Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość facet bez latarki
CallMe, w zasadzie wiedziałem, że wiedziałaś, iż wiedziałem, ale żeby nie było żadnych wątpliwości.:P Jak napisać list motywacyjny, kiedy nie ma motywacji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrakuda...
call me to ciekawe, zdradzisz o jaki hormon ci chodzi? Co do genetyki - rodzenstwo moze byc calkei rozne, bo po prostu "wylosowalo" troche inny zestaw genow (mimo, ze od tych samych rodzicow, ale tygiel genowy przodkow jest bardzo roznorodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barrakuda... - Tak, wiem, zdaję sobie sprawę z praw genetyki. Jednak nie tylko to, jest determinantą tego jacy jesteśmy. Sądzę, że wśród wielu różnych czynników, znajdują się również choroby czy zatrucia organizmu, których nawet nie jesteśmy świadomi. Np. osoby bardzo nerwowe, tzw. cholerycy, mogą mieć problem z wątrobą, nie bez powodu mówi się na takie osoby że zalewa ich żółć. Co do hormonów, w moim przypadku jest to kilkakrotny spadek poniżej normy TSH3, wytwarzanego przez przysadkę mózgową. Spowodowane jest to z kolei nadczynnością tarczycy, która produkuje nadmiar tyroksyny i trójjodotyroniny. Te hormony oprócz regulowania metabolizmu mają również wpływ na niepokój, strach, trzęsawki, kołatanie serca, zaburzenia koncentracji, itd. :o A ja w dużej mierze przez takie właśnie objawy boję się i unikam stresogennych sytuacji społecznych, ciężko mi się rozluźnić i nie wiem o czym rozmawiać, bo nerwy pododują dekoncentrację. Od wielu, wielu lat mam praktycznie wszystkie objawy tej choroby, o których czytam, ale ponieważ w moim przypadku nie uwypukliło się tzw. wole tarczycowe na szyi, nigdy bym nie wpadła na to, że mogę mieć takie zaawansowane zaburzenie. Wynik badań był dla mnie szokiem, ale naprawdę mi ulżyło, że wiem co jest grane i mogę to normalnie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, a po co pisać list motywacyjny, skoro się nie ma motywacji? ;) Najlepiej byłoby ją w końcu znaleźć :) Większości z nas przecież czegoś w życiu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
... bo bez pracy nie ma kołaczy.:) Wyobraź sobie, że nie mam pojęcia, czego mi brakuje. Nic nie czuję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabiutka misia
Wiecie co.. zdałam ten cholerny ustny na 100% po prostu myslalam, ze ze szczescia wyjde z siebie! Haha. No to kiedy się ustawiamy:D ja już mogę matura z bani w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabiutka misia
No wlasnie to kiedy?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
słabiutka misia, gratulacje!:) CallMe, brzmi rozsądnie,... ale chciałbym czegoś więcej! Chciałbym czuć i pragnąć... Pamiętasz Wrocław? Ależ pragnąłem położyć się spać albo choć na chwilę zdrzemnąć. Właśnie tak chciałbym odczuwać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Wszyscy korzystają z uroków wiosny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ostatni niedziel - dlaczego? Hmm, piosenka z młodości mojego dziadka, pamiętam jak ją sobie śpiewał :) Dlatego mam sentyment do Fogga. Poza tym fajna stopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam piątek trzynastego ? Ja mam dzisiaj taką huśtawkę nastroju że już mi wystarczy tego dnia . Ale w sumie wyszedłem dzisiaj na plus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawszenowy - dopiero teraz uświadomiłam sobie, że to piątek 13-go :) No ale jeszcze prawie 3 godz. do zmiany daty ;) Jakież to znowu emocje Tobą dziś targały? Ale skoro bilans dodatni, to znaczy że gut :) Ten ostatni niedziel - ja dopiero rok temu zdałam sobie sprawę, że mam fobię społeczną. Przez wiele lat nie umiałam tego nazwać. Co mogę napisać... walcz o siebie, da się. Może nie jest aż tak źle, jak wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to znalazłem, jeszcze nie oglądałem .Nie wiem czy wam ten link będzie działał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem tutaj nowy :) Właśnie chodziłem po sieci i szukałem informacji w temacie o którym tu mowa. Poczytałem tutaj trochę na forum i wpadł mi go głowy pewien pomysł że może zamiast umawiać się na spotkania typu towarzyskie w których trzeba podtrzymywać rozmowę itp może warto np wybrać się na jakiś kurs tańca gdzie nie trzeba rozmawiać za dużo a mimo woli i tak się poznaje nowe osoby. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
CallMe, a juwenalia już były?;) Powodzenia na egzaminie.:) leszekmj Pomysł ciekawy, ale chyba niewykonalny. Wszyscy mieszkamy w różnych miejscowościach. Chyba że to taka propozycja jak samemu sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Żeby nie było, że dobrze sypiam po nocach... :P ...to jestem :) leszekmj dla mnie odpada - bym się zapadła, jakby ktoś miał obserwować jak pląsam ;) ostatnio coś tam się kiwałam na jakimś weselu, ale to już po % było i u mnie i u widzów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Mala, o materacach temat chyba już wyczerpany.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Witam Wszystkich! Długo mnie nie było, jednakże nadrobiłam zaległości i przeczytałam wszystkie posty:) Tym samym mówię cześć nowym forumowiczom i serdecznie pozdrawiam " starych znajomych ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmlwi
Witam ponownie Joanno :) Co u Ciebie? Co u Was wszystkich co tak cicho siedzicie? CallMe jak egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Hej:) Cóż.....u mnie wszystko nie tak, ale swoim zwyczajem powiem, że wszystko toczy się swoim torem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Jakich "starych"? Oprócz mnie, nikogo tu nie ma! Chyba znam ten tor.:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Jedziemy na tm samym wózku i po tym samym torze:) Być może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×