Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość TatkaTadka
W tym roku udało mi się znaleźć serio oryginalną rzecz dla dzieciaków: pufy sako w bałwanki ;) a dla żony upatrzyłem pufę w kształcie czapki świętego Mikołaja. Coś mi się wydaje że św. Mikołaj rozsiądzie się wygodnie na niej i będzie wypytywał maluchy, kto był w tym roku grzeczny i zasługuje na prezenty ;) http://pufy.pl/pufy/255-czapka-mikolaja-poliester.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natally654
Ja jeszcze myślę nad prezentami bo nie ze wszystkimi jest łatwo :) Póki co postanowiłam, że dla babci i dziadka będą to jakieś prezenty z korzyścią dla zdrowia dlatego kupiłam masażery do stóp i dwie sztuki Doppelherz Vital Tonik które mają już piękne świąteczne opakowanie https://www.doppelherz.pl/produkty/doppelherz-vital-tonik-1000-ml-wesolych-swiat/ i bardzo wspomagają funkcjonowanie organizmu i serca a w ich wieku jest to szczególnie istotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla tych, którzy wiecznie chcą zacząć dietę, a jakoś nie mogą, polecam zajrzeć do www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie zamawiacie prezenty na święta dla dzieci i nie tylko? Bo mam jeden namiar www.Handloteka.net może któraś z Was już coś tam zamawiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku szaleje, kupiłam gary. :P wiem, że moja mama zawsze narzekała, ze a to nie ma w czym zrobić bigosu, a to że sztućce się pogubiły – wiec poszłam w tym kierunku. A że mój ulubiony sklep ma promocje, to skorzystałam ;) zajrzyjcie www.salonporcelany.pl maja świetne artykuły w dobrych cenach, może też dobierzecie cos odpowiedniego dla swoich bliskich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiaaa
ja dla dzieciaków zamówiłam teraz na sferis.pl bo meli promocje gry planszowe, według mnie to dobry prezent w każdym wieku, troche edukacyjny, troche kreatywny i przede wszystkim dla całej rodziny do spędzania wspólnie wolnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinaka
Szukam prezentu dla 3latka, ogólnie młody ma dużo zabawek i tak szukam jakiegoś pomysłu, myślałam o lego duplo ale może ktoś coś innego poleci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiannax
Ja planuję wybrać jakiś gadżet stąd http://www.promocje.teletorium.pl :) Bardzo mi się podoba ta kamerka Xblitza, mój brat bardzo by się ucieszył z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście preferuję jakieś nietypowe śmieszne prezenty. Rok temu kupiłem 15 letniej siostrze takie śmieszne kapcie bo ona się że wszystkiego śmieje i chciała jeszcze jakieś ubranie to dorzuciłem jej sukienkę i rajstopy. I w końcu siorka otwiera ten prezent. Mówię wam teraz w 100% poważnie. Posikała się ze śmiechu. Stała, ściskając kolana, krzyżowała nogi a mocz jej spływał po nogach. Dobrze że dostała ode mnie nowe rajstopy bo tamte były całe mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogoliczka1
Jeśli chcecie swojemu dziecku sprawić naprawdę ogromną radość, to polecam zerknąć sobie tutaj https://www.listymikolaja.pl . Można tam zamówić spersonalizowany list od Św. Mikołaja dla dziecka. U nas radość z takiego listu była ogromna! My go zamówiliśmy już na Mikołajki. Na Boże Narodzenie zamówimy wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspa Piękna z Wrocławia oferuje możliwość zakupu bonu podarunkowego. W ofercie zabieg " Świetlista Cera" idealny dla zmęczonej, szarej skóry i zawsze wtedy, gdy chcemy wyglądać szczególnie ładnie i na wypoczęte zabieg "Relaks przy Kawie" bardzo dobry dla zapracowanych, bo trwa tylko 1 h, ale dzięki silnemu działaniu od razu jest efekt gładkiej, napiętej i pełnej witalności skóry można go wykonać np. przed ważnym spotkaniem zabieg Ferulac C z witaminą C - od razu cera zmienia się bardzo na plus, po zabiegu jest bardzo gładka, taka promienna i wypoczęta i wreszcie nasz limitowany specjalny pakiet grudniowy czyli "W Świątecznym Klimacie" z fantastyczną maską z zapachem świątecznych pieczonych pierników oraz wygładzającą pielęgnacją dłoni. W grudniu każdy klient bierze u nas udział w Wielkim Corocznym Losowaniu Nagród, a do wygrania i zabiegi twarzy dwugodzinne i masaże relaksacyjne całego ciała i dwugodzinne rytuały spa całego ciała i kosmetyki do pielęgnacji domowej. Cenne, wartościowe nagrody! http://wyspapiekna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna120988
Widziałam ostatnio w tvnturbo robota Photon który uczy programowania. Znalazlam stronę internetową gdzie można poczytac coś wiecej www.photonrobot.pl. Myśle, że jest to świetny prezent dla malucha. Mój jest niestety jeszcze za mały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannapazdziernikowa
kultowy sweter z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą! najlepszy :) znalazłam na allegro, na bank będzie się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaaa25
Jak już pisałam w bliźniaczym wątku - tak na szybko mogę polecić tą firmę http://streetkingwear.com/ Kupiłam od nich t-shirt dla mojego faceta, bo znajoma polecała i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Wygląda to obiecująco p/w jakości :). Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjątkowa, niebanalna złota biżuteria zawsze będzie idealna na prezent: www.foryoubizuteria.pl - oryginalne wzory, niedostępne w żadnym innym sklepie. Sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×