Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera icona

Odchodzę z Kafe.

Polecane posty

Ooooo, w takim razie juz mam mokro w majtach :D Przy mojej zawsze tak mam. Sporo kumpli ktorzy maja dziewczyny z rodzynkami zazdroszcza mi mojej ze ma pelny rozmiar C i jest za co polapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata mlodsza ode mnie. To najlepsza roznica wieku :) Gdybym mial dziewczyne w swoim wieku, to juz by biadolila o tym, ze chce dzieciaka. A tak to jeszcze mamy przez jakies 3 lata beztroskie zycie :) Faceci dojrzewaja do checi posiadania dziecka dopiero po 30-tce (tak, 30-31 lat to idealny wiek dla faceta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez ciezko, jak nie ma mojej dziewczyny i nie ma seksu, to musze sobie zwalic. i dziele sie z wami swoimi wrazeniami w moim wspanialym temacie :) zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi, mianuje cie pierwszym masturbatorem kafe! *faaaanfary* Teraz mozesz nam dalej snuc swoje opowiesci o napierdalaniu kapucyna a my bedziemy namietnie sluchac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie szkoda
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocho venera przyszła
i bedzie napierrdalac na pomaranczowo jak bardzo jej przykro ze odchodzi :D tępa pisda bez szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Cie żono na chwile zostawic samą..:)a co to ma znaczyć? zbieraj swe zabawki, i wracaj do domu..walizki ja niose..klekaj , i mów, że zostajesz w domu ..zaden rozwód kafofy nie wchodzi w rachube..i nie czytaj dupków..no już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak siedza takie koorwy
bez szkoły jak vera to widzisz jaki stan forume:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×