDOWANYCH NA SPOTKANIE: Mala Suu (W-w) CallMeBlondiee (W-w) UgaaBugaa (W-w) Kinky reggae (W-w) 33 na karku (W-w)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LISTA ZDECYDOWANYCH NA SPOTKANIE: Mala Suu (W-w) CallMeBlondiee (W-w) UgaaBugaa (W-w) Kinky reggae (W-w) 33 na karku (W-w) Anke (W-wa) Dzięki, jesteście nieocenione :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ to priv? Tak pytam, bo nie znam tych oznaczeń :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×