Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość mikołaj79
Dla babci lub dziadka to modną i elegancką laskę do podpierania. Sprawdźcie tutaj: www.ortomoda.pl/laski-inwalidzkie/laski-drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaleena
dla faceta albo brata wybrałabym drona, w Teletorium mają fajne, a dzięki niemu jest mnóstwo zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudinka
jeśli chodzi o teletorium to fajne są też kamerki sportowe, można wziąć je na przykład na narty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie poradzę co do tego, co chciałaby dostać kobieta :) U nas w rodzinie zazwyczaj składamy się wszyscy i kupujemy jeden, większy prezent. W tym roku planujemy kupić mamie markową torebkę, siostrze sukienkę (będzie miała od razu na sylwestra), a babci szal, bo je uwielbia. :) Zajrzyj tutaj: https://pasujemi.pl/ Na pewno coś znajdziesz dla pań w Twoim domu. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię dawać praktyczne prezenty. Kubeczek termiczny, czadowy otwieracz :) są tez takie fajne kieliszki na alkohol z funkcją gry w kółko, krzyżyk lub szachy :) takie szalone i praktyczne prezenty są super :) www.tarkaimiarka.pl - ostatnio tu sobie szperam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam stronę z biżuterią damską i męską :) www.tashenti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDshirt
Zapraszam do zapoznania się z ofertą http://ddshirt.pl ;) DDshirt to firma gdzie znajdziecie śmieszne koszulki z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się także poduszki dekoracyjne oraz bluzy z nadrukiem. Nasze produkty są idealne na prezent na ślub, dla niej i dla niego oraz na każdą inną okazję. Nasze bluzy pozwolą odświeżyć każdą szafę a poduszki urozmaicą każde wnętrze. Wykonujemy także własne projekty, wedle życzenia klientów. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą naszych artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można tanio, a jednak w znacznie bardziej oryginalny sposób, zerknijcie na to - https://prezentmarzen.com/poznaj-strzelanie/ Czy wypasione prezenty muszą być od razu drogie? Nie, wcale nie muszą, to po prostu kwestia ich odpowiedniego dopasowania - to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż już zapowiedział, że chce golarkę Panasonic, podał mi model, więc mam z głowy. Dzieciaki też raczej same sobie coś powymyślają, u nas zwykle prezenty na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek polecam świetne klocki. I nie myślę tu tylko o wiodącej marce na rynku ale o innych równie fajnych, bądź nawet fajniejszych w lepszych cenach. Znajdzie się coś dla chłopców - np. klocki do budowy czołgu a dla dziewczynki pałac z baśniowej krainy. Tak czy inaczej klocki to długie godziny zabawy. Dla trochę starszych dzieci poleciłabym różnego rodzaju zabawki dla dzieci z cyklu eksperymenty - zestawy do różnego rodzaju doświadczeń, do zrobienia czegoś samemu lub do wyhodowania - np. kryształy. super sprawa trzymająca w napięciu, bardzo kreatywna, ucząca myślenia. Polecam szczerze. No może jeszcze piasek kinetyczny / kinetic sand - też super sprawa rozwijająca wyobraźnię i zdolności manualne. Wszystko w dobrych cenach można dostać w https://www.zabawekraj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia299
Hej dziewczyny, a słyszałyście o czymś takim jak listy do Mikołaja? W ubiegłym roku widziałam jak pewien maluch siedział zafascynowany tym, że Mikołaj mówi bezpośrednio do niego. W tym roku mam zamiar zamówić taki list dla swojej wnuczki. Taki list można zamówić na stronie: http://www.listymikolaja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusska88
No i właśnie znów się zaczyna szał świątecznych zakupów. Ja jeszcze pomysłu nie mam, ale na pewno będa to niebanalne prezenty, może siostrze jakieś nowe słuchawki kupie http://www.lpelektronik.com/121-sluchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaj1987
Choć to październik, to już część osób z mojej rodziny zapowiedziało mi, co chce dostać ;) Siostra nowe uchwyty do torebki oBag, mąż - coś przydatnego do treningów MMA (myślę o dużej torbie sportowej), dziadkowie chcieliby album ze zdjęciami mojej córeczki od narodzin :) Córce kupię na pewno na Mikołaja jakąś ładną sukienkę, a co na Gwiazdkę-jeszcze nie wiem :) Wczoraj na imieninki dostała Kolorowe Kręgle Chicco i jest zachwycona :) Układa kręgle w skupieniu, nie jest to dla niej super-łatwe (2 lata), a wszystko po to, by je za chwilę zburzyć z wielką radością :D Widzę też potencjał w tej zabawce, jak chodzi o naukę kolorów :) http://images75.fotosik.pl/877/cd099c34f76db965med.jpg Problem mam tylko z tym, co ja mam sobie zażyczyć na Święta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze prezenty to te zrobione własnoręcznie, uszyte, wydziergane, posklejane. Zdjęcia w ramkach, szaliki, rękawiczki albo przynajmniej jak już nie zrobione to wyszukane dla tej konkretnej osoby, specjalnie. Takie prezenty zawsze się doceni, bardziej niż kolejne zbędne narzędzie do kuchni, sweter z sieciówki czy kupione hurtem dla całej rodziny rękawiczki. Promujmy homemade! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda123hr
Ja mam zamiar swojemu 4 letniemu synkowi kupić list od Świętego Mikołaja, bardzo fajna sprawa. Na listymikolaja.pl można też również zamówić wideo w którym Mikołaj zwróci się do Twojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaBGkL
widzę, że nie tylko ja korzystałam z pomysłu prezentu dla moich uciech ze stronki listymikolaja.pl =) w zeszłym roku, kupiłam taki prezent mojej chrześniaczce a w tym roku planuje zakupić moim dwóm córeczkom =) już teraz wiem, że będą przeszczęśliwe -a ja razem z nimi - bo nie ma nic piękniejszego niż widok szczęśliwych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym prezentem dla dziecka może być książka - bajka w której to dziecko jest bohaterem, takie oferują na tipestopes.pl Może przed świętami pojawią się też inne pomysły na prezenty, bo póki co tylko książki mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej stronie na pewno coś znajdziesz :) Mają tam świetne torebki i piękne portfele naprawdę polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje Cię tylko wyjątkowy prezent? Polecam zastanowić się nad okazałymi i stylowymi kolczykami w kształcie ważek, które są wykonane z przepięknych kamieni. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubię Panasonica i właśnie ich szczotkę soniczną chcę na święta. Siostra ma taką i zachwala a to najlepsza opinia bo sprawdzona. Manualne szczotki odchodzą w przeszłość, żadna zwykła szczoteczka nie doczyści tak zębów jak soniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta Muciek
Szukasz prezentu na święta i nie tylko. Polecam świetną stronkę http://www.cozacena.pl/ znajdziemy tam bardzo dużo ciekawych rzeczy miedzy innymi biżuterie , odzież,obuwie,zabawki i artykuły dla domu. Szybka realizacja zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×