Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

jekateryna@gmail.com ;), jak możecie podać Wasze to poproszę, zawsze się będzie łatwiej znówić, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke wlasnie CallMe ma racje. Jak chcesz Anke to możemy sie wymienić mailami żeby mieć stały kontakt pozaforumowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Przyszłam dopisać się na listę ^^ LISTA ZDECYDOWANYCH NA SPOTKANIE: Mala Suu (W-w) CallMeBlondiee (W-w) UgaaBugaa (W-w) Kinky reggae (W-w) 33 na karku (W-w) Anke (W-wa) Noc w BA (W-w)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc w BA - świetnie, że się dopisałaś :) a wybrałaś się w końcu do tego kina?? Jeżeli zaraz się zleziecie na pogaduchy, to życzę przyjemnych nocnych rozmów. Ja idę spać. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie wybrałam. Nie miałam czasu nawet tu zagladać a co dopiero mówić o kinie. Trzymaj się tam jutro :) Sercem będę przy Tobie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary kon
jestem z wroclawia nie mam nikogo poznajmy sie stworzmy paczke bedzie nam lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary kon
mam 25 lat ......spieszcie sie sylwester wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary kon
793051803-karol działajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak się tu pojawiam to nikogo nie mogę nigdy zastać... Witam wszystkich tych, których znam i tych, których nie znam:) Anke wysłałam Ci zaproszenie odbierz pocztę. Postaram się pojawić wieczorkiem. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Domi, 🖐️ CallMe ! :) Dominiko -- bardzo się ciesze, ze chcesz się z nami w dalszym ciągu spotkać i nadal rozwazasz taka opcje. Jak widac chetnych przybywa, takze wszystko jest na dobrej drodze. :) Czekamy na Twoja decyzje. :) Stary koniu -- tu nie chodzi o Sylwestra i plany z nim związane. :) My się tu spotykamy w innym celu. Czy Ty podobnie jak my borykasz się z podobnymi problemami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że chce. Problem się wywiązał, bo na dodatek mój Michał twierdzi, że tak daleko mnie nie puści samej, bo daleko, bo nie znam miasta, bo nie koniecznie Wy jesteście osobami za które się podajecie, że może czekać mnie niebezpieczeństwo. Masakra jakaś. Jak była to rozmowa czysto teoretyczna to nic nie mówił takiego, a jak przyszła pora na daty i konkretne deklaracje to nagle wszystko na nie. Uparł się by ze mną jechać. A wiadomo jak dwie osoby to już większe koszta. Itd tysiące argumentów na nie. Już sama nie wiem. Jak to się potoczy. Ale będę się starała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ugaaa :) 🌼 Jak się spało? Dzisiaj chyba dłużej, bo widzę że nocnych rozmów nie było :) Domi - to tylko pogratulować takiego narzeczonego, który tak się o Ciebie martwi :) Ale mam nadzieję, że mimo wszystko jakoś się uda i będziesz mogła się z nami spotkać. Jak coś, to ja nawet mogę zabrać swojego faceta, żeby poszedł z Michałem na jakieś piwo itp., na czas naszego spotkania. Może rozważcie czy taniej by Wam było przyjechać pociągiem, autobusem, czy samochodem. Może okaże się, że wcale źle to nie wygląda. Chociaż wiem, że teraz masz inne przygotowywania na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też padało pytanie, a co ja będę robił jak Wy gdzieś pójdziecie? On był święcie przekonany, że pójdzie ze mną. Ale nie no przecież nam by wszystko popsuł. Hehe:) Ja tyle razy chciałam zajrzeć wieczorem, ale sen wygrywał. Wcześniej mogłam siedzieć długo, długo, ale zimą padam już o 22. Więc niestety. Callmeblondiee odpisałam Ci na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anke! Za chwile tez odbierz @. CallMe -- Zima zawsze czyni ze mnie ogromnego lenia, nie mogę się rano zwlec. Nie ma to jak ciepła pierzynka. W dalszym ciągu ledwo na oczy widzę. :) Juz się chyba nigdy nie wyspie. Wczoraj tez szybko odpadłam. :) Dominiko -- napisałam do Ciebie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
jakieś tajemnice?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to lustra
cicha konspiracja przeciw Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to lustra
CallmeBlondiee czy ty nagrywasz filmiki youtube urodowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessa
No tak nieśmiałość, to bardzo trudna "przypadłość" Z czasem może przejść, zależy z jakimi ludźmi się zadajesz. http://www.glitery.pl/polecam,XxDamessaxX tu znajdziesz pare porad i wielu otwartych ludzi, którzy mogą ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Han er glad og
Pezechodzi wszystko z wiekiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się nie wyćwiczy tego i nie spróbuje przełamać w młodym wieku to wcale nie jest powiedziane, że przechodzi z wiekiem. Z czasem się nawet pogłębia. Też kiedyś myślałam, że wyrosnę, ale nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak do lustra - nic mi o tym nie wiadomo :) Han er glad og - z wiekiem to się właśnie w wielu przypadkach pogłębia. Damessa - bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabiutkamisia
Organizujcie spotkanie we wroclawiu, ale moze przed swietami jeszcze w grudniu np. w przyszly weekend spotkamy sie w Warszawie???? takie odrebne spotkanie:) kto moze to przyjedzie co Wy na to? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×