Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co to za państwo?

Nie płaci zasądzonych alimentów i jest bezkarny. Jak to możliwe?

Polecane posty

jak on nie zapłaci to zapłacą jego rodzice bo obowiazek alimentacyjny na nich przejdzie. Napisz do sądu i wszystkiego się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaW1
Mój były mąż nie płacił alimentów i nie poczuwał się w ogóle do tego obowiązku. Dopiero Pani Węgrzynowicz z kancelarii jwc poprowadziła sprawę do końca i został zasądzony komornik, który o dziwo ściągnął z mojego byłego zadłużone pieniądze i nauczył go płacić na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy napisać prosty pozew o alimenty, później wziąć z sądu odpis z klauzulą wykonalności iść do komornika z wnioskiem o wszczęcie egzekucji i cała filozofia. I czy zrobisz to sama czy z adwokatem nie ma znaczenia. A jak tatuś nie płaci przez 3 miesiące złozyć zawiadomienie do prokuratury i tym sposobem zaoszczędzić kilka czy kilkanaście stów za adwokata, który naopowiada jak to dzięki niemu pan tatuś się przestraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komornika się nie zasądza ... komornik czeka na tytuł wykonawczy, wniosek i tyle, wystarczy do niego się wybrać. Żadna zasługa adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota,spamujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku mało inteligentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno taka osoba miała dobrego prawnika, ale wiem, że są na świecie prawnicy specjalizujący się w sprawach alimentów jak np mecenas Moździerska z Warszawy która by dała radę takiemu cwaniakowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką ona by mu dała radę? Dobrą? Czy taką z dopy wziętą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×