Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość kiniiaa
Dla synka oczywiście jego ulubione klocki lego:) na resztę prezentów brak pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolajka8989
ja w tym roku szarpne sie na konsole ps4 pro... i moze fifke 18 do tego...? a dla kogo ten prezent? dla najgrzeczniejszej osoby w tym roku czyli DLA MNIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego dla kogo ma być to prezent, ale warto sprawdzić na www.Inter-deco.pl gdzie mają bardzo fajne dekoracje i ozdoby szklane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem na prezent jest koszulka woolmed. Warto zadbać o zdrowie i komfort swoich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostro.. Wszystkie odpowiedzi tutaj to sztuczna reklama :D żal żal żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrintLander
https://www.printlander.pl/ - najlepszy sklep z koszulkami. Wybierz swój wzór lub stwórz własny dzięki naszemu generatorowi! Niewygórowane ceny oraz jakość wykonania sprawi, że prezent w postaci koszulki zwali z nóg obdarowanego! Zajrzyj do nas kup sobie koszulkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty należy dobierać pod konkretne przypadki. Każdemu mogą pasować totalnie inne. Fajny przykład to na pewno taki - https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/ Ale już wymaga wyższego budżetu. Ewentualnie warto celować w prezenty bardziej praktyczne, ale też spełniające marzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kretyni sie lapia na te wasze denne linki z reklamami 'cudownych' sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że fajnym pomysłem dla faceta jest mutlitool, zawsze oni sobie gdzieś tam dłubią w garażu więc praktyczne narzędzia w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na malykieliszek.pl znalazłam, moim zdaniem super prezent dla mojej przyjaciółki! Myślę, że każda przyjaciółka ucieszy się z takiego prezentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie obiecałam, że w tym roku wezmę się za kupowanie prezentów wcześniej, bo w zeszłym roku robiłam to na ostatnią chwilę i to był największy błąd...straszna nerwówka. Zaczynam od szukania jakiś inspiracji w internecie i na forach. Ja zawsze wychodzę z założenia, że fajnie jak prezent pasuje do danej osoby, albo widać, że nie był kupowany bez namysłu (np. skarpetki :D) Będę śledzić dyskusję, a od siebie mogę polecić fajny pomysł - ostatnio na urodziny kupiłam chłopakowi prawdziwą gwiazdę z nieba ze strony www.kingdomofuniverse.com i nazwałam ją jego imieniem. Był w niebo wzięty jak się dowiedział, że jest właścicielem prawdziwej gwiazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o prezent dla faceta to polecam sklep: https://sklep.ferguson.pl/, gdzie znajdziecie ogromny wybór inteligentnych prezentów, które mogą zostać wręczone pod choinkę i które mogą później przysłużyć się Waszemu mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiety świetna rzecz to oczyszczająca szczoteczka do twarzy a dokładnie to całe urządzenie https://pieknecialo.com/urzadzenia-kosmetyczne/72-zeit-gard-urzadzenie-oczyszczajace.html Mam to urządzenie i jestem bardzo zadowolona z jego działania, rzeczywiscie dogłębnie oczyszcza skórę a dodatkowo ta szczotka ma włókna z jakąś antybakteryjną substancją dzięki której są mega higieniczne do 3 miesięcy, potem oczywiście wymiana samej szczoteczki. Bardzo skuteczna i delikatna, mam opcję szczotki dla skóry wrażliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się nie zorganizowałam ale na pewno wszystko zamówię przez internet. Wygodnie i sprawnie. Dla siostry wybiorę torebkę https://www.ladystyl.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamówię prezenty dla dzieci przez internet i będzie to raczej sklep www.rsmax.eu gdzie teraz mają bardzo fajne promocje, rabaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już powoli robię listy prezentów dla najbliższych i odhaczam co już załatwione:) Ostatnio kupiłam prezenty dla mamy i siostry. Lubią ciuszki, więc zamówiłam im takie same szare, ciepłe swetry ze strony netmoda.pl. Wielokrotnie robiłam tam zakupy i jest to mój sprawdzony sklep z dobrą jakościowo odzieżą, także myślę, że obdarowane też będą zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem na świąteczny prezent są kosmetyki do pielęgnacji, zarówno dla mężczyzny jak i kobiety, fajne promocje maja na www.Lily.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaa1988
hej, ja już powoli myślę o prezentach, a niektóre nawet mam :) Zacznę od najstarszego pokolenia :) - babcia i dziadek - fotoksiążka lub kalendarz na 2018 z naszymi zdjęciami - mama - z siostrą składamy się na perfumy - tata - personalizowane etui na telefon - siostra - cała rodzina składa się na zegarek MK - mąż - coś związanego z grą na gitarze, jeszcze nie mam pomysłu - córka (4,5 r.) - elektroniczna Mata do gry w klasy z Chicco - widziałam u koleżanki i jej dzieci świetnie się na niej bawiły, z zaangażowaniem skakały, wykonywały ćwiczenia, a sama mata wydawała dźwięki, pokazywała kolory, na które dzieci mają wskoczyć. Zabawka idealna, bo spokojnie wypiłyśmy sobie kawkę i poplotkowayłyśmy z koleżanką :) - synek (2 mce) - też mata, ale edukacyjna dla maluszków, jeszcze się waham jakiej firmy :) - JA ;) jakaś świąteczna biżuteria, pewnie złote kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta20l
Mam 20 lat, budżet ograniczony (500 pln max) i 5 osób do obdarowania. Mama 200 pln, tata 100 pln, brat 100 pln, ja 50 pln, pies 50 pln. W przyszłym tygodniu zaczynam łowy! Najbardziej nie mogę się doczekać gdy te prezenty będę zapakowywac. Poważnie- to najlepsza robota świata. Tyle frajdy. Achhhh! No i widok jak będą to rozpakowywać. It melts my heart SO much!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 92
Po prezenty warto zgłosić się do jagodowegokota. Oni tam mają praktycznie wszysko od zabawek dla dzieci po markową galanterię. Ekstra sklep, na którym się jeszcze nigdy nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepszym pomysłem jest zorganizowanie wyjazdu tylko we dwoje. Może być to bardzo miły czas spędzony w bardzo miłym gronie. Ja właśni taki prezent szykuję dla męża, a dokładnie wyjazd do Zakopanego. Noclegi Zakopane znajdziesz na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę nawilżacz powietrza bo strasznie suche jest powietrze jak grzeją kaloryfery w domu i moja skóra i oczy sa zawsze przez to w gorszym stanie. Nawilżanie jej poprzez balsamy czy krople to jedno ale lepszym rozwiązaniem jest po prostu nawilżacz. Profesjonalne nawilżacze znalazłam na stronie http://www.kno.net.pl/nawilzacze.html Wybrałam sobie ten B120. Myślę, że problem suchego powietrza w domu to częsta sprawa, warto więc wziąć pod uwagę taki pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×