Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co to za państwo?

Nie płaci zasądzonych alimentów i jest bezkarny. Jak to możliwe?

Polecane posty

Gość Editha
tak, mam dowody. A co do jej dochodow to nie obchodza mnie, tyle ze ona go zatrudnia o placi oczywiscie 980 zl miesiecznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Editha -> nie masz wstydu za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
a dlaczego nie mam wstydu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
chyba nie czytasz ze zrozumieniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
daruj sobie, bylismy razem 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
A dlatego: - byłaś z nieudacznikiem 12 lat - okazało się że nie jest nieudacznikiem, jak się rozstał z tobą - znalazł du,pę i robotę w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
ha ha ha no z tym pierwszym sie zgodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dp placący
a twoja ukochana niegdys małzonka??tez lepiej trafiła??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
a co d opozostalymhc to nie chce mi sie tlumaczyc, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
no wlasnie placacy, byl zona tez widac rozsądna kobieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dp placący
-byłes z k**12 lat -to nie ty okazałaes sie lepszy w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze sa wypowiedzi osób które jeszcze bluzgaja na matki wychowujace samotnie dzieci i bronią "tatusió" uśmiałam się po pachy... Podejrzewam że Ci właśnie obrońcy tatusiów, dzieci nie mają, a jak nie daj Bóg życie im taki los zgotuje to automatycznie zmienia front... Ze niby kobieta honoru nie ma bo wyszła 2 raz za mąż i chce od ojca swoich dzieci należne im pieniądze... Ludzie samotna matka nie bierze pieniązków dla siebie one sa na utrzymanie dziecka: Zakladając że obowiązek alimentacyjny spoczywa na obojgu rodzicach, oboje placa po 500 pln do tego matka zajmuje sie dzieckiem. Czy ktoś jej dodatkowo za to placi? Nie.. My kobiety mam Honor, potrafimy oszczać takiego wała co miga sie od odpowiedzialności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wiedza o tym ze alimenciarze to przestępcy, w pierdlu nie mieliby życia...Jak delikwent nie chce płacić niech nie płaci ale kobiety w odwecie zróbcie wszystko żeby trafili za kratki na kilka miesięcy...Będą srać po gaciach, nawet tego nie czując...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
"a twoja ukochana niegdys małzonka??tez lepiej trafiła??" A mnie skąd to wiedzieć? Słyszałem że ostatnio "pies_ją_pierdolił" :) "byl zona tez widac rozsądna kobieta" Pewnie że kobieta. Qrwa to zazwyczaj kobieta :classic_cool: lay all night -> racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Wystarczy pacnąć w stół, a nożyce: dzyń..., dzyń...dzyń... :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wszystko rozumiem, można na forum wypowiadać się na różne tematy ale czasem żal jak czyta sie wypowiedxi kobiet które naszpikowane są łaciną tak że flaki wykręca. Skąd te kobiety sie biorą? Myślą ze jak rzucą pare kurw, faków, i takich tam to ich odpowiedź bedzie bardziej inteligentna...DRAMAT, DRAMAT, DRAMAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik///
nie kumam po co te wszystkie slowa ,bluzganie miesem poco to ..widze ze tu na forum jak na sali rozwodowej dziewka ,k rwa bla bla czy nie mozna normalnie pogadac ... moj były maz ma u moich dzieci dlugu 70 tys ,alimenów oczywiscie ,nigdzie ponoc nie pracuje ,nie utrzymuje zadnych kontaktów z córkami a jego rodzice odwracaja glowe w druga strne jak widza swoje wnuki ,ja sie pytam dlaczego co zawiniły dzieci ?? jestesmy po rozwodzie szmat czasu . Ostatnio zadzwonil do córki zeby sie zrxekla ewentualnego spadku po dziadku ,mile prawda .... ale jak bym sie zapytala tu na foeum co moge zrobic zeby zmusic go do placenia automatycznie bylabym mamuska ktora chce ograbic biednego tatausia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozzi
Jestem ojcem i płacę alimenty. Prosiłem w sądzie o to, abym to ja mógł wychowywać syna i nie chcę złamanego grosza od byłej żony. Sąd mnie olał. Dostałem 400zł alimentów, dobrze zarabiałem, więc płaciłem i siedziałem cicho. Przyszły trudne czasy, kryzys i moja firma padła. Nie znam angielskiego, bo się nie uczyłem, nie był mi potrzebny. Teraz nie mogę znaleźć pracy, bo wszędzie wymagają znajomości tegoż właśnie języka. Od prawie roku nie mogę znaleźć pracy. Skończyły mi się pieniądze, na ostatnie alimenty musiałem pożyczyć kasę. Czyli już się zaczął dług. Była żona wniosła pozew o podwyższenie na kwotę 800zł. Sama zarabia 3500zł, mieszka z konkubentem który zarabia 10000-15000zł. Mają dużą willę i 4 drogie auta. Nie żyją jak przeciętny Kowalski, ich standard jest znacznie wyższy. Ja nie mam nic, ani domu, ani samochodu, ani kobiety, w portfelu ostatnie 60zł. Nigdzie już nie wychodzę, nie poznaję nikogo, bo nie mam za co. Żyję jak szczur. Dostałem propozycję po znajomości jako cieć za 6zł/h. Przyjmę tę pracę, bo nie mam wyjścia. Mój syn dostaje od nich bardzo drogie prezenty, chodzi ubrany jakby był synem gwiazdy. Moje jeansy przecierają się i są już tak sprane, że wstyd w nich chodzić. Od rodziców kasy nie wezmę, bo mama jest na zasiłku przedemerytalnym a tata jest bezrobotny i jeszcze miesiąc ma zasiłek. Była żona opisała, że mam super możliwości, że mogę zarabiać kilka tysięcy złotych. Jesli przepracuję 240 godz po 6zł zarobię 1440zł. Nie wiem jaki będzie werdykt sądu, natomiast gdybym miał płacić alimenty 800zł zostałoby mi 640zł. Nikt nie rozumie jak to jest, dopóki sam tego nie doświadczy. W zasadzie sam nie rozumiałem, sądziłem że znalezienie pracy to łatwizna, że zajmie mi to chwilę. Bardzo się jednak przeliczyłem. Wiele kobiet pisze żeby dobić takiego mężczyznę, żeby go wysłać do pudła jak nie płaci. Niech pomyślą przez chwilę co by zrobiły , gdyby same znalazły się na jego miejscu. Gdy jest pełna rodzina i w domu się nie przelewa, nikt nie kupuje dziecku drogich zabawek, komputerów, drogich ubrań itd. Tłumaczy się dziecku, że rodziców na razie nie stać, że może z czasem się coś zmieni. To jest normalne, ale wtedy kiedy jest już po rozwodzie, nikogo to nie interesuje. W pozwie była żona napisała że dziecko musi chodzić na basen, sztuki walki, taniec itd. W sumie dużo tego. Uzasadniła że to rozwija dziecka umysł i dobrze wpływa na jego rozwój. Tylko że na mój rozwój 800zł źle wpłynie. Nie odbiorę sobie życia, bo jestem chrześcijaninem (ślub mieliśmy cywilny). Muszę żyć i próbować to znosić, muszę miłować bliźniego czyli moją byłą żonę, a to nie jest proste bo mam do niej dużo żalu. Zostawiła mnie dla innego, bo był o wiele bogatszy. Mojego syna wychowuje w przekonaniu, że najważniejsze są rzeczy materialne. Chciałbym też kogoś poznać, jestem młody i atrakcyjny, wysportowany i co z tego??? Większość kobiet traktuje mnie jak trędowatego, bo jestem bez kasy. Wstaję rano, po porannej toalecie śniadanie i zabieram się za przeglądanie ofert. Dzień po dniu to samo, od czasu do czasu trafi się jakaś rozmowa kwalifikacyjna. Po spotkaniu promyk nadzieii, w duchu myślę sobie "nieźle poszło", może zadzwonią i będę u nich pracował. Mija tydzień nic, mija miesiąc dalej nic. Stres się pogłębia, samoocena spada. Lada chwila czeka mnie proces, nie mam na adwokata, co zrobić, jak się obronić??? Dziecku nic nie brakuje, a nawet ma za dużo. Nie jest dobrze tak rozpieszczać dziecka i spełniać każdą jego zachciankę. Co tylko chce, to dostaje. Matce jego nie zależy na kasie ode mnie, zależy jej na upodleniu mojej osoby i doprowadzeniu do obłędu i rozpaczy. Jeśli sąd podwyższy mi alimenty na 800zł przestanę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciągnij te alimenty od jego rodziców ,wtedy na pewno znajdzie kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszły trudne czasy, kryzys i moja firma padła. Nie znam angielskiego, bo się nie uczyłem, nie był mi potrzebny. Teraz nie mogę znaleźć pracy, bo wszędzie wymagają znajomości tegoż właśnie języka. Od prawie roku nie mogę znaleźć pracy. xxx a od kiedy to na budowie czy w magazynie wymagany jest język angielski? a może pan były właściciel firmy szuka pracy jako prezes lub dyrektor? rączki i nóżki zdrowe? to proszę do roboty fizycznej!!! xxx Lada chwila czeka mnie proces, nie mam na adwokata, co zrobić, jak się obronić??? Dziecku nic nie brakuje, a nawet ma za dużo. Nie jest dobrze tak rozpieszczać dziecka i spełniać każdą jego zachciankę. Co tylko chce, to dostaje. Matce jego nie zależy na kasie ode mnie, zależy jej na upodleniu mojej osoby i doprowadzeniu do obłędu i rozpaczy. Jeśli sąd podwyższy mi alimenty na 800zł przestanę płacić. xxx a już żeby dziecku zazdrość i odmawiać to dopiero trzeba być mendą! nie płać - niech cię wsadzą - może tam cię nauczą rozumu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w takiej sytuacji najlepiej udać się do komornika. Sama miałem kiedyś taki problem z byłym mężem. Dług rósł, a on nie chciał płacić. Całe szczęście koleżanka poleciła mi http://www.tarnow-komornik.pl/ - komornik przy sądzie rejonowym w Tarnowie. Natrafiłam tam na osobę skuteczną i rzetelną. Dzięki niemu moje dziecko dostaje należne mu pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornik może jedynie wysłać pismo do firmy gdzie pracuje alimenciarz legalnie ale jak alimenciarz pracuje na czarno lub za granicą to komornik nic nie zrobi w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byly tez nie placil alimentow choc to tylko 300 zl,egzekucja bezskuteczna,podobno zmienil miejsce zamieszkania,brak pracy,samochodu a nowa rodzinke zalozyl i ma drugie dziecko...tydzien temu odbieram list od komornika Zajecie wynagrodzenia za prace/depozytu. okazuje sie,ze poszedl siedziec i w zakladzie karnym pracuje,no i teraz beda mu z tych zarobionych pieniedzy potracac a ma dlugu prawie 14 tysiecy. bardzo dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doidam tylko,ze nie utrzymuje kontaktu z dzieckiem od momentu jak skonczylo roczek i jest pozbawiony praw rodzicielskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Jak można płacić za coś czego się nie ma? Masz dziecko i jeszcze chcesz alimentów . Co jemu pozostaje ? Ty nie masz honoru a z dziecka zrobiłaś przedmiot. Nadto prowadzisz życie nie godne . Dajesz zły przykład dziecku o ,które podobno tak dbasz. Gdzie sprawiedliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można płacić za coś czego się nie ma? Masz dziecko i jeszcze chcesz alimentów . Co jemu pozostaje ? Ty nie masz honoru a z dziecka zrobiłaś przedmiot. Nadto prowadzisz życie nie godne . Dajesz zły przykład dziecku o ,które podobno tak dbasz. Gdzie sprawiedliwość ? Zamknij sie w końcu z tym honorem i nie dopisuj ideologii do czegoś o czym do chuja nie masz pojęcia kaczy łbie. Wsadź sobie w męską dupę ten brak honoru bo ciekawe jaki honor maja te gnoje co na morgi zdradzają na lewo i prawo a potem kurwa nie mam na alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie! Panie zzz - do kobiety z honorem startujesz?? Jak nie masz pieniędzy to nie startuj!!! Bo kiepsko zlądujesz... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"poszedl siedziec i w zakladzie karnym pracuje,no i teraz beda mu z tych zarobionych pieniedzy potracac a ma dlugu prawie 14 tysiecy. bardzo dobrze!usmiech.gif" ...jak to czyjeś nieszczęście stało się twoim szczęściem. Ciesz się - bo jak ciebie zamkną, to ojciec twojego dziecka z tego faktu się cieszył nie będzie. A na pewno nie tak jak ty się cieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×